СНБМ - инициативи - 9 част

  • 10 948
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 336
И на баща ти честит, Ради  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 828
Напомням, който има да носи фактури , по спомени май са Ина и Влади, да го донесе, че трябват на Доли за отчета  Peace

Хриси благодаря. Аз си копвам тук поста от преди, за да подсетя и за другите неща, които ми трябват за отчета.Момичета за отчета ще са ми необходими следните неща:
Дайте инфо   
1) обобщаване на това кои списания пуснаха анонс за празника;
2) обобщаване на списанията, които пуснаха информация след празника и копия от публикациите (Ина като сканираш материала в Тема, моля те ми прати копие на мейла) - момичетата, който държи връзка със списанията, моля ви вижте дали можем да си вземем копие от материала. Гери, тези на които изпращах снимки, кога казаха, че трябва да излезе материала? Трябва да приложа копия от публикации в доклада.
3) Трябват ми фактурите от кетъринга, кафето (Влади), печата на брошурите (Ина);   
4) Трябва ми копие от договорите с НУК и всички останали спонсори, с които сме подписвали такива - Хиполенд, КД Средец - това незнам в кой е - Хриси?   

Днес пратих текстовата част на отчета в пощата, така че моля да я погледнете, особено що се касае до точки 1 и 2. Гери специално молба към теб да го прегледаш и поизгладиш където, сметнеш за необходимо.

И не на последно място ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички!

# 77
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Честит имен ден на всички празнуващи!   bouquet

# 78
  • Мнения: 4 181
Честит имен ден Гери   bouquet
Да ти е живо и здраво името и ти покрай него  Hug

Раде, да са ти живи и здрави и твоите именици   bouquet Да те слушкат  Laughing

Честит имен ден и на всички останали, които празнуват  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 671
Благодаря за честитките и пожеланията, момичета!

Както се досещате, днес изобщо нямам време за нет. Живот и здраве, утре ще погледна това, което е написала Доли.
Отивам да си пия ракийката сега, тъкмо приспахме поколението  Mr. Green

# 80
  • София
  • Мнения: 6 254
Утре предаването "Зала № 3"  от 16.25 ч. по Канал 1 ще бъде за детските заведения. Който има възможност нека го гледа и после да сподели дали е имало полезна информация.

# 81
  • Мнения: 3 336
Доли, пуснала съм си корекциите, за извода не мога да се сетя нищо в момента и мишките вдигат джангър до Бога #Cussing out

# 82
  • Мнения: 3 336
Ина, пускам един цитат на Джъмп, която в момента се казва Всевиждаща  във форума, относно еднократната помощ специално за близнаци, четох коментарите в пощата и май говорим за различни неща.

"еднократна помощ точно няма. всеки град си решава и изпраща ваучери, ние понеже живеем в германия получихме 2 ваучера за по 50 евро. а тази помощ от 400 евро на бебе е само за многознаци."

# 83
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Честит рожден ден, Лили! Да си здрава, щастлива и обичана! bdbaloni

# 84
  • София
  • Мнения: 12 307
     Честит рожден ден и от мен  Simple Smile
     Малките бяха известно време болни и не ми оставаше време да се включвам. Съжалявам че изпуснах срещата и едва сега успях да прочета нещата за кръглата маса. Незнам с какво бих могла да помогна, предполагам че вече сте обсъдили повечето въпроси.. Моля пишете с какво бих могла да бъда от полза и какво остава да се свърши.

# 85
  • Мнения: 4 181
Момичета, сега се връщам от срещата.
Бяхме аз, Доли,Кали,Радето, Мими и Влади.
Получила съм коментари на пощата от Ина и рожденичката Лили   bouquet

Смятам, че в най-скоро време трябва да се съберем всички и да се изясним ще правим ли нещо сериозно или не.
Кръгла маса с 5 човека просто няма да се получи.
Естествено някои от вас са имали уважителни причини да не дойдат, някои се обадиха да предупредят.
Държа да си направим една среща, да си поговорим и да знаем на кой може да се разчита да се включи в кръглата маса и на кой не.
Чакам от вас предложения кога и къде да се срещнем, явно срещите, които правихме досега все са неудобни за голяма част от хората.

В крайна сметка за дата на кръглата маса определихме 19-ти юни. Както знаете Кали след това заминава, аз планирах море за септември месец, но се оказа, че мъжът ми ще може да излезе отпуска само юни, така че и аз ще пътувам сигурно на 23 - ти.
Затова решихме, че 19-ти вторник е добре като дата, за да имаме възможност след кръглата маса да участваме в медиите до края на седмицата  Peace
като обобщя малко предложенията ще ги пратя на пощата да ги видите.

# 86
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Днес говорих с Ралица - ПР на 9 месеца. Относно датата 19юни - трябва да се провери дали тогава има/няма пресконференции във въпросните канени от нас министерства, да се провери дали канените от нас комисии към парламента имат заседания тогава. Ако има такива може част от медиите да са на пресконференцията и да нямаме присъствие от министерството.
Според нея ако остане 19юни - вторник, е добре прессъобщението да се пусне в петък - тогава ТВ-тата си разпределяли задачите и можели да си планират присъствието във вторник. Освен съобщението до медиите и уговорката за сутрешните блокове, е добре да се обадим и по тел. Според нея вестниците може да не пуснат анонс, а само да отразят кръглата маса във вторник.

И още нещо - днес открих мама(още не я познавам лично, но и това ще стане) на тризнаци, мисля че са в градина. Може ли да ни помогне за клип или друго?

# 87
  • Мнения: 472
Момичета привет и от мен!
Предлагам срещата да е колкото може по-скоро, може тази седмица, но незнам дали няма да дойде в повече на тези, които са били на срещата в понеделник. Ако не например другата седмица понеделник и вторник, след работа в Дон Домат някъде към 19.00 часа.
Моля ви момичета направете всичко възможно да дойдете  - проблемите трябва да се решат, а най-добрия начин е с говорене.
Аз ще дойда...................... 

# 88
  • София
  • Мнения: 6 254
Предлагам срещата да е колкото може по-скоро, може тази седмица, но незнам дали няма да дойде в повече на тези, които са били на срещата в понеделник.

Ако срещата е тази седмица, аз пак няма да мога да дойда.
И в понеделник имах доброто желание да присъствам, но се освободих към 20.00 ч. и можех да пристигна около 21.00 в Дон Домат, което вече беше безмислено.

# 89
  • Мнения: 2 388
Момичета, аз принципно не мога в 7 никакъв ден, защото съм сама с бебо, а мъжът ми се прибира от работа най-рано към 7:30. Знам, че е много важно да се видим всички и обещавам да направя възможното да дойда на следващата ни среща.

Тази седмица в четвъртък не мога със сигурност.

Целувки на всички

Общи условия

Активация на акаунт