Отговори
# 15 765
  • Мнения: 72
Цитат на: Mari eta

Има информация за автора на последната снимка . За мен е повече от ясно, че са прецакали канали и са ликвидирани.  Иначе манипулират с педофилски разкази за умствено недоразвити. На една от камерите около 17 часа Ивей е навън и кучето здраво лае... Дали е засякло външни елементи...

Иронията е много силна тук...

# 15 766
  • Мнения: 502


Но в този ред на мисли и защо да се запалват като са боядисвали, а пък във видеото го правят ?

Моята теория е, че заради нещо внезапно са искали да бягат нанякъде, примерно в Мексико като Деян, на когото точни това му било казано. С пожара да унищожат разни излагации или нередни/незаконни неща.

Ама нито пожар са направили като хората, нито са избягали.

# 15 767
  • Glasgow
  • Мнения: 10 956
Коя снимка, това е meme? има такава и с Джефри Епстийн

# 15 768
  • Мнения: 11 380
Коментирахте ли? Днес в новините по бТВ показаха показанията на бащата на момичето и той казва че Ники е закарал багажа в София в 9 часа, с не в 10.

Тогава има логика да е оставил джипа в Гинци, а не да се присъединява по пътя. Ама пък още един въпрос. Къде го е оставил? След селото по пътя към хижата или някъде в Гинци?

# 15 769
  • Мнения: 5 281
Най ми е странно, защо са оставили тази стая и ръкописите на ИК?

Не са оставили нищо, просто не е изгоряла напълно, имаше пелети в стаята, както и една обгоряла кушетка.
Мхм на посоки са палили, в захлас към култа. Огън да има.

# 15 770
  • Мнения: 72
Цитат на: tsunami

В обратния смисъл - защо ще боядисваш, ще купуваш части, ще завиваш едната кола, прибираш другата кола, ще купуваш провизии за хижата?

Впрочем от линковете за онази секта в Гвиана, които пуснахте като обяснение, гледах, че са репетирали самоубийството/убийствата многократно и не са го приели насериозно, затова танци-манци, затова после е имало хора насила инжектирани. Освен това те са били обработвани, че армията с хеликоптери ще им нападне сектата и ще им вземе децата и ще ги изтезава (децата), че нещо много ужасно ще им се случи, ако не умрат първо.

Явно не става толкова лесно с религиозни самоубийства.

То и тези може да са го репетирали гаранция няма, те и онези едва ли след репетицията са спрели да си водят дневния живот.

# 15 771
  • Мнения: 7 762
според мен са се гръмнали на 01.02.2026 г. около 21.30 часа - това за хижата

# 15 772
  • Далечният изток
  • Мнения: 21 061
Скрит текст:
СПоред мен разследващите са установили кое как се е случило от камери и улики за да говорят с такава категоричност. Явно по камерите се вижда и самоубийството и всичко, но не може да ни се покажат детайли, с което съм пак ок. Само не мога да разбера защо се държат като малоумни. То на там вече трябва да почнем да разследваме.

Ами, да не лъжат тогава. Първо бяха 10 минути оцелели записи. Хайде, казаха, че работят още. После това бяха единствените оцелели записи, други няма дивиарът изгорял. Да кажат: Работим по възстановяването, отнема време и толкова.
Точно това казаха.
Добре, че се появи.
Знаеш, че за юридически въпроси за мен си като компютър.
Да те питам дали съм права относно това под чия “шапка“ е разследването, тоест, двете отделни - за Петрохан и Околчица, знам, че са две.
Твърдя, че е съвместна работа на МВР и прокуратура, това поне последно четох някъде, сега не намирам нищо.
Мери, мисля, че ОД на МВР под ръководството на Окръжна Прокуратура. Не е следствието.

# 15 773
  • София
  • Мнения: 2 759
Коментирахте ли? Днес в новините по бТВ показаха показанията на бащата на момичето и той казва че Ники е закарал багажа в София в 9 часа, с не в 10.

Както и очаквахме, то репортажът беше пълен с грешки. И в 9 нула-нула може да не е, човекът едва ли е засичал, може да е малко по-рано или по-късно. Дано сега не излезе информация, че всъщност е било 8:45, че пак ще има извънземни загадки и разминавания.

В новините на Нова коментираха, че джипа каран от Ники Златков се връща и не се знае кой е шофьора, нито как и къде се е качил Ники Златков при Ивайло Калушев. Също нарече хората с фенери " 3 лица " , т.е. разграничиха се от тезата, че тези с фенерите са жертвите.

Е как да не се знае, толкова ли не се научиха да ги различават тези велики журналисти Simple Smile Вижда се как Дечо, който не шофира според собствената му майка, отива да им вдига великата бариера, как си вървят тримата по-късно, след като са паркирали великата тойота... Не, хора, сериозно, в някаква паралелна вселена ли живеем?

# 15 774
  • Другата България
  • Мнения: 44 032
Моята теория е, че заради нещо внезапно са искали да бягат нанякъде,
Скрит текст:
примерно в Мексико като Деян, на когото точни това му било казано. С пожара да унищожат разни излагации или нередни/незаконни неща.

Ама нито пожар са направили като хората, нито са избягали.
Такава е и моята теория.
За себе си аз не видях хора, които се готвят да се самоубият. /да, изгледах някои от кратките записи/.
Боядисвали, ремонт правили, свалят провизии, за да се самоликвидират часове по-късно.
Просто не го вярвам.
С пожара също имам някакви съмнения, но не ми се навлиза в просторни обяснения.
Но не бих се ангажирала все още с мнение защо всичко това се е случило.
Какво и къде се е объркало.
Четох и че това дете - момиче, на което са искали да помогнат /в СМС-а нали се споменава момиче/, всъщност било спасено именно от трафик....много хипотези, много предположения, много хора не вярват на версията за самоубийствата.
Но и много глупости се пишат. Blush
Скрит текст:
СПоред мен разследващите са установили кое как се е случило от камери и улики за да говорят с такава категоричност. Явно по камерите се вижда и самоубийството и всичко, но не може да ни се покажат детайли, с което съм пак ок. Само не мога да разбера защо се държат като малоумни. То на там вече трябва да почнем да разследваме.

Ами, да не лъжат тогава. Първо бяха 10 минути оцелели записи. Хайде, казаха, че работят още. После това бяха единствените оцелели записи, други няма дивиарът изгорял. Да кажат: Работим по възстановяването, отнема време и толкова.
Точно това казаха.
Добре, че се появи.
Знаеш, че за юридически въпроси за мен си като компютър.
Да те питам дали съм права относно това под чия “шапка“ е разследването, тоест, двете отделни - за Петрохан и Околчица, знам, че са две.
Твърдя, че е съвместна работа на МВР и прокуратура, това поне последно четох някъде, сега не намирам нищо.
Мери, мисля, че ОД на МВР под ръководството на Окръжна Прокуратура. Не е следствието.
Много ти благодаря. Както и предполагах.
Надявам се съфорумката GG да е спокойна, че министър “никой“ има право да се запознае с това какво е свършено по случаИТЕ.

# 15 775
  • Мнения: 5 281
Тези, които разбирате, може ли да тълкувате разликата между отпечатъци жертвите по оръжието и днк на жертвите по оръжието?

# 15 776
  • Мнения: 377
Е как по какво, нали гръмна че имало трупове на Петрохан. Нали това разпространиха. Пък той кога е избил другите и себе си не знаем още (ние).
Демек пробва камерата, вижда че е изгоряла и не предава, и рови в нета, да види, какво се пише за хижата?
Калушев изпраща смс-а до майка си на 1-ви вечерта, след което изключва телефона. Тя му е писала - "Жив ли си?", но не е отговорил. Сутринта на 2-ри телефонът му все още е бил изключен, както и телефоните на останалите, затова тя се обажда на Деян и го изпраща на хижата да провери какво става. Следобеда всички разбират за трите трупа и тримата изчезнали. Вероятно всички родители, роднини и приятели на Калушев са му звъняли и са му писали смс-и, за да го питат дали е жив и какво се е случило. Не е било нужно да гледа камерите на телефона или да рови в интернет, за да разбере какво е станало в хижата.

# 15 777
  • Мнения: 502
Обясни си мисълта.
Отпечатъци е едно, ДНК особено ако е нещо с по-голяма ударна сила ще има и по пода, стените и тавана даже, не само по оръжието.

# 15 778
  • Мнения: 5 171
Коментирахте ли? Днес в новините по бТВ показаха показанията на бащата на момичето и той казва че Ники е закарал багажа в София в 9 часа, с не в 10.
Това още повече доказва тезата ми, че Ники не е бил предвиден да бъде с Калушев и Алекс, където и да са искали да отиват и каквото и да са искали да правят.
От София до Петрохан е час и нещо. Трябвало е само малко да го почакат да се върне и щяха да потеглят заедно. Но не са го почакали.
Интересно е да се разбере Ники стрелял ли е по някого в кемпера? Искал ли е собственоръчно той да убие някого там?

# 15 779
  • Мнения: 5 281
Обясни си мисълта.
Отпечатъци е едно, ДНК особено ако е нещо с по-голяма ударна сила ще има и по пода, стените и тавана даже, не само по оръжието.
Това казаха на брифинг. Барут по ръце и ръкави на жертвите и днк по оръжията. Та затова питам.

Общи условия

Активация на акаунт