Какво сти изфъргали през тирасата?

  • 5 371
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029

олей тва е бая гнусно. аз веднъж кат ходех покрай един блок, идин дедо се показа през джама и си изсекна носа с два пръста. некъде пред мен паднаха сополите. вече не ходя така близо до блоковете.

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Щех да фърла един голем боклук еднъж, ма се сопрех овреме, че иначе са щех да списвам у затворническия форум...
hahaha Joy hahaha
Снощи щях да изхвърля компютъра, ама мъжо ме озапти Close.

# 17
  • Мнения: 3 447
Щипки изпускам най-редовно. И разни дрехи върху простора на комшиите отдолу. Понеже не ми е най-приятна комуникацията с тях, си правя въдица от въже и закачалка и си изтеглям дрехите обратно. Много съм надобряла.

# 18
  • Мнения: 22 867
Щипки за пране Embarassed. Ама ни ги фърлям, испущам ги ей тъй, биез да си ща. Млогу, млогу мъ йе срам. Embarassed Embarassed Embarassed

# 19
  • Мнения: 4 202
Щипки за пране, хвърлям ги по котките ако ги видя, че вилнеят из градината  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 47 996
олее, ама тая баба, а и дядото- много гнусно бее, възрастни хора, ама гадове Sick
иначе и аз редовно-щипки...как става не знам

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Нищо не хвърлям, само един път без да искам пръстена си и така не го намерих Confused

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Ей с това изхвърляне по погрешка да ви редя какви прибрани хора има...

Простирам си аз (втори етаж, над тротоар) и изпускам една щипка, обаче нали държа там нещото, дето го простирам, обръщам се за друга, защипвам я внимателно тоз път, поглеждам надолу да видя къде, аджеба, посадих щипалката и о, ужас! нея вече я няма, а един чичка се измъква по терлици отдолу. Че като ме заболя за собствеността, като му се изревах отгоре - викам, любезно де, аз тъй рева:извинете, да сте виждали една щипка?
Пък той си отваря ръката и с огромна почуда изтърва едно: А!!! при вида на съдържанието и.
Все едно му се е телепортирала в ръката - еййй, страшни хора, бре..

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Гсм-ма си хвърлих беше в покривката и уж да я изтупам, но нищо му нямаше

# 24
  • Мнения: 534
Като малка мятах отгоре домати и яйца  Joy Joy Joy Joy
имах доста успешни попадения от 15 етаж  Crazy
иначе дрехи,китеника веднъж ми се изплъзна и слезе до 9 етаж чак  ooooh!
и редовно-щипки,кърпи и други дреболии,
ама сега като съм в къща без тераса и не ми е интересно  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 567
Трохи - редовно.
Щипки - по рядко.
Веднъж на детето една обувка.
Два-три пъти и покривката.

Майка ми на скоро като ми беше на гости, хвърлила нещо през терасата и много се беше притеснила. Мислила, че на зет и телефона и беж надолу по стълбите. А то се оказа, че е само батерията на телефона  Simple Smile

Съседите редовно сипят по терасата ми косми от кучето си. На мене обаче ми писна да ги мета и прилежно да си ги събирам в кофата и вече директно ги препращам надолу  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 4 736
Трохи и мъхове разни.

# 27
  • Мнения: 278
Имаме един семеен приятел, който като готви всичките отпадъци през прозореца хвърля. Веднъж ни кани на охлюви и заяви тържествено, че е изхвърлил слузестата вода от сварените охлюви през прозореца и май имало някого отдолу ама не бил сигурен, защото бързал да се скрие да не видят от къде се изхвърля тази гнус.  Sick
п.п. Аз не ям от неговите буламачи. Той и пепелника през прозореца си чисти.
Иначе съседката редовно си изтупва торбичката от прахосмукачката през терасата, а другата си чисти четката за коса и намирам топка рижи косми.
Аз само трохички хвърлям, за пиленцата и ги гледам как кълват.
Един път одеалото падна на климатика на съседа от 2-рия и ние с една дълга пръчка от няколко дръжки на метли и подочистачки го избутахме, а отдолу на Орифлейм-а чакат жените и аз викам: "Пай са одеалото", все едно атомна бомба им пуснах, така се разтичаха във всички посоки, беше много забавно.

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 16:44 от zorika

# 28
  • Мнения: 3 268
Изхвърлих си една много хубава покривка,подарък от моята баба и съседката не ми я върна.Присвои си я.Падна на нейната тераса и като си я потърсих,нямаааа

# 29
  • Мнения: 6 029
Трохи и мъхове разни.

от къде па мъхове намери....

Общи условия

Активация на акаунт