цьрковен брак в Варна --кьде?

  • 4 538
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 202
Катедралата е много красива и величествена, но според мен, не е особено подходяща за сватби или поне не през лятото.

Миналото лято бяхме там на една сватба и наред с гостите имаше и ужасно много туристи, връщащи се от плаж по джапанки, влезли просто да разгледат и да си щракнат по някоя снимка.

Не е гот!

# 17
  • Мнения: 1 559
Катедралата е много красива и величествена, но според мен, не е особено подходяща за сватби или поне не през лятото.

Миналото лято бяхме там на една сватба и наред с гостите имаше и ужасно много туристи, връщащи се от плаж по джапанки, влезли просто да разгледат и да си щракнат по някоя снимка.

Не е гот!


Да точно заради това за такъв повод е по -хубаво някаде  на закътано местенце. Peace

# 18
  • Мнения: 311
Изборът на църква зависи и от предполагаемата бройка гости, които ще решат да уважат и църковния брак, защото има опасност някой да остане да потропва на паважа пред храма. А, по темата - Св. Архангел Михаил /дано не бъркам името/ - църквата на ул. 27-ми юли. Моята сватба, поради родовото стълпотворение, беше в катедралата и да - имаше туристи по къси гащи, но те бяха низвергнати по ъглите   Mr. Green

# 19
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
"Малката богородица" вътре не е от най-приветливите места за църковен брак.Иначе ми е любима църква, но е много мизерничко.
Аз поне за сватбените снимки бих предпочела нещо по хубаво като обстановка., а "Св.Атанасий" не ми се вписва в идеалите за църква, ако я погледнем отвън.

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Катедралата е много красива и величествена, но според мен, не е особено подходяща за сватби или поне не през лятото.

Миналото лято бяхме там на една сватба и наред с гостите имаше и ужасно много туристи, връщащи се от плаж по джапанки, влезли просто да разгледат и да си щракнат по някоя снимка.

Не е гот!


 Peace И освен това таксата е почти двойно по-висока от малките църквички.Ако това има значение за вас де.

# 21
  • Мнения: 529
 Вижте какво намерих тук, докато търсих дали има църква във Варна с името "Св. Архангел Михаил" .
 Замислям се къде да направя кръщене на моя Михаил.
Точно в този саит пише следното: " До отварянето на храма "Св.Архангел Михаил", (до скоро в Музея на Възраждането), .................. За съжаление на варненци, дългогодишното съжителсво на Музея на Възраждането и храма "Св.Архангел Михаил" бе прекратено през месец май 2002 г. След съдебно решение и дълги и нелогични за двете културни институции спорове сградите и двора, в които се помещаваше музеят са предадени в ръцете на църквата.
 Та въпроса ми е къде в крайна сметка е църквата? Също дали има такава в близост до Варна.

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 20:18 от sladur4e*2

# 22
  • Мнения: 338
И аз съм ЗА Св. Атанасий.

# 23
  • Мнения: 13 512
Вижте какво намерих тук, докато търсих дали има църква във Варна с името "Св. Архангел Михаил" .
 Замислям се къде да направя кръщене на моя Михаил.
Точно в този саит пише следното: " До отварянето на храма "Св.Архангел Михаил", (до скоро в Музея на Възраждането), .................. За съжаление на варненци, дългогодишното съжителсво на Музея на Възраждането и храма "Св.Архангел Михаил" бе прекратено през месец май 2002 г. След съдебно решение и дълги и нелогични за двете културни институции спорове сградите и двора, в които се помещаваше музеят са предадени в ръцете на църквата.
 Та въпроса ми е къде в крайна сметка е църквата? Също дали има такава в близост до Варна.

Да, има си я църквата- в двора на музея на Възраждането- на 27 'юли ,посокоа Шишковата градина , от дясната страна.

# 24
  • Мнения: 399
ние скючихме църковен брак в Катедралата! много хубава церемония! 330 лв беше юли месец 2006г- малко или много вие си преценявате!

# 25

Общи условия

Активация на акаунт