Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА - какво се случва реално? - Тема 23

  • 24 167
  • 640
  •   5
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 1 900
Някой скоро сделка правил ли е? Изобщо не са "масово" намалени цените, няма и кой знае какви имоти готови да се продават хубави.

# 541
  • Мнения: 134
В районите които следя май нищо не се продава. Изпратих на една строителна фирма запитване за един апартамент и ми предложиха 10% отстъпка без да съм питал даже.

# 542
  • Варна
  • Мнения: 1 900
Коя? Пиши на ЛС ако искаш. "Нищо не се продава" като няма продажби или няма стока на пазара? Интересното е, че не виждам това стремоглаво намаляне на цени. Може би като излязат данни за 2ра третина на годината. Все още на пазара  почти няма апартаменти на акт 16 които да не са партер или ако ги има са на цени в небесата. Или пък са на някакви кофти места...кофти апартаменти и.т.н.

# 543
  • Мнения: 2 405
Аз продължавам да търся в конкретен район, с 10К намалиха един интересен имот, ще чакам още Simple Smile.

# 544
  • Варна
  • Мнения: 7 635
Айде честито:

https://newtower.bg

# 545
  • Мнения: 134
Коя? Пиши на ЛС ако искаш. "Нищо не се продава" като няма продажби или няма стока на пазара? Интересното е, че не виждам това стремоглаво намаляне на цени. Може би като излязат данни за 2ра третина на годината. Все още на пазара  почти няма апартаменти на акт 16 които да не са партер или ако ги има са на цени в небесата. Или пък са на някакви кофти места...кофти апартаменти и.т.н.

Имах предвид че няма купувачи. Стоят от месеци непродадени апартаментите в няколко сгради дето съм гледал в сайтове на строители и обявите в имот.бг. Намалението за което споменах е за сграда в центъра където цените са над 3К евро.

# 546
  • Мнения: 6 216
Че това мина ли през ЕСУТ.
Те и на небостъргача до АГ бяха направили сайт, можеше да капарираш и брокери ги продаваха, ама сега н мястото правят автомивка и купувачите се чудят как да си върнат капарото!

Апропо, украински журналисти са започнали да ровят в делата н Невзоров. Много интересни неща излизат - завлякъл е хора в Одеса още преди войната. Така да се каже е дошъл с много пари,  нашите хора обичат парицата и майка си бих продали...

Последна редакция: пн, 15 юни 2026, 08:33 от скаридка

# 547
# 548
  • Мнения: 3 118
Някой свързвал ли се е за този кауфландски мастодонт, как ли вървят тристайните?

# 549
  • Варна
  • Мнения: 1 900
@Maeve къде е тази проект?

@Gogo отдавана осъзнах, че часта от кучкарите които нарушават, нямат емпатия към хората, обиждат на "двукраки", не чистят след кучето си, пускат го без каишка, не се съобразяват дали лаят пречи на съседите им, слагат го по диваните в заведенията, не спазват забрани, не спазват лично пространство и обикновено мразят деца са хора без скрупули, крайно вулгарни, със сериозни дефицити и невменяеми. С тях разговор не се води и съм сигурен, че в коментарите от линка ще има много такива. С тях не се преговаря, те не подлежат на убеждаване, логика и обяснения с такива директно се звъни на 112, говори се чрез адвокати, завеждат се дела, правят се нотариални заверки на делата им, записваш ги на видео или каквото там са си заслужили...и гледам хората взеха да се събуждат и да реагират на тая напаст...ами драги, сами си го направихте...

# 550
  • Варна
  • Мнения: 7 635
Има точен адрес в сайта. Освен това го и коментирахме тук неотдавна.

# 551
  • Мнения: 134
На мене ми се струва доста неприятна локацията толкова близо до жп релсите

# 552
  • Варна
  • Мнения: 7 635
За мен е ок. Гледката наистина ще е супер и именно релсите гарантират, че няма да те засенчат с друго 25 етажно нещо. На 10 минути пеша е Катедралата.

# 553
  • Варна
  • Мнения: 1 900
Жп. релсите не са проблем, Варна е крайна спирка, освен това жп-то е със затихваща функция за съжаление защото сме крайни задръстени и освен схеми няма друго в главите ни, но и да не е със затихваща функция ще става още по-безшумно, та тия по булвардите и изобщо масово хората във варна как живеят  - ами във вечен шум и стрес...свариха ни като жаби, родихме се и израстнахме в нормален град...създадохме обвързаности без да подозираме за капана и е трудно да се спасим, мечтаем обаче....

# 554
  • Мнения: 134
Прав си че помага че сме последна гара, ама като гледам разписанието на пътническите влакове има поне 4 дето или тръгват или пристигат след 11 вечерта и 4 дето тръгват или пристигат около 5 сутринта. Не знам дали има отделно някакви международни или товарни влакове дето не ги виждам в нормалното разписание.

Общи условия

Активация на акаунт