Махате ли сутиена

  • 5 520
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Малко офф:Не мога да открия двете весели теми на Бу - с форумски фолклор..Така съм се смяла..Моля за линк.Благодаря  Heart Eyes

Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ  -тази я мернах, остава другата  ooooh!

Последно- искате ли опция 'на плажа',хм?  Sunglasses
Ми то за плажа си е ясно, май, ама сложи, що не.

# 16
  • Мнения: 899
До сега не  ме е карала, не й пречи на преслушването. Ако ме помоли, ще го направя. Иначе хич не ме влече още с влизането да се разхвърлям Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 161
Свалям всичко  Grinning
на плажа само горницата.

  newsm10

# 18
  • Мнения: 3 091
проста жена гълъбарка съм аз, в случай че не съм ви казвала! нямам срам, нито възпитание! свалям всичко, което може да се свали в името на меЛицината

# 19
  • Мнения: 583
Свалям, че кво толкоз лошо има в това, нали е лекар и се е нагледал на какви ли не...

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
никога не съм слагала сутиен ... само на бала

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не съм била на доктор от ученичка ( пу-пу да съм все толкова здрава), но ако се наложи ще го махна

# 22
  • Мнения: 5 103
На гин еколог свалям гащите.
На малмолог и вътрешни сутиена.

# 23
  • Мнения: 5 370
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=186051.0

 Mr. Green Ето продължението, което ми хрумна от тази тема.

# 24
  • Мнения: 8 999
Питам - ако кажат "нужно е", махам, ако кажат "няма нужда",не го свалям. От циците си не се срамувам - по цяло лято ги размахвам по плажа, та от един доктор ли ще притесня.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Много ми е тъпо като ходя на гинеколог и съм с панталон, да трябва да се опъна дюс гола и да вървя така в посока магарето ooooh!

Ъхъ...И ако се обърнеш рязко, с потрес да установиш, че гинекологът те съзерцава не баш по докторски...

# 26
  • Мнения: 4 734
В тази връзка, с риска някой да си помисли че си измислям ще кажа кво ми се изцепи един гинеколог ...име в Бургас. Първо ме изкара 16 годишна и по време на прегледа ( аз исках видеозон, но той настояваше че трябва да има и друг ), ми каза че съм трябвало да бъда благодарна на Господ, че ми бил дал такава красива.... Ей такива очи направих Shocked Shocked Shocked и ей такъв цвят докарах  Embarassed Embarassed Embarassed Толкова ми стана неудобно и тъпо, че се чудех накъде да погледна. Видях обаче че панталона му шаваше странно. Честно казано повече не стъпих там от неудобство ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 386
Касиди  Joy Joy  Shocked  Shocked  Crazy

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Петък е, какви сутиени - гащите няма ли да сваляме днес? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 103
Кас ти да се изчервиш - ДА ДА

Общи условия

Активация на акаунт