Здрави,красиви и послушни деца щуреят в АСЕНОВГРАД сега !

  • 13 169
  • 292
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 982
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281541.0

Вижте тази тема.От нея разбрах, че Асеновград е един от градовете, в които се провежда профилактика с флуорирано мляко, в детските градини.
Това е нещо, което трябва да се знае, много майки дават допълнително флуор на децата си вкъщи, незнаейки, че то вече приема в детската градина.
Както ще видите, това може да има последствия и то лоши!
 Peace

# 106
  • Мнения: 1 289
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281541.0

Вижте тази тема.От нея разбрах, че Асеновград е един от градовете, в които се провежда профилактика с флуорирано мляко, в детските градини.
Това е нещо, което трябва да се знае, много майки дават допълнително флуор на децата си вкъщи, незнаейки, че то вече приема в детската градина.
Както ще видите, това може да има последствия и то лоши!
 Peace

Пепи,моля те кажи ми дали в детската градина може да се подпише такава декларация,че НЕ желаеш да дават флоурирано мляко на детето ти?Смятам да запиша Тошко в същата детска градина и живо ме интересува.
Благодаря много за предоставената информация,просто настръхнах като видях снимките и прочетох темата. #Cussing out Що за отношение със здравето на децата ни и то без наше знание?  #2gunfire

# 107
  • Мнения: 982
Мими, аз самата не съм се интересувала още.От  тази тема разбрах.
Септември, живот и здраве, Данчо ще тръгва на градина.
Веднага щом разпитам и разбера как стоят нещата, ще ти кажа.
Важното е, че сега сме наясно!  Hug

# 108
# 109
# 110
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте,мамчета чак сега намерих темата и ми стана едно хубавичко.Да се представя;казвам се Даниела на 30г.имам едно момиченце на 3г.8м казва се Мими.Ще ми е приятно да се запознаем. Hug

# 111
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
 привет на теб Дани и на твоята дъщеричка.темата е от доста време и не е много посещаема.по лесно ще ни намериш по улиците отколкото в тази тема Laughing

# 112
  • Мнения: 681
Здравейте мами!Казвам се София и също като вас съм от Асеновград.На скоро бях пуснала и аз една темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275425.0   Моята дъщеричка се казва Таня и е на 5 мес. и половина.Не знам дали сте се срещали,но ще се радвам,ако искате да си уговорим среща.За сега това от мен и ще чакам отговори! Hug

# 113
  • Мнения: 982
Добре дошли на новите момичета!
Разбира се, ще се радвам да се запознаем!

# 114
  • Мнения: 1 289
Добре дошли на новите попълнения...писах и в другата тема,но да ви поздравя и тук.  bouquet

# 115
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Хайде и аз да се включа Simple Smile
И аз съм от Асеновград.Казвам се Красимира.Дъщеря ми е Анелия и е почти на 8 месеца.Роди се на 28 август,с термин 3.09.
Ако може да ме влючите на първа страничка. Hug
Къде съм гледала,че не съм видяла темичката  newsm78

# 116
  • Мнения: 681
Аааа,и аз искам на първа нтраничка  Wink Таня е родена на 1.11.2007 г. с термин 24.10 още инфо трябва ли?

# 117
  • Мнения: 1 289
Айде ,Софи,вече сте на първа страница...Аз към 11:30ч. ще излизам с една приятелка(винаги сме заедно) и ще ходим за кухнята и после сигурно по центъра.

# 118
  • Асеновград
  • Мнения: 117
А мен защо не ме включихте  Sad

# 119
  • Мнения: 1 289
А мен защо не ме включихте  Sad

Дай име и дата на раждане на малката...

Общи условия

Активация на акаунт