Здрави,красиви и послушни деца щуреят в АСЕНОВГРАД сега !

  • 13 204
  • 292
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 681
Мими мерси  Hug може да се засечем по центъра.Ама Красито е дала дата на раждане 28.08.2007 Айде включвайте и нея  Peace

# 121
  • Мнения: 1 289
Краси,готова си и ти,съжалявам,но не съм видяла поста ти с данните....  bouquet Хайде ние излизаме,че Тошко подивя вкъщи...Севга се спъна и си заби главата в стената... ooooh!

# 122
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Мими,ами аз дадох.Виж преди поста на Софито

# 123
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Ох,ама и аз съм зле,и аз сега видях че сте ми писали  Embarassed и че сте ме включили
Благодаря   bouquet Hug

# 124
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Я пишете и нас Мими е родена на 04.08.2004г. HugБлагодаря

# 125
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
а това не е честно Sadсамо нас ни няма на първа страница.мими я ни впиши и нас в групата.

# 126
  • Мнения: 1 289
а това не е честно Sadсамо нас ни няма на първа страница.мими я ни впиши и нас в групата.

Име и рожденна дата?.... newsm78


Направихте ли днес разходката ,момичета?Вижте какво стана отвратително времето вън.... #Cussing out  Утре пак го дават лошо и май ще си стоим вкъщи да боядисваме яйца...

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 19:18 от Мимито

# 127
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
кики 13.12.2005.и днес бяхме на разходка и то в най -гадния дъжд.но вкъщи не се стой.а за яйцата утре се чудя дали да ги боядисам сама или да изчакам кики от яслата.но предполагам,че боядисването с нея ще е истинско изпитание Thinking

# 128
  • Мнения: 1 289
кики 13.12.2005.и днес бяхме на разходка и то в най -гадния дъжд.но вкъщи не се стой.а за яйцата утре се чудя дали да ги боядисам сама или да изчакам кики от яслата.но предполагам,че боядисването с нея ще е истинско изпитание Thinking

Май голяма веселба ще падне с нея да боядисваш яйцата ... Вече сте в списъка...

Аз днес се прибрах към 15ч. ,пуснах си една пералня с дрехи на дребния и докато той спеше малко пооправих къщата,че знаете кво е "подредено" с дете у дома...Утре мисля да боядисам яйцата докато спи следобеден сън,но да видим да не ми се объркат плановете.

# 129
  • Мнения: 982
Моника, не си го причинявай това.
Аз ще боядисвам в събота, но далече от Данчо, поне в различни стаи ще сме.

# 130
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
пепи Heart Eyes.и аз така реших.ще боядисвам сама.сега слагам яйцата да варя и запретвам ръкави.а после ще му мисля как ще опазя яйцата до събота newsm78

# 131
  • Мнения: 681
Ехооо,привет и от мен,гледам за боядисването на яйцата си говорите,аз ще ги боядисвам надвечер със свеки  Peace

# 132
  • Мнения: 1 289
Здравейте и от мен,аз вече съм готова с яйцата,малкия спа докато траеше процедурата с боядисването и се оправих спокойно.Сега чакам мъжа ми да донесе манджата от кухнята и да се храним с дребния,че днес ще си стоим вкъщи,вън е ужасно времето. #Cussing out

# 133
  • Мнения: 982
Мими, не беше толкова гадно времето.
Подухваше, да, но към обяд дори стана топло.

# 134
  • Мнения: 1 289
Пепи,сутринта ходих до магазина за боя за яйца и ми беше хладно,но сега гледам,че е по-приемливо за излизане...Ще изчакам и Данчето да си оправи яйцата и може да отидем някъде по махалата на разходка с децата...Вижте моите яйца,които дста набързо направих,че незнаех Тошко кога ще стане.



Обаче тия дни доста живна темичката,ха дано и занапред да сме толкова активни   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт