"Часът на Милен Цветков" - покана за участие

  • 8 365
  • 148
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 370
Тъкмо съм те пуснала във вибокса....стария линк си бачка. newsm10

# 121
  • Мнения: 1 343
Малеееееееее тая Росица КИРКА бе Simple Smile
Пипи разкошна си мила Simple Smile И си доста красива жена Simple Smile Аз не те бях виждала на живо . Не мога да кажа примерно че си по голяма от мъжа си с 11 години никога ако не знаех Simple Smile  newsm20

# 122
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Хайде сега, стига хвалби  Embarassed, гледайте, много свежо се получи! Heart Eyes

# 123
  • Мнения: 1 343
Ахахаха Гледам дето Милен го питаше как се минава от 13-14 на 30 Simple Smile А мъжът ти викаше че шракал с пръсти и т.н. Само дето не му каза : " Намери си кака да те отрака !"  Joy

# 124
  • Мнения: 1 343
" Ало , добър ден ! Искам да ви кажа че 1-ви май е ден на труда !"
"Браво! Много добре... Радвам се !"

Охх тоя Милен Цветков .... много сладко предаване е станало мила ! Все така да се обичате и да имате още едно дете Simple Smile пу - пу  Mr. Green

# 125
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Все така да се обичате и да имате още едно дете Simple Smile пу - пу  Mr. Green

Да бе да, на чужд гръб и сто тояги са малко, да се представят тези с по едно, на мен три ми стигат... засега  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 343
Да де аз ей това .. ЗАСЕГА в поста ти Simple Smile визирам .

# 127
  • Мнения: 1 343
Изгледах го СТРАХОТНИ сте  Heart Eyes
Сега ставам да се уча да кормувам   bouquet

# 128
  • Мнения: 3 034
гледах ви току що....е много сте готини, пу,пу.....бравос  bouquet
все така да се обичате Heart Eyes

Пипи, както винаги си толкова лъчезарна....не само на акъл, ами и на външен вид си много по-млада ....

а Росица Новева е .... няма такъв образ просто.... тя и без да е пила изглежда все едно организмът й сам произвежда алкохол, но в предаването беше определено на тръстиките...но пък интересно, че и пияна каза някой доста смислени неща...

# 129
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Абе някои сме на две малки водки по рождение....  Mr. Green

# 130
  • Мнения: 4 792

Pipi,  макар да съм те виждала на снимка не те познах момиче Embarassed Сега вече знам, че доброто впечатление което ми направи двойката от екрана е било абсолютно безпристрастно Laughing
 Мъжо ти е хубавец голям да знаеш Grinning Абе готина двойка сте и това е  bouquet

# 131
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Pipi67  - добре, че бешети, че да се получи предаването!

РоситУ  #Crazy Sick

Останалото запазвам за себе си.

# 132
  • Мнения: 183
браво Пипи ,много ме накефихте двамата със съпруга ти ,ееее и Миленчо си е пич ,ама аз него си го любя от отдавна ,ама на ние като не живеем в София и йок...нема...камери Rolling EyesДа се обичате все така и да запазите чувството си за хумор завинаги  bouquet

# 133
  • Мнения: 10 758


 Мъжо ти е хубавец голям да знаеш Grinning Абе готина двойка сте и това е  bouquet
Аз пък съм го виждала на живо newsm53 smile3502

# 134
  • Мнения: 463
Лелее, Пипи, накефих се, якооооо!!!
И се смях много!
Супер сте! Желая ви много страст и сласт!

РS С коледното "бебе" имаме 12г разлика   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт