VIP Brother 2 - 14 ГОЛЕМИЯТ ФИНАЛ!!!

  • 38 960
  • 1 415
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Момичета, отивам на форумска веселба, ако има проблем с анкетата, темата или др. се обръщайте към Модератор , който е на линия  Hug

# 16
  • Мнения: 419
Относно анкетата  newsm78 не трябва ли да видим какъв е вотът, и тогава да мислим  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 2 967
Момичета, отивам на форумска веселба, ако има проблем с анкетата, темата или др. се обръщайте към Модератор , който е на линия  Hug


Айде весело изкарване Simple Smile
Пий едно и за мен Simple Smile

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
сто процента двечера Никиту ще съобщи по някое време - невероятно, отново имаме равни поценти, така че, гласувайте! писна ми от измислените им резултати. гласувах веднъж за първи и последен път за баба Вили, ама сречели оная кокошка, така че - никога вече!

# 19
  • Мнения: 11 607
Миленчо кого подкрепя? Извинете, че питам, ама не го гледам, а и не искам...

СИА и Нова и каза,че Нова няма да има пръст в това ако изберат Мравко за кмет.....Защото жената попита - Дали Здравко ще си плати за предизборната кампания,която проведе във ВБ?

L е о  - весело изкарване и купонясване!!!!!!Поздрави на всички! И все пак да се приберете, пък на колко крака......Тема за форумската веселба - няма да пускаме!

# 20
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
   Подозирам, че и тази вечер ще гледам до края, въпреки че съм сигурна за манипулиран вот. Ясно е, че няма да гласувам, просто искам да видя как ще се доизложат...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
сто процента двечера Никиту ще съобщи по някое време - невероятно, отново имаме равни поценти, така че, гласувайте!

И хайде още адна седмица в Къщата Simple Smile
Тогава вече само в най-лошите ми мисли си представям какво ще се случи ...

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
кво ще се случи-ще изперкат тотално...

# 23
  • Мнения: 275
Кога пуснахте темата, кога до 2 страница я докарахте.
Миленчо Цветков иронизираше жената, която се обади за Здравко и каза, че Нова телевизия ще строи хотел в приморско.

# 24
  • Мнения: 109
кво ще се случи-ще изперкат тотално...
И ние

# 25
  • Мнения: 596
По повод анкетата - след изгонването на Калинко смятам , че вотът е манипулиран.
Дано не се получи това тази вечер и Христина да си ходи по живо по здраво при Здравко без наградата. Praynig

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
кво ще се случи-ще изперкат тотално...
И ние
аа,не. аз просто не го гледам вече. цял ден съз злоядо, ревящо и свръхподвижно бебенце (да ми е живо и здраво, ама ми взема тока) и вечер по ТВ да гледам истерии, караници и обиди - не, благодаря. чета какво пишете тук и толкоз Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 7 837
12% за момента е реалната разлика между Христина и Десислава в полза на втората.
Обаче, доколкото разбрах, гласувалите са страшно малко, около 5000.

# 28
  • Мнения: 133
сто процента двечера Никиту ще съобщи по някое време - невероятно, отново имаме равни поценти, така че, гласувайте! писна ми от измислените им резултати. гласувах веднъж за първи и последен път за баба Вили, ама сречели оная кокошка, така че - никога вече!

Добро утро Money

# 29
  • Мнения: 11 607
Мами, разчитам на вас...довечера няма да имам възможност да гледам ВБ постоянно и сигурно от тук ще се информирам за развитието,че ще ми е по-удобно...Да дадавате точна и навременна информация, както сте го правили винаги! И не се карайте, все пак това е едно шоу, минава-заминава, но ние тук си оставаме.......

Приятно гледане! Незнам кой ще е, но знам кой не искам да е - не желая РиститУ и ТишУ!

Хубави и приятни почивни дни!

Общи условия

Активация на акаунт