Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)

  • 15 792
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 598
На мен пък ми е интересно как ще развият сега отношенията. След като и тя има някой лев вече, дали смешния Здравко ще продължава да я прави на две и половина  Whistling

По принцип не гласувам в такива игри, но Деси ми хареса, исках тя да спечели. Ааа  Joy искам и снимка от момента като им казаха кой е победител. И двете вкараха страшни погледи  Joy, особено Десислава, толкова беше сигурна, че тя ще спечели и в един момент ...  Wink

# 16
  • Мнения: 6 461
На мен пък ми е интересно как ще развият сега отношенията. След като и тя има някой лев вече, дали смешния Здравко ще продължава да я прави на две и половина  Whistling
Поради тази причина се кефя ,че тя грабна мангизите.
Сега вече няма да е зависима от пристрастния си мъж.
Много ме хвана яд от неговото изказване ...преди да се разбере кой ще е победителят.
Той бил имал представител ...ама Ники имал нужда от парите....

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 242
Добро утро!Записвам се и аз в новата тема. Хубав ден и весели празници! newsm51

# 18
  • Мнения: 23
Мадленче  ,голям бонобон си имате .  bouquetПу,пу  да ти е жив и здрав .Верно че минали 20 дена от както се е родил -леле как ми лети времето откакто съм бременна .
Щом се разхождате значи сте избрали вече количка . Grinning
 

Лек ден ви желая ! Hug

# 19
# 20
  • Мнения: 356
 ukliam1 в новата тема!

# 21
  • Мнения: 1 294
Здравейте момичета!
Някой може ли да ми даде координати на д-р Ферфериева?
Предварително ви благодаря  bouquet

# 22
  • Мнения: 5 713
ул. Гладстон 94
833 745
0889 530 195

Тедка, ние следобед сме там, около 17ч.
+ Sesana.
Друг?
Simple Smile

# 23
  • Мнения: 164
Добро утро!
Момичета Флората е открита newsm10 ,и май е до 1 май. Аз вчера научих и днес мисля да се възползвам да погледам китките  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Roseи да направвя някоя и друга снимка на моето цветенце  Flowers Sunflowerсред остналите Joy
Айде започвам да шетам wash 1ironing newsm79,че докато се оправим пак ще стане следобед.  261uu

# 24
  • Мнения: 1 294
ул. Гладстон 94
833 745
0889 530 195

Вери, мерси  bouquetТова нали е в отговор на моята публикация Embarassed Laughing

# 25
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 742


Тедка, ние следобед сме там, около 17ч.
+ Sesana.
Друг?
Simple Smile
[/quote]
Ние също ще дойдем дано само да не станем късно от сън .Вери вие  с какво ще ходите ?Предполагам ще има билети?

# 26
  • България
  • Мнения: 3 620
madlen, ще чакаме снимки на малкото цветенце, сред другите цветя  Grinning Наистина е голям бонбон пу-пу...
Флората до 1 май включително ли е, че ие с една приятелка затогава се разбрахме да ходим newsm78

# 27
  • Мнения: 5 713
Слънчо, да, за теб е.
Ние се прибрахме, за да може Маги малко да дремне. Пупелина, пеша ще ходим. Билети като отидем.

# 28
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
здравейте и от мен.От вчера сме си в къщи със срахотен бебок който много слуша.Гадории не ми се пишат важното е че всичсо е добре щом свършва добре  Mr. Green.
Имам ужасен проблем с гърдите така че отивам да се мъча с цеденето.
ааааа и да не забравя -Благодаря на всички за пожеланията   bouquet
На всички чакащи бъдещи мами-това е най-хубавото нещо което може да ви се случи така че чакането си заслужава  Heart Eyes.

# 29
  • Мнения: 212
здравейте и от мен.От вчера сме си в къщи със срахотен бебок който много слуша.Гадории не ми се пишат важното е че всичсо е добре щом свършва добре  Mr. Green.
Имам ужасен проблем с гърдите така че отивам да се мъча с цеденето.
ааааа и да не забравя -Благодаря на всички за пожеланията   bouquet
На всички чакащи бъдещи мами-това е най-хубавото нещо което може да ви се случи така че чакането си заслужава  Heart Eyes.

Айде да сте живи и здрави всичките, да се гледате  и големи да растете.

А някой знае ли цирка до кога ще е и дали е интересен, или има само акробати

Общи условия

Активация на акаунт