Относно досадните гъбички *Б*

  • 19 379
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 612
И аз да взема отношение по въпроса.
Това с Микосиста е много добро лечение, но не го прилагате правилно.
Ако гъбичките са отдавна трябва да си сложите и още едно хапче през ден.Значи един ден слагате, един почивка и на третия пак слагате. Освентова трябва да се вземат и хапчета през устата, и непременно партньора да пие и да се маже.

# 46
аз съм малко нова в тази тема и във форума,така че простете невежеството ми.., но имам няколко въпроса:
от известно време имам проблем(по симптомите съдя, че са гъбички - болки,парене след секс) и се чудех какво мога да предприема, преди да ида на лекар -интимните сапуни ефективни ли са?( например този на Dove)
и което е по важно това може ли да ми попречи/навреди на опитите да забременея, ужасно много го искаме и мисля че в това е причината за тези досадни гъбички!!
тръбва ли да престанем временно с опитите,докато се излекувам, или това не пречи?

дайте ми съвет
предварително благодря

# 47
  • Мнения: 7 716
Отиди на лекар и се излекувай. Интимните сапуни няма да ти помогнат.Успех.

# 48
мерси, ще ида, но не искам да пропускам този месец, а овулацията ми е след 5 дни, това може ли да навреди?

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
Чак да навреди ..
Аз при положение , че си подозирам гъбки ще отложа бебеправенето , колкото и да не ми се иска и ще лекувам гадостите.
А ти ако решиш да действаш за бебе сега  и стане ще лекувате после гъбите с препарати подходящи за евентуалното ти състояние .
Ти решаваш за себе си !  Simple Smile Успех !

# 50
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравей Анета !!!
Искам само да ти кажа,че аз от много години се боря с тези досадни гъбички и все нямам успех.
Миналата година забременях въпреки тях,така че искам да ти кажа,че те не пречат конкретно на забременяването.Моят доктор непрекъснато ми повтаря това,защото ние продължаваме усилено бебеправенето /тази бременност,която споменавам заваши неуспешно/.
В никакъв случай не казвам,че не трябва да опитваш да се лекуваш.Посъветвай се с гинеколога си,но не вярвай особено на тези интимни сапуни.Според мен не могат да се ползват за лечение, а единствено за профилактика след като се излекуваш.
Успех с бебчето !!!

# 51
  • Мнения: 294
много ви благодаря, много сте мили, взимам всякакви мерки, но продължавам с бебеправенето - то и без това все не става...Sad
може пут този месец напук..
успех и на вас

# 52
  • Мнения: 1 817
Момичета,
аз имах 5 години проблем с тия гъбички...И най-накрая от 1 година съм ок.
Значи първо си купих цитросепт. После почнах 20 капки на ден сутрин и вечер да пия, както и 1 ден след цикъла промивка с него - 20 капки на половин литър вода. И така 6 месеца...
От 7 месец вече без промивки, а само 20-30 капки 1 път дневно. Сега (след първата година) не си правя промивки, освен ако не съм възпалена или зачервена. Пия след цикъл 5 дни по 20 капки вечер и ако имам оплаквания сутрин и вечер по 20 капки за няколко дни. Това е първото, което ми помогна за 5 години. Още нещо - за тези, които живеят в Германия - не си правете Krebsvorsorge-то през първите 6 месеца, защото ще е завишен PAP-а.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт