Мама пие вино и кафета, ЯНУАРЧЕТАТА на диета!!!

  • 9 156
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 420
  По въпроса за'' АМ-четата'' и ''кърмачетата'',моя мъник е 100% кърмаче и е доста големичек.Беше втори по големината(7.250 кг,64 см) сред 3-месечните великанчета,след бебока на Desi-Cover.
  Лично аз мисля,че няма връзка между големината на бебето и това ,дали е АМ-че или кърмаче.В нашия случай бебето е по-голямо,защото се е метнало на високата си майка LaughingСлава Богу,че по-принцип съществува понятието АМ,знам ли до кога ще имам кърма?
  Фрии Соул е права,че виртуалното общуване често се изкривява и ние ,без да искаме,можем да обидим някой.Сигурна съм,че никой не е целил това. Hug
   

# 16
  • Мнения: 678
Мимоза, не се притеснявай толкова. А това за лошата и недорасла майка си го избий от главата Като начало за хремата прави промивки с физиологичен разтвор и почиствай по-често сополчета. Ние заради стафилококити сме си постоянно със сополи, но това не ме е накарало да мисля, че не обичам детето си.
ГОРЕ ГЛАВАТА  Peace

# 17
  • Мнения: 1 289
Ели и на мен ми се ще поняког да не се меси татито ама нали"много разбира от деца" та ми лази по нервите.  #Cussing out Ама като сме ги взели за мъже ша си ги търпим  ooooh!

Мимоза я се стегни и си избии тези мисли от главата. Naughty Нормално е първо себе си да обвиниш,при условие ,че е първо дете и си в пълно неведение.НЯМА идеални майки.Спокойно  Praynig


Аз пък да питам дали вашите деца си мятат яростно главите настрани-все едно си удря главата  newsm78  Много е неспокоен Тоти и като си  леглото сам се люлее като почти подскача и си мята главата.Незнам дали е нормално  newsm78 Даже като го бях оставила на майка да го гледа като кумувахме не бяха спали ,защото е бил неспокоен.


Клеми   bouquet 

# 18
  • Мнения: 1 483
Днес малкия ми става на 4 месеца.По този повод приемете малко почерпка.
   

# 19
  • Мнения: 3 405
Честито на празнуващите по всякакви поводи    bouquet

Няма лоши майки.
Мимоза, и ние заразихме Любо с някакъв бацил, но се оправи с физиологичен разтвор и едни хомеопатични капки. Ако няма висока температура не е страшно. Гадното е, че от сополите бебетата не могат да дишат и плачат.
Правихме посявка за стафилококи - няма.

Най-важно е спокойствието Hug
С първото си дете бях мноооооооого притеснена от всяко негово сополче и плач и просто откачах. Сега, вече минала по този нелек път на отглеждане на бебе, съм по-спокойна.
Ще се справиш!  Grinning

Мими, Тоти е усетил крайниците си, че са силни вече и ги размята. Ще почне и да се обръща  Grinning
И Любо така рита и ръкомаха - изритва си завивката и си събува чорапите от ритане  Joy

# 20
  • Мнения: 7 420
)


На мен ми стана ясно защо ми е било криво ондзи ден - дойде ми  ooooh!

Елеонор@,питах за зодията ти в предишната темичка.Мислех си,да не сме от една и съща,проклета за тази седмица,па то не било от зодията,поне при теб!Дано и при мен да не е по същата причина все още Praynig,че някак добре си трайкам без да се оциклям Whistling
   Мимоза,Лилетка,благодаря за поздравленията,thank you,merci beaucoup,спасибо большое,аишик,дюсентаг(последното не знам ,как точно се пише на латиница) bowuu

# 21
  • Мнения: 1 483
Ей,Селма да не си някой скрит полиглот? Mr. Green smile3534

# 22
  • Мнения: 276
Момичета, благодаря на всички за подкрепата  bouquet - въобще не искам да си представям какво щях да правя без вас - вие сте страхотни! newsm74

Повярвайте ми, и аз (мисля, като всички вас) полагам всичките си сили да бъда добра майка. И понякога, когато нещо се обърка, започвам първо със самообвиненията. Сигурно един ден тези грижи ще ми се виждат бял кахър.......

Отивам да купувам Стеримар. Анджи, какви са тези хомеопатични капки?

# 23
  • Мнения: 1 317
Мими да не би да се опитва да се обръща? Щото Евангелина така си я върти и от няколко дена почти постоянно е в ей-тази поза:


   


Честито на празнуващите днес!  baloni baloni baloni

# 24
  • Мнения: 384
Да се разпишем и ние в новата тема. Пухкавел е добре папка и слушка доколкото може. Миличкия ве4ер заспива около 8 часа а сутрин става около 4-5  че като се разпее, като иска да си играем елате ни вижте Laughing
Той все още не се е отказал от нощното хранене. Има ли и други майчета който да стават 2- 3 пъти през ноща защото бебчо е гладен?

# 25
  • Мнения: 3 405
Отивам да купувам Стеримар. Анджи, какви са тези хомеопатични капки?

ЕУФОРБИУМ КОМПОЗИТУМ - 3 пъти по едно впръскване в ноздричките.

# 26
  • Мнения: 1 289
Селма    bouquet  Да ти е живо и здраво детенцето !

# 27
  • Мнения: 857
Има ли и други майчета който да стават 2- 3 пъти през ноща защото бебчо е гладен?
И ние все още ставаме през ноща,но по веднъж

# 28
  • Мнения: 471
оффффф и аз да се оплача от моя мъж.............непрекъснато ми обяснява че не му се излизало с нас защото имало къщна работа...........с лек намек че не съм я свършила аз. Само дето хич не му се връзвам и му казах днес като си я свърши да ни звънне да му кажеме каде сме Simple Smile и сега си пиша от компютъра на брат ми
Ние пук имаме някакви пъпчици и не знам от претопляне ли са или е нещо друго.Лекарката каза че не са страшни но пук вече трети ден не се махат. ЮМоля ви кажете как изглежда дерматита и с какво мажете за омазняване на кожата? Аз мажа с олиото на Себа мед и после със същия крем

# 29
  • Мнения: 7 420
Има ли и други майчета който да стават 2- 3 пъти през ноща защото бебчо е гладен?
  Има. Sad

Общи условия

Активация на акаунт