Скорпиончета,стрелци - през НОЕМВРИ ще ги видим ний:)))

  • 12 989
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 62
ако е вярно това за повръщането значи аз ще имам младеж.   newsm78  Thinking
като бяхме на преглед доктора каза че има някаква вероятност(по-голяма от 50 % да е мъж),но ще видим. каквото господ ни даде.ние на всякакво ще се радваме.  Laughing

# 31
  • Мнения: 3 416
Момичета аз искам да ви питам как се справяте с домакинските си задължения? Чувствате ли се изморени и успявате ли да смогнете? Помага ли ви някой? Аз например все повече се изморявам да шетам...никой не ми помага,мъжо се прибира вечер не по рано от 21 от работа Confused,аз ходя на работа също и освен това искам като се прибера вкъщи да ми е уютно,да си изчистя,да си сготвя..а вече някакси нямам сили,то не е пране,не е гладене,не е готвене,чистене на печки,бани и тн.т ooooh!

# 32
  • Мнения: 80
Завиждам на всички които са си почивали през почивните дни WinkС моя палавник нямам такива удоволствия, а и на мен много ми се спи и ме мързи.. Embarassed Относно пола-първия пат карах страшно лека бременност-изобщо нищо не усещах до към 6-7 месец, после само корема ми тежеше и имам момче. Сега ми е доста зле след обяд(не сутрин) но още не съм повръщала...Дано да е момиче

# 33
  • Мнения: 560
Оооо,какво ти домакинстване-аз съм като парцал.Работя на рецепцията в хотел,където е пълна лудница,на всичкото отгоре се стои прав.Смените са ми по 12 часа и след два работни дни съм пълен парцал.Спя до 10-11,ставам,мотая се 2 часа и пак си лягам.Пък след следобеден сън се събуждам пак парцал,че и кисела.

Ей,да ви се похваля-вече си имам един стабилен гардероб с бременни дрешки-два бременни панталона,2-3 рокли,няколко гащеризона.Бе не като старите ми секси-дрешки,но е успокояващо,че няма да ходя гола или като парцал.

# 34
  • Мнения: 2 126
Просто Аз,на мнооооооооооого огромна патерица да ти е честито порастването с още една годинка (как сме те пропуснали бе,що не се хвалиш ейййй...)!Да си жива и здрава и да се радваш на живота с пълна сила.Нека времето до ноември мине неусетно и много щастливо за теб и накрая да се радваш на най-красивото и послушно бебче на света!  bouquet


Коригирах къде каквото видях,ако има нещо свиркайте Peace

# 35
  • Мнения: 810
ПростоАз, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  newsm67 Желая ти здраво бебче! И като под-под-под-пожелание, да хапваш скоро череши  Laughing На 21 ли стана? Ти си ни бебето на групата май  Grinning

Канела, много се смях, че ти се повръща и от пердетата вкъщи. И аз съм така  Tired Вече съм толкова изморена и изнервена от това гадене. Нищо не мога да свърша, само се влача като парцал. Днес влязох в 13 седмица, дано почне да ми минава вече, че аман значи.

Сладурка, какво ти чистене и подреждане  ooooh! Аз едва от дивана ставам да сготвя нещо да не умрем от глад. Щото мъжът ми може само паржоли да прави.

И аз съм си поръчала момиче, да я обличам с рокли, чорапогащници и фиби  Laughing и се надявам, че за това ми е лошо. Като разберем пола, тогава ще се настройваме. Само да е здраво. Верно, че докато не забременееш други въпроси те вълнуват, но сега като съм бременна и зная колко неща могат да се объркат и само се надявам да е здраво.

И аз съм  много разсеяна, направо залюхана  Laughing

Дес, за да не ти пълня пощата- термин 7 ноември, 28г, първа бременност, Калифорния. Благодаря ти  Heart Eyes





# 36
  • Мнения: 1 147
Момичета аз искам да ви питам как се справяте с домакинските си задължения?

Аз не смогвам. Работя през седмицата, времето не ми стига за нищо. Чистенето ми отнема поне един от почивните дни.. Любимият работи извънредно вечер и през уикендите. По принцип много помага, да не кажа, че чистенето е предимно негово задължение. Като го няма обаче, се опитвам да се справя сама. Засега е постижимо, но истината е, че в края на деня съм като парцал. Отгоре на всичко не мога да ползвам препарати, а само с вода просто не става.. Сериозно се замислям дали да не идва някой веднъж на две седмици, да чисти основно, а аз да позабърсвам в останалото време.

# 37
Здравейте на всички!Честит рожден ден Просто Аз Simple Smile!Да си имаш хубаво и здраво бебче!
Канела ,и около мен здраво мирише на чесън от съседи-гадна работа!Не е лесно Simple SmileSimple SmileА за пола ,наистина това са бабини диветини,ама знам ли вече.....И аз бях като теб, Биси първия път ,нищо не усещах  само накрая натежа.Та затова сега мисля за момиченце,з-о ми е много лошо.Поздрави и хубав ден!!!

# 38
  • Мнения: 884
Ям, ходя на работа,ям, чистя ,ям, садя си цветенца по терасата, и пак ям, и не се измарям от работа, и не ми става лошо, но ми липсва фитнесът, а вече и плоския корем, имам си и паласки- т.н. "секс-дръжки", лицето ми се окръгли. Преди си мислех, че ще съм най-секси бременната на света, но сега нещо не съм толкова сигурна, пък и секс въобще не ми се прави. Вече чух зад гърба си приказки от случайни познати, колко съм била слаба миналото лято, но сега при мен се бил появил йо-йо ефектът на напълняването Joy. Лек ден от мен ,момичета!

# 39
  • Мнения: 884
Като си погледнах поста-защо ли толкова много се тревожа от сексуалните си проблеми. Вие как сте от тази гледна точка!

# 40
  • Мнения: 7
Какъв секс бе ? Shocked Толкова ми е зле,че само кати си помисля ми прилошава.А и тази сухота newsm78 много е странно.С предишните ми бременности не е било така.Дано да са верни бабините деветини и да е момиче.Prosto Az,да си жива и здрава,вече си пълнолетна и според американските стандарти Grinning-ставаш за майка. newsm10 Аз на 21 вече имах два юнака.

# 41
  • Мнения: 3 416
Зора,при мене положението е абслоютно същото-мъжо го няма изобщо,имам чувството,че сама си живея и ми липсва,много бачкат ей LaughingСамо,че при мене е едва ли не натрапчива психоза-ако не ми е чисто и оправено и не се чувствам спокойна Crazy
TIHA VODA-как е секса ли...ами при мене хич го няма,щото 1-во мъжо все го няма вкъщи,2-ро доскоро от тия киселини..и други екстри,мани-мани,а сега желание колкото искаш,стига да не ми тежи корема от преяждане и други неща Embarassed,даже имам чувството,че хормоните са ми се разбеснели,естествено бързо се изморявам,но желание не ми липсва! Joy
ПростоАз-честити рожден ден! Всичко най-хубаво ти желая,нека ти е една успешна година,семейни радости и едно здраво и сладко бебче каквото ти искаш да бъде!  bouquetВерно май си най-мъничката,аз като се сетя,че допреди няколко месеца не исках и да чуя за деца...браво!

# 42
  • Мнения: 8
ЧРД на ProstoAz! Бъди здрава, весела, вечно обичана и прекрасна мама на здраво бебче!   bouquet

Като си погледнах поста-защо ли толкова много се тревожа от сексуалните си проблеми. Вие как сте от тази гледна точка!

Горкото ми мъжле, само върви и си проси милия, ако мине  Laughing И постоянно ми напомня предния път каква "разпърчена" бременна съм била  hahaha Но освен че ми липсва всякакво желание за секс,  гърдите ми са толкова болезнени, че ми прилошава при мисълта да бъдат докосвани  Crossing Arms

Да ви се похваля, и аз вече почти не повръщам!  Grinning Но все още ми призлява от силни миризми. Кофтито е, че ми е безкрайно трудно да сменям наакани памперси, а човечето не ще и да чуе за гърне... голям цирк  Whistling

Желая ви слънчев и забавен ден!!!  Hug

# 43
  • Мнения: 884
ПростоАз-пожелавам ти всичкото щастие на света!   Two Hearts

# 44
  • Мнения: 256
Абе само аз ли качвам толкова много килограми. Направо не мога да се спра да ям тестяно. Ама постоянно изпитвам глад за разните му там тестени и мазни неща. А плодове ми се дояждат само тия дето сега ги няма:( Качила съм 4 кг. и даже на консултацията ми се поскараха за килограмите. И да съм минела само на салатки и месце. Ама как да стане я.
nunka , това с нааканите памперси и при мен е голям проблем. Толкова ми се гади от това, но няма просто начин. Трябва да се търпи. Добре поне, че от вчера е на кухня, че ми отпадна проблема с гадните и лошо миришещи пюрета. Че направо си беше трагедия да седна да го храня. То такава отвратителна миризма се разнасяше от тия бурканчета.

Мен пак ме хвана една гадна и дълга кашлица, дано мине скоро, че съвсем ще я втасам.

Май вече след 13 седмица пола на бебчетата се вижда добре на триизмерен. Някой ходи ли да го гледат вече ?

Общи условия

Активация на акаунт