Нови придобивки в гардероба - 74

  • 47 521
  • 270
  •   3
Отговори
# 180
  • Някъде там
  • Мнения: 6 107
Обувките са от магазин Kiara, тениската е от karmaoriginal.

# 181
  • Мнения: 222
И аз си взех нови сандали:


Може ли линк за тези сандали?

# 182
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
Да, ето: https://anjelini.com/product/53701/damski-ezhednevni-sandali-ot- … h-my-sandals.html

От там си поръчах и ето тези, на платформа:



Много удобни и меки.

# 183
  • Мнения: 148
Добавям и три панталона от H&M

Здравейте!Бихте ли споделили панталоните отговарят ли на размера и как са като дължина.Благодаря

# 184
  • Мнения: 34 652
От мен туй


И туй

# 185
  • Мнения: 1 397
Добавям и три панталона от H&M

Здравейте!Бихте ли споделили панталоните отговарят ли на размера и как са като дължина.Благодаря
Отговарят си напълно. По-принцип са 7/8 дължина, но на мен ми стоят до глезена, защото съм дребна 😁
И много се радвам, че в момента има такава мода  и мога да си намеря панталони с нормална за мен дължина без да преправям 🫣

# 186
  • Мнения: 90
Рокля, чийто десен много ми хареса за морето, седи много добре.

И утре чакам тези бели кецове от Бианки.

# 187
  • София
  • Мнения: 422
[/quote]

Здравейте!Бихте ли споделили панталоните отговарят ли на размера и как са като дължина.Благодаря
[/quote]
Отговарят си напълно. По-принцип са 7/8 дължина, но на мен ми стоят до глезена, защото съм дребна 😁
И много се радвам, че в момента има такава мода  и мога да си намеря панталони с нормална за мен дължина без да преправям 🫣
[/quote]
Не мога да се ориентирам, кой точно модел са, защото и аз искам по-къси? Може ли линк към панталоните, благодаря ви Sparkling Heart

# 188
# 189
  • Мнения: 9 641

Скрит текст:

# 190
  • Мнения: 851
Бански


чехли


плажна чанта


плажен сет


хавлия


пижама

Последна редакция: нд, 14 юни 2026, 10:47 от MaRin4et0

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 11 322
Не мога да се ориентирам, кой точно модел са, защото и аз искам по-къси? Може ли линк към панталоните, благодаря ви Sparkling Heart

Струва ми се ето този:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1345196003.html

# 192
  • Мнения: 1 397

Докато си пия кафето…едни Hugo
Ще видим дали ще ги оставя, да не са много груби на живо

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Маринчето, от къде е белия бански?

# 194
  • Някъде там
  • Мнения: 6 107




Общи условия

Активация на акаунт