Инициатива „И АЗ съм българче" 1 юни, 10 ч. - ПОДКРЕПЕТЕ децата!

  • 10 872
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 584
страхотни сте момиче   bouquet с каквото мога ще ви помагам, за мен е удоволствие че ви познавам, невероятни сте

# 16
  • Мнения: 531
и аз подкрепям инициативата!

няма ли подписка, петиция?  newsm10

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и аз подкрепям инициативата!

няма ли подписка, петиция?  newsm10

не сме мислили за подписка ,но си мисля,4е 18 000 деца сме ги подписали  Confused

аз-детето ще имат подписка и понеже на финала ще  обединим двете инициативи може би няма да ни трябва.По-добре да се съберем 1 000 4овека на 1 юни пред Парламента Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 195
Инфото е пуснато във форума на моето бебе и съм помолила да бъде поместено на страниците на Розали.ком, клубовете към дир. бг

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 13:22 от Moon Walk

# 19
  • Мнения: 1 878
 newsm10 попътен вятър и ще помагам и аз с каквото мога  Hug

# 20
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, с всичко, което направихте дотук, бъдете убедени, че каузата наполовина е спечелена!броят на децата на фона на цялата страна не е толкова голям и ако наистина бъдем чути и приети сериозно / за което ще помогнем/ проблема ще се реши много бързи.Важното е да се върви все напред и нагоре!Поздрав и от нас и ние сме след Вас! Hug

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ето и новите организации които ни подкрепят:

Национален форум "Моето дете"
 Център "Съвременни родители"
Форум Мамита

# 22
  • Мнения: 302
Стискам ви палци, момичета!!!
От все сърце желая успех на това начинание, дано да се трогнат хората от които зависи това да се даде ход за промяна, да се задвижи машината и нито едно дете да не расте в такава институция повече. Ние хората сме странни същества, най-злите на планетата Земя, няма други живи същества, които така системно и масово да си тормозят малките. Това, което се случва при животните да си изоставят малките или да ги убиват си има други природни обяснения, но никога, никога не е от лошотия и злоба. Отплеснах се, но съм малко разстроена.

# 23
  • Мнения: 4 978
Роси, има ли вече реакция от някои от институциите? А медиите?

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, има ли вече реакция от някои от институциите? А медиите?

от институциите -не,а до медиите още не сме го пускали.

# 25
  • Мнения: 5 228
Браво за инициативата! Дори едно от исканията да бъде удовлетворено, товма означава по-добра съдба за стотици деца.   bouquet

# 26
  • Мнения: 4 181
Момичета, от все сърце ви желая успех в инициативата   bouquet
Роси, какво имаш предвид за 1- ви юни?

# 27
  • Мнения: 908
Пуснах тема в един музикален форум, но си имат лафеджийница -> http://www.krechetalo.com/index.php?showtopic=95140

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, от все сърце ви желая успех в инициативата   bouquet
Роси, какво имаш предвид за 1- ви юни?

na 1 юни заедно с хората от Аз-детето щв се опакова Парламента с детски рисукнки-ръ4и4ики.В тяхното инфо го има WinkОсвен това ще се раздават от тези рисуки и на депутатите .
4ака се един документ и ще го напишем и ние в нашето инфо .

Теди,  bouquet

# 29
  • Мнения: 132
Наистина страхотна инициатива!!!!  bouquet Браво на всички мами, които намират време и енергия за подобно значимо начинание. Peace

Има ли възможност инициативата да се разрастне и извън София?

Общи условия

Активация на акаунт