Как бихти реагирали в подабна ситуация в градината

  • 3 953
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 133

замисляла съм се и затова не обвинявам Peace
Всеки си гледа детето,както намери за добре PeaceКаква съм аз,за да казвам-ти защо си водиш детето,като е болно newsm78Мисля,4е тук другите/имам предвид персонала/би трябвало да правят забележки....


Peace

# 46
  • Мнения: 2 657

замисляла съм се и затова не обвинявам Peace
Всеки си гледа детето,както намери за добре PeaceКаква съм аз,за да казвам-ти защо си водиш детето,като е болно newsm78Мисля,4е тук другите/имам предвид персонала/би трябвало да правят забележки....


Peace

Божееее,една подкрепа  bouquet
до сега все нападки полу4авам Mr. Green

# 47
  • Мнения: 17 410
Йо, никой не те напада. От всичко, което се изписа, ако правилно съм разбрала ти конкретно не си водиш детето болно на ясла. А толерантността, която проявяваш- айде няма нужда!
 Вече за не знам кой път пиша,че персоналът прави забележки и то мнгократно на едни и същи хора- хич не им дреме Wink

# 48
  • Мнения: 2 657
Не толерирам болестите,но не съм аз тази,която мога да упрекна някой Peace

# 49
  • Мнения: 17 410
МИ дано не ти се налага да си промениш гледната точка! Hug

# 50
  • Мнения: 114
Не толерирам болестите,но не съм аз тази,която мога да упрекна някой Peace


МИ дано не ти се налага да си промениш гледната точка! Hug
Peace
А аз пък доколкото разбрах ти си спряла детето си от ясла защото много боледува -така ли е? newsm78
Дано като тръгне на градина да не ти се налага пак да го спираш  Peace
Тогава може би ще  си кажеш е какво толкова защо пък да не си го гледам до първи клас а другите да си водят болните деца на градина и пак ще ги защитаваш  #Crazy  bouquet

# 51
  • Мнения: 7 837
Айде и тука се суче около едно и също... Laughing
Моят тъп американски доктор казва,  че след втория ден за прием на антибиотик, детето може да ходи на градина.
Писах и в предната тема, Самуил има често ушни инфекции, антибиотик за тях се изписва с курс на лечение 10 дни. Никой не смята, че детето  трябва да стои за толкова време вкъщи.
И нито едно от децата в градината, не се е разболяло досега от ушна инфекция, заради моя син.
Сиропите за кашлица, които се предписват, също се дават дълго време.
В какъв свят живеете?

# 52
  • Мнения: 17 410
Е, аз пък, като тъп бг лекар ти казвам, че не е редно да ходят с лекарствата на градина. Че не се спазва е ясно.

# 53
  • Мнения: 7 837
Ок, но ти си просто един виртуален образ.
Хвала на тези, които могат със седмици да си затварят децата, докато приключи лечението...Те мислят един вид за благото за обществото. Смях, смях, смях.
Не се ли усещате в залитанията си за форумски перфекционизъм.

Безсмислена тема. Безсмислен спор.

# 54
  • Мнения: 17 410
Щом казваш...

# 55
  • Мнения: 2 657
Не толерирам болестите,но не съм аз тази,която мога да упрекна някой Peace


МИ дано не ти се налага да си промениш гледната точка! Hug
Peace
А аз пък доколкото разбрах ти си спряла детето си от ясла защото много боледува -така ли е? newsm78
Дано като тръгне на градина да не ти се налага пак да го спираш  Peace
Тогава може би ще  си кажеш е какво толкова защо пък да не си го гледам до първи клас а другите да си водят болните деца на градина и пак ще ги защитаваш  #Crazy  bouquet

Май четеш между редовете,не съм си спирала  детето от ясла и нямам намерение да го спирам...Ще защитавам който си искам и когато си искам,мнението ми няма да се промени Peace
Ама ми писна да слушам как еди си какво,какви добри майки сме,нашите семейства са най -идеални и про4ие.
Вие на луната ли живеете???
Не съм от хората дето ще си вържа детето да стой в къщи,а да не споменавам,4е миналата година когато бяха -20градуса е бил с мен по улиците и по болниците,защото ми се наложи да ме оперират и аз аджеба понеже не съм от хората,които могат да раз4итат на баби и детегледа4ки си го вла4их с мен-пък си ми е жив и здрав.

# 56
  • Мнения: 114
[quote author=Йо link=topic=187222.msg3862876#msg3862876 date=117829879

Май четеш между редовете,не съм си спирала  детето от ясла и нямам намерение да го спирам...Ще защитавам който си искам и когато си искам,мнението ми няма да се промени Peace
Ама ми писна да слушам как еди си какво,какви добри майки сме,нашите семейства са най -идеални и про4ие.
Вие на луната ли живеете???
Не съм от хората дето ще си вържа детето да стой в къщи,а да не споменавам,4е миналата година когато бяха -20градуса е бил с мен по улиците и по болниците,защото ми се наложи да ме оперират и аз аджеба понеже не съм от хората,които могат да раз4итат на баби и детегледа4ки си го вла4их с мен-пък си ми е жив и здрав.


[/quote]Ами явно на луната живеем -бърка ли те  Hug.
И това с 20 градуса какво общо има с темата  Crazy.Ами явно съм чела между редовете и защо го гледаш у вас като е на ясла newsm78

# 57
  • Мнения: 2 657
Къде 4етеш и какво 4етеш....незнам newsm78
Ходи на ясла,а когато нещо не ми изнася в яслата или ми се ще да си е в къщи,си го оставям Peace


# 58
  • София
  • Мнения: 6 999
Е, аз пък, като тъп бг лекар ти казвам, че не е редно да ходят с лекарствата на градина. Че не се спазва е ясно.

Божеееееее, ти си лекар? И си на позицията, че децата като кихнат и следва да си остават вкъщи до пълно излекуване и че следва да се изолират болните деца и че сополите са заразни и прочие и прочие...  ooooh! ooooh!

Не го вярвам това,  извинявай за което.   bouquet

# 59
  • Мнения: 5 468
Моят тъп американски доктор казва,  че след втория ден за прием на антибиотик, детето може да ходи на градина.
Ами на рождения ден на Гери, имаше едно дете (всъщност, най-добрият й приятел), на което майка му ме предупреди, че е от 4 дена на антибиотик и почти нищо му нямало вече. И аз й казах, да дойдат, защото мислех точно като твоя лекар... 4-ти ден антибиотик - той е изтрепал всичко, що е било вътре (вируси, бацили, амеби и чехълчета).. .а останалите 2-3 дена ще му се дава ей така, за спорта Laughing.
Да, ама Гери след 2 дена се разболя. Ей я на - сега хърка в леглото. Одеве се обадихме да чуем другото семейство, дето ни беше на РД, как са... Детето им е болно и то Thinking. Ами заразили са се. Със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт