Ранна бременност, ехография

  • 371
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте ! Имам два положителни и два отрицателни теста в различни периоди от време , днес ми е 10 ден от закъснение , вчера бях на лекар , направени изследвания , които не показаха нищо притеснително (всичко наред без данни за възпалителен процес ) . Това е снимката от ехографа . Възможно ли е това да е плоден сак(извинявам се за въпроса , просто не знам как изглежда) казаха да отида на 4 май отново на преглед , тогава със сигурност ще ми се каже , към момента било рано ..но се съмняват или за нормална бременност ако има или извънматочна ..притеснено ми е много . Моля за мнения ..

Последна редакция: ср, 22 апр 2026, 20:38 от Рaдост

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 401
Ако се вижда плоден сак в матката, това изключва бременността да е извънматочна.
Щом още не могат да потвърдят дали е вътрематочна или извънматочна, значи в матката все още не се вижда нищо.

Това на снимката ми прилипа на яйчник с фоликули (не съм лекар).

Последна редакция: ср, 22 апр 2026, 14:09 от Brin de muguet

# 2
  • Мнения: 2 760
Това не прилича на плоден сак, но пък е и много рано да се каже. Можете да качите всичките снимки в пост, за да се види по-добре. На тази снимка не се вижда много добре.

# 3
  • Мнения: 617
Съгласна съм с мнение че на снимка е яйчник. Матка изобщо там не виждам наясно.

Общи условия

Активация на акаунт