Звездите пазарУВАт в....

  • 6 882
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Джейн, само не разбрах за какво са се пазарили тия хора.
Светни ме моля те  Praynig

Не знам сега..да пусна ли тема "Джейн е неграмотна!?"

# 16
  • Мнения: 5 577
Аз съм изумен .. Може ли такива теми да се разискват .. Толкова ли ви е скучен живота ?!

 #Crazy Подкрепям Пере.

# 17
  • Мнения: X
smile3502 Този път не закъснях  Mr. Green
Ама си без пуканки... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 533
Ей заради такива кухи подгласнички са лепнали на всички красиви жени етикета, че са прости. Обаче това е интернет джанЕ, ти твърдиш, че си красива, аз виждам че си просто проста.

# 19
  • Мнения: 10 758
РазпИс, подпИс Popcorn

# 20
# 21
  • Мнения: 5 577
клявки  Mr. Green

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Джейн, да ти направя ли услуга и да заключа темата или ти харесва купона?

# 23
  • Мнения: 7 837
И защо й скокнахте сега на момичето. Сигурно пише без вибратор. Сега, като сложи, ще настане мир...

Госпожо Реза, обиждате хората из варненско, говорещи по този начин - пазаря  Flutter

Продължавам по темата - Лиска в берлинския мол. Купи си сладолед веднъж, за 1 евро. И страстно го заоблизва под звуците на Дони и Момчил  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 10 758
Стига деее Crossing Arms....искам да разбера от кой магазин са купени обувките пък Crossing Arms
Може утре да отида и да купя на мъжа ми същите....нека и той да стане "звезда".....майкоууу, и кат `земе да ме огреее Mr. Green

# 25
  • Мнения: 750
Джейн, да ти направя ли услуга и да заключа темата или ти харесва купона?
Аз ли да ти казвам какво да правиш?
Ако е така....Моляяяяяя...не я заклю4вай!Кефя се много Mr. Green

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кейс, не сме във Варна, а в БГ-МАММА.
Тук всички са грамотни...или се лъжа?

(малко се обърках...лъжа/лижа/ложа/лежа  newsm78 как се пише, а Джейн?)

Няма да заключвам, щом ти е хубаво.
 Heart Eyes Hug Flutter

# 27
  • Мнения: X
Стига деее Crossing Arms....искам да разбера от кой магазин са купени обувките пък Crossing Arms
Може утре да отида и да купя на мъжа ми същите....нека и той да стане "звезда".....майкоууу, и кат `земе да ме огреее Mr. Green
Цомбе, ако мъжа ти стане звезда, може пък ти да станеш  втора Елвира Георгиева. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 750
Ей заради такива кухи подгласнички са лепнали на всички красиви жени етикета, че са прости. Обаче това е интернет джанЕ, ти твърдиш, че си красива, аз виждам че си просто проста.
  Тъпа,тъпа...ама хубава! bowuu
   И кога си ме 4ула да казвам 4е съм умница....не съм спорила по тази тема! Mr. Green
   По-добре тъпа и хубава от колкото да съм умна грозна и бедна Crazy

# 29
  • Мнения: 10 758
Стига деее Crossing Arms....искам да разбера от кой магазин са купени обувките пък Crossing Arms
Може утре да отида и да купя на мъжа ми същите....нека и той да стане "звезда".....майкоууу, и кат `земе да ме огреее Mr. Green
Цомбе, ако мъжа ти стане звезда, може пък ти да станеш Елвира Георгиева. Mr. Green
Колко му е, само трябва да си направя тройна джуката, да дръпнем малко мазнинка с липосукцийка и съм готова Mr. Green
Ще се казвам Навира Георгиева Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт