Мами в арабски страни-Kul aam u intum bkher!!Mabruk l jdide#23(tlate u asherin)

  • 15 699
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Здравейте , мили мами Hug
Аз сега се връщам от английски и минавам да видя как я карате Simple Smile
Аз съм ОК,след толкова почивни дни.Единият ден ходихме на Витоша.
Все още има доста сняг,но аз за да се докажа за пореден път колко съм луда бях по къс панталон и с една лятна блузка( под която с бански  Joy).
Виждам ,че сте добре за което мога само да се радвам   bouquet
Сега ще трябва са ходя да правя някакъв етюд,за защита
при единият от изперкалите професори,нищо че нямам никаква идея ама нищо.
Вие гледам сте на вълна диета-браво на вас.Успех
Пепи ние не се познаваме,но искренно ти завиждам ,че утре ще си поспиш,
аз цял ден ще съм на лекции.
Но да не се жалвам сега  Mr. Green
Това е сега ,много целувки и прегръдки на всички.
Да си нацелувате дечицата от мен  Hug

# 16
  • Мнения: 2 804
Браво бе Камелчо , учи сега ти е паднало .
И аз преди години като теб ходих на Витоша с бански , но най-глупавото беше , че съблякох сестра ми само по него .
Та после я завивах с одеяло за да се стопли .
Минавай по - честичко ! Липсваш ни !

# 17
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
КАМЕЛЧО -- приятно ми е , винаги съм насреща ако ти трябва нещо -- а ти какво учиш , по какво са ти мъките ?

# 18
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добър вечер и от мен!
аз още не мога да се организирам Embarassed
трябва да прегледам на Зайед дрехите, че да ми е жив и здрав, почти всичко е израстнал. Емирските, има сейл в Некст и Бейби шопа.

Дани, ще пусна снимки след малко. не са много и са повече от вилата- планинско-селска идилийка. Simple Smile

Пепи, той мъжа ми е викал човек за боядисването, но полюлеи, пердета- сам е слагал. чистенето, което знаем как е след ремонт-пак сам. та, си ми е за хвалене Heart Eyes снимки не съм видяла. ако искаш пусни пак на лични  bouquet

Ели, това ми беше първия път с Олимпик и ще ми е последния. на отиване и връщане беше много различно на летището, явно е до смяна. първия път ме тарашиха в Атина като престъпник взеха ми крем за сумати пари. не ми е за парите , но отношението беше отврат. втория път дори не отвориха чантата.
самолетите са малки и турболенцията беше отвратителна и през цялото време. кълна се , така не ме е люляла раздрънканата Ланчия на брат ми по коларския път до вилата. толкова страх и нерви за 6-7 часа полети никога не съм брала.
от наще ,тези, турските и австрийските, с които сме пътували , най-много харесвам австрийските.

Ноич, мръсницо, твойте снимки са разкош, но ще ми отнемат седмица Shocked поздрави на Джон и майкат ти.

Креми, стига с тия китове, да не пусна снимка в профил да видиш истинки кит Laughing
оядох се с баници, боза, бял хляб и пилешки кренвирши. отгоре на всичко бяха пуснали едни ягоди за 8 лева килото та ми разбиха бюджета. големи и сладки при това. добре, че до тук съм само +9 кила Embarassed почвам и аз да внимавам какво плюскам, да не ударя стотака пак.

Марис, нали ти имаше проблем с двете нули? тук има зелени сливи вече. и аз видях сметката на едно малко щайге Twisted Evil яж повече плодове и ако пиеш кафе-избягвай нес-а и сухата сметана. намали до минимум газираните и мини на фрешове и мноооооооооого вода.

аз си забравих 2 дена витамините и калция и ми отекоха глезените. снощи така ми се схвана прасеца на десния крак, че съм ревала от болка. Cry


бебето не знам още какво ще е. лекаря, при който ходих в Пловдив не видя, че беше седнало, но и се спука от смях като видя какъв ритник ми удари с петичката. пита ли ме като по цял ден е така, та даже и вечер ме буди #Crazy да ми е живо и здраво. и зълвите днеска ме напалатиха с въпроси- да знаели какво да купуват. луди. нали не са раждали и не знаят какво  е -пазаруване им е в главата. не , че имам против Mr. Green

много дълго стана, за което сори.
лека вечер!


# 19
  • Мнения: 3 461

Ноич, мръсницо, твойте снимки са разкош, но ще ми отнемат седмица Shocked поздрави на Джон и майкат ти


Бутилишъс, ще ме прощаваш, но аз съм самата невинност  newsm03 , или по-точно бях, докато не попаднах на вас. Mr. Green От толкова писания само един ред ли успя са ми отделиш  Twisted Evil

Дидонка, радвам се, че се реши да пишеш при нас.  bouquet

На останалите стари муцуни  Heart Eyes

# 20
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ейй не се стърпя тази Ноя...... Сърбят те ръцете май Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 3 461
Ейй не се стърпя тази Ноя...... Сърбят те ръцете май Twisted Evil

Ами като съм на работа в петък....  Twisted Evil, а докато чакам да ме обзаведеш с нов аватар и да направя дебют в новата тема, тя ще свърши. Mr. Green

# 22
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ейй не се стърпя тази Ноя...... Сърбят те ръцете май Twisted Evil

Ами като съм на работа в петък....  Twisted Evil, а докато чакам да ме обзаведеш с нов аватар и да направя дебют в новата тема, тя ще свърши. Mr. Green

А няма, няма... ако ти не се намесиш, ще спори по-бавно, така че ако си беше потраяла ден два... докато стане аватара можеше да сме на втора страничка още  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 461
Ейй не се стърпя тази Ноя...... Сърбят те ръцете май Twisted Evil

Ами като съм на работа в петък....  Twisted Evil, а докато чакам да ме обзаведеш с нов аватар и да направя дебют в новата тема, тя ще свърши. Mr. Green

А няма, няма... ако ти не се намесиш, ще спори по-бавно, така че ако си беше потраяла ден два... докато стане аватара можеше да сме на втора страничка още  Mr. Green

Сполай ти за добрите думички Heart Eyes и без това са такава рядкост от твоята уста, та съм се научила да ги ценя. Heart Eyes Mr. Green

Сега ако кажеш пак, че не мога да цитирам, ще ти се случи случка вече. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 560
НОЯ,ДОБРЕ,ЧЕ БЕШЕ ТИ,ЧЕ И АЗ ДА ВЛЯЗА ВЪВ ВАШЕТО "ГОЛЯМО СЕМЕЙСТВО",ЗА КОЕТО МНОГО БЛАГОДАРЯ!!!  : newsm51

# 25
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

Ноич, мръсницо, твойте снимки са разкош, но ще ми отнемат седмица Shocked поздрави на Джон и майкат ти


Бутилишъс, ще ме прощаваш, но аз съм самата невинност  newsm03 , или по-точно бях, докато не попаднах на вас. Mr. Green От толкова писания само един ред ли успя са ми отделиш  Twisted Evil

Дидонка, радвам се, че се реши да пишеш при нас.  bouquet

На останалите стари муцуни  Heart Eyes


ето, какво ти казах- вечно незадоволена Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 804
Всички спят и аз се чудя какво да правя !
Вече издивявам ... Rolling Eyes
Мъж ми след малко отива на работа и аз ще го изпратя като добра съпруга и после ще отскоча до комшийката на кафе .
Вие пихте ли следобедното ,   !
 

# 27
  • Мнения: 1 269
Ахои  Hug

Как сте девоики Wink
Любе мерси за новата теми4ка Hug Все хубави неща да се изпишат Praynig
Камел4о добре ти се отразява студентският живот.Хи4 даже не ску4аеш Laughing
Креми ще ме умориш от смях .4ак пък кит  Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing
Ноиа теми4ка не е преполувена,явно си бошивала снощи Mr. Green ОТНОВО  Heart Eyes
Пепи приятни по4ивни дни  Hug
Марси и ти си имаш компаниика ве4е  Wink
Дидонка добре си дошла  bouquet
Ели явно се е отдала на по4ивка.
Кате къде из4езна бе жена.Какъв е този НОИН аватар дето твориш newsm78 Аз още си 4акам ЛИНК4ЕТО Mr. Green

 
Аз съм като в транс.Снощи прили4но излезнахме,но не си взех следобедният сън и сега съм като спящата ...... .ще имаме гости,ще хапна и лягам.
тежи ми,краката не мога да си кръстосам ве4е Grinning дима постоянно ми целува корема и казва лека нощ на бебето Mr. Green.Искала мом4енце,4е само тя била БИНТ мубарак Laughing
не ми се тръгва от тук.времето е хладно но приятно.ще попитам до кога е разрешено да се лети и ще се възползваме до дупка Simple Smile

# 28
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Изчезнах, защото имам нов комп и го преинсталирахме и се занимавахме с него два дни....
Даже е редно да почерпя, но с това, което хапвам аз според моята измислена диета:


# 29
  • Мнения: 815
Браво, браво, само така!!
Заели сте се със задачата да видите сметката и на тази 23-та темичка  Mr. Green

Кате, хайде, душо, къде е този аватар, че Ноя спря да пише  Sunglasses и си го чака...

Миме, пак мерсаж   bouquet

Ноич, арабската ученичка, хайде превеждай заглавието bowuu

Общи условия

Активация на акаунт