ВМ-НВХ Мазно прасенце за фино дупенце-15част

  • 16 028
  • 385
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 897
Хубаво е мазнините да не са ти само растителни (ядки, зехтин), препоръчително е да се животински (по-мазно месо /пилешки бутчета, пилешки крилца, бекон, свинско различно от бон филе/; яйца; масло; пълномаслено сирене; пълномаслен кашкавал; сметана). Наблегни на тези групи, които споменах.

# 361
  • Мнения: 274
Мерси, утре ще се постарая да постигна още по-перфектно меню! Crazy Praynig

# 362
  • Мнения: 638
Добро утро  Simple Smile
Рано рано съм на линия,4истих и хапнах малко 6унка,но в4ера прегре6их с едно мюсли,има6е малко захар  Sick
Ина4е с мъжа ми си хапваме пържолки на грила,аз пуе6ко с 2 % фет и салата.
Моми4ета ако имате възможност пи6ете си менютата,моля!
А сега се залавям да у4а немския 4е др.седмица съм на тест(сама се подготвям за него)
Моми4ета ,кажете ми не6то за стимулиране на запаметяването?
Kpuccu, японската наистина си е глад!
Усмихнат ден!

# 363
  • Мнения: 3 453
Добро утро на всички  bouquet

Днес пак си нося пуешко с краставичка,че се подготвям утре за лунната диета.Исках да ви попитам никъде не немирам кивито много въглехидрати ли има?Понеже при лунната ако много ми пригладнее хавам по някой плод.Имам да си дояждам кивита, иначе бих си гризкала краставица.

# 364
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро красавици   
 отчет за вчера

Сметана -50
4.5% мляко 200
млян лен - 2 с.л
киви 50
пил. супа - без фиде и картоф -200
домат 100
краставица 150
яйце 1
зеФтин 15
ядки 70
св.ребра без мазно 100
Вода 2.5 л
Бира още не  Naughty ( щот съм болен де )

Крисси - киви 49 ккал, 0М,1Б, 11 В
Аз го ям сутрин на гладно и след това със сметаната пада В

# 365
  • Мнения: 3 453
Добро утро красавици   
 отчет за вчера




Крисси - киви 49 ккал, 0М,1Б, 11 В
Аз го ям сутрин на гладно и след това със сметаната пада В


Много благодаря HugКаква сметана хапваш?И колко време след кивито?

# 366
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Щом стана и ведняга ям кивито - около 50гр. е обелено .
След това докато се оправя за работа на крак Simple Smile  пия кафе с течна сметанка . А вече на работа пред компа ям  Mr. Green - ето и сега  - 2 с.л лен млян , 50 гр. сметана 30% Роса ( на данон е като изкуствена ) и 200 гр. 4.5% Верея . Това ми е закуската .
Това до тук е 387 ккал - 69% М, 11 %В 20% В .
Като ям на обяд яйца и салата със зехтин и В още ще падне.

# 367
  • Мнения: 3 453
Щом стана и ведняга ям кивито - около 50гр. е обелено .
След това докато се оправя за работа на крак Simple Smile  пия кафе с течна сметанка . А вече на работа пред компа ям  Mr. Green - ето и сега  - 2 с.л лен млян , 50 гр. сметана 30% Роса ( на данон е като изкуствена ) и 200 гр. 4.5% Верея . Това ми е закуската .
Това до тук е 387 ккал - 69% М, 11 %В 20% В .
Като ям на обяд яйца и салата със зехтин и В още ще падне.

А тези стойности много ми е интересно как се изчисляват?Много искам и аз да мога да си ги правя и да си водя дневник в един екселски файл.Дневника съм го направила но незнам как да изчислявам тези проценти!? #Crazy newsm78

# 368
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!

Вчера малко объркано ядох. През деня само на мляко и една пържола, чак вечерта ядох като хората. Напоследък всичко ми е каша. Детето болно, работа много, и нерви и грижи колкото щеш....
Всъщност, единственото, което искам в момента е дечко да се оправи, защото имам чувството, че после всичко ще си тръгне нормално.
Днес съм на тържество - завършва първи клас. Голяма тръпка, големи букети....
Лек ден на всички!  bouquet
Криси, добре дошла! Hug

# 369
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Танитка  Hug
да се оправя вече всичко в къщи. И с най- добри пожелания за завършването - само с отлични оценки да е от тук нататък. По вода да ви върви   bouquet

# 370
# 371
  • Мнения: 2 897
Крисси,

ако разбираш английски - www.fitday.com, аз там си правя сметките.

Вчера ядох:
- кафе с мляко
- яйце с масло
- яйца с ленено семе и краставица
- салата (домати, краставици, маслини)
- масло с броколи

# 372
  • Мнения: 3 453
Танитка дано бързо оздравеете Praynig Hug

Denichkata благодаря мила,но разбирам много малко Embarassed

# 373
  • Мнения: 2 897
С колко големи букви да го напиша, за да проумеят новите ни попълнения, че пилешките/пуешките филета и low fat пържолите не са точно ВМ-НВД и трябва да им се прибави мазнина?

За протокола - никому не се карам  Grinning, само забелязвам тенденция всеки нов да папа здраво само протеини, ние да обясняваме да яде и мазнини и на другия ден той/тя пак да папа здраво само протеини и да пита дали е ок  Laughing..
То не че е лошо, просто не е ВМ-НВН, а ВП-НВД, а ние други неща пропагандираме, за това така яростно ви бутаме мазното в ръцете/устите  Wink!!

Ох, 2ри ден на училище, мразя да ставам рано, искам пак до 11 да си спя, простете.

# 374
  • Мнения: 2 897
Крисси,

абе да ти кажа стига ти да знаеш имената на храните  Sunglasses

Иначе имаше някаква система.
1 гр мазнини ти дава 7 кал енергия, а протеините и втглехидратите май бяха по 4.
Ако искаш да си на 1200 калории и 50% мазнини, смяташ, че 50% от 1200 кал е 600 калории, които трябва да са от мазнини. Тоест 600 кал делено на 7 кал е равно на 85 гр мазнини. Тоест 85 гр мазнини трябва да приемаш.
Но идея си нямам това как да се запише в Ексел и дали въобще е така..

Тук пише в кое какво и по колко има http://spidersport.com/calories.php.

Общи условия

Активация на акаунт