ЮНЧЕТАТА мама с щастие даряват, пълзят, вървят, бели за двама правят

  • 13 754
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 729
Привет мамита! wavey

Ние от първите капки дъжд, нямахме интернет smile3514 smile3512 smile3515 hit и току що дойде.  newsm44Естествено форумът ми е първи по значение.
За съжаление няма да мога да ви изчета за изминалите 8 дена, за което се извинявам!

Мога да се похваля, че стоейки вътре в това мокро време, Боби взе че проходи из стаята. Естествено още не смея да го пускам много и съм още повече около него, че само се клатушка и не зная на коя крачка точно ще тупне. newsm32

Имаме и някаква алергия, заради която ни отложиха БЦЖ-то (пробата ни е отрицателна).

Нощес и тази сутрин се дереше страшно, намирисва ми на инат това! Thinking Не мога да го успокоя по никакъв начин, изпъва се на мост и почва да се дере все едно го колят. Не знам какво иска, всичко пробвах! Rolling Eyes

 newsm51

# 286
  • София
  • Мнения: 1 750
Здравейте, момичета Simple Smile

Днес успях да отида на фризьор и си повдигнах малко самочувствието. Действа много освежаващо, препоръчвам ви тази терапия Wink Иначе, вече седмица не сме излизали на разходка и това подлудява и двете ни с Ени. Надявам се скоро слънцето да се усмихва повече.

Таби,   bouquet

Коте, бързо оздравяване и на двамата ти сладури! Стискам палци и ти пращам много прегръдки  Hug

Ливиана, не се тревожи толкова много, а вярвай, че нещата ще се оправят и Ники сам ще се справи с проблема! От сърце го желая  Praynig

Чудя се анкета за заглавие на нова тема няма ли да има...  Всъщност вече започнаха рождените дни на малчовците ни, та мисля дойде времето на "Най-сладката юнска усмивка на мама, годинка празнува и става голяма!" 

# 287
  • Мнения: 166
Оххх, привет, привет, изчетох ви най-накрая, ама се оцъклих бе, очичките ме заболяха вече  Shocked  Без малко да изпусна темичката  Mr. Green
Ние тез дни имахме проблеми с нета, после тати си беше в къщи, пък и малката като е затворена между тез стени и полудява направо за разходки ииии... никво време за нет и форум, та сега наведнъж доста ми дойде  #Crazy 
Времето е ужасно несъобразително напоследък  #2gunfire , само в късните следобедни часове може да се поизлезе за час-два, ама пък с тез гьолове на всякъде нито топка да си пориткаш, нито да се разщъкаш кат нормално бебе, нито нищо  Thinking
Първо да поздравим на гооолееееми патерици бебоците-рожденници (вече май хич не бебоци де  Laughing ) , да им пожелаем да растат здрави и щастливи, с усмивки на уста и много-много обичани   bouquet
Таби, Зори, Ноел, честито и на проходилите ви крачета, и по-малко тротоарни екземи на слънчицата ви  Mr. Green  Peace   bouquet   bouquet   bouquet
Сонка, дано бързичко да се оправяте и да излизате от там, чееее... Р.Д. трябва да се стяга, ей  Mr. Green
Дева, тука съм сватя, тука съм, благодаря ти, добре сме, като изключим, че онзи ден се обърнахме с проходилката и си разбихме нослето и малко кръв ни тече, ама пък бързо забравихме, да ти кажа, иначе снахата си е цяла и невредима  hahaha  Еххх, и аз как обичам да си рисувам, ама на последк хич време не остава, да му се не види  newsm78
Любеееее  hahaha  Hug  Heart Eyes Ех, и вие проходихте вече... пък ний ни дзъб, ни пешеходка все още  newsm78
Таталина, много сладко заглавийцето, подкрепям с две ръце и два крака  Mr. Green , ааа, мога да включа и още - чифт ръчички и крачета на Белослава, чифт на тати (той спи и няма да има нищо против  newsm78) и чифт котешки лапички даже  Mr. Green  bouquet
Ох, не мога повече, погледа ми е разфокусиран, прегръщам виртуално всички мами и бебоци (проходили, пропълзяли, ревящи и мрънкащи, няма значение, все са ни сладки  Mr. Green )

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Таби,Люба,Ливиана Hug благодаря ви за подкрепата Heart Eyes
Ливиана, Praynig се Ники да израсте шума и да нямама никакви проблеми,всъщност аз съм чувала за доста подобни случаи,така че споко.
Момичета,понеже съм куха лейка,някой може ли да ми поправи лентичката на Кристиян  в подписа ми,защото аз явно немога,а ме е яд да гледам че е на 6г Close рожденната дата е 13.12.1998г.
Благодаря предварително на този,който ще ми помогне Hug Heart Eyes
Котенце, само ти, миличка, можеш да си оправиш грешката Peace Вариантът е да направиш нова лентичка и там да напишеш правилната дата. Бързо да оздравявате!

Таталинка, сладко е заглавието на темата, ама нещо ми се струва, че само за момиченца се отнася Thinking, нищо, че става въпрос за "усмивка", но нямам против и така да е.

Хайде, момичета, това е за сега от мен, че Алекс почна да ме вика...
Чао! Слънчев ден и много усмивки!

# 289
  • София
  • Мнения: 1 750
Честит празник на буквите!

Албени, Млечко, заглавието, което написах не е мое, а на Вили и стои в предложенията на първа страница. От там се сетих за него. А затова, че звучи по-момичешко не се бях замисляла, ама аз нали съм с госпожица, та затова Wink Така се получава заради "усмивка", която е в женски род. Мен много не ме бива по римите, та нека някоя мама да предложи друго по-подходящо заглавие.

Усмихнат ден за всички и повече слънце в сърцата!   bouquet

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, пуснах нова тема, но ако искате ще и променя заглавието.
На мен не ми  хрумва нищо освен: ЮНЧЕТАТА пеят, смеят се, танцуват, първата годинка те празнуват.
Но на Вили заглавието по ми допада  Wink

и още нещо от   мен: Моля, всеки който не е в списъка да ми пише на лични данните на мъника за да го добавя

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 11:08 от ~Пепи~

# 291
  • София
  • Мнения: 1 750
Пепи, на мен и твоето предложение много ми харесва   Hug

Общи условия

Активация на акаунт