Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 7 467
Давай за жизнь, держись брат до конца
Давай за тех, кто дома ждет тебя
Давай за жизнь, будь проклята война
Давай за тех, кто дома ждет тебя

 Поздрав за ценители...

Ще се самопоздравя с празника  Laughing Дядо ми е ветеран от Войната-да ми е жив и здрав милия, не съм го виждала от 15г.  Cry Cry


# 961
  • Мнения: 530
Подушил е младо гадже  Mr. Green

# 962
  • Мнения: 10 752
Отивам да чистя, довечера чакам свидни гости от Сливен Flutter
Лунооооо, Дидката ми иде на гостииииии Party Party Party

# 963
# 964
  • Мнения: 1 400
Мда, мерсаж за съветите, ма на босо ли? Ке ми замръзне д-то, а и не е редно у църквата на бос крак.... newsm78 . Мога ли да сложа мноооого фин копринен някакъв чорап? Thinking

# 965
  • Мнения: 530
Може Коте,ама с тантелка  Whistling

# 966
  • Мнения: 86
Поздрав и за теб, Тонколонке, а и за всички желаещи:
Любе - Давай за
краднах ги от една друга тема Blush

мерси Ели , точно тая песен и "русские" ги любя най-много! цун и честит празник
и за "ЛЕО"
Давай за них давай за нас
И за Сибирь и за Кавказ
За свет далеких городов
И за друзей и за любовь
Давай за вас, давай за нас
И за десант и за спецназ
За боевые ордена
Давай поднимем старина


В старом альбоме нашел фотографии
Деда он был командир Красной армии
Сделал на память Берлин сорок пятого
Века ушедшего воспоминания
Запах травы, на рассвете нескошенной
Стоны земли от бомбежек распаханной
Пара солдатских ботинок истоптанных
Больными ногами больными стопами


Последна редакция: ср, 09 май 2007, 11:27 от тонколона басова

# 967
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 934
Ами за у църквата -
...мноооого фин копринен някакъв чорап? Thinking
иначе и на босо може Wink

# 968
  • Мнения: 530
Тая Бу как ни изпързаля  ooooh!
ама и ние какво се връзваме верно сме  newsm57

# 969
  • Мнения: 1 400
Тая Бу как ни изпързаля  ooooh!
ама и ние какво се връзваме верно сме  newsm57
Така си е да му се не знай ooooh!
Айде, аз си отнасям д-то по пазарищата. Утре нема да си пускам чаавето на градина, та ще съм тук, освен ако ме няма.
Мнооого цалюфки на тез дет са тук и на тез дет ще дойдат по-късно  bouquet  Hug  Hug

# 970
  • Мнения: 7 467
Колона , благодаря ти, че ме разцивриш накрая    bouquet
Любе-Комбат

# 971
  • Мнения: 86
Колона , благодаря ти, че ме разцивриш накрая    bouquet
Любе-Комбат
пусни си "дед", и я приеми за поздрав... ау...почнах се с ракията ...до довечера ше съм като казак...
с теб ше излезем от една партия май Wink

# 972
  • Мнения: 7 467
с теб ше излезем от една партия май Wink

 Laughing Руска ми е кръвта - гореща http://www.vbox7.com/play:b6569233

# 973
  • Мнения: 86
с теб ше излезем от една партия май Wink

 Laughing Руска ми е кръвта - гореща http://www.vbox7.com/play:b6569233
давай сейчас "от Волги до Енисея" Wink Россея , моя Россея Wink

# 974
  • Мнения: 530
Откак Руска почна работа нещо се позагуби темата,май  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт