Спамо- чат темичка- 7.5- 13.5

  • 35 313
  • 2 582
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 86
Специално за "ЛЕО"
1993 - Зона ЛЮБЕ - "конь"

мъй идем по полю вдваем - я влюблен в тебя Россия , я влюблен

# 976
  • Мнения: 7 467
Специално за "ЛЕО"
1993 - Зона ЛЮБЕ - "конь"

мы идем по полю вдвоем - я влюблен в тебя Россия , я влюблен


 bowuu bowuu  http://www.vbox7.com/play:aab8b150

# 977
# 978
  • Мнения: 5 370
Честито на ХАПЯ! Heart Eyes Heart Eyes Айде, и аз да се присъединя къмто очакващите те.
Аз току-що ходих да си купувам ново зарядно, че....съм си забравила моето у дома, а без телефон съм.. Shocked

# 979
  • Мнения: 3 835
 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Полудехте ейййййййй!
Ама като сте рекли! 

http://www.vbox7.com/play:1e0d8662

# 980
  • Мнения: 749
ДОБЪР ДЕЕЕЕН! smile3514 Как е хаватааааа?

# 981
  • Мнения: 7 467
smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Полудехте ейййййййй!


 Laughing Полудехме, ама е жестокоооооооо http://www.vbox7.com/play:d6ac8613

# 982
# 983
# 984
  • Мнения: 749
Специално за "ЛЕО"
1993 - Зона ЛЮБЕ - "конь"

мъй идем по полю вдваем - я влюблен в тебя Россия , я влюблен

"конь"... моля за превод newsm78

# 985
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 943
Здрасти Hug

Кака Мина пак я нареди датската принцеса smile3501 newsm10

# 986
# 987
  • Мнения: 3 835


"конь"... моля за превод newsm78

Простите меня, конскъй не знаю.

# 988
  • Мнения: 749
Хм, някой не се ли затъжи за мене? Не пита ли? Трябва да се амбицирам сега да чета назад.

# 989
  • Мнения: 7 710
Що ревете, бре???  newsm78
Я, мирно!!!  Whistling
Луно, дека си, мари???  Hug

Общи условия

Активация на акаунт