Телеграм и бременност

  • 5 190
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 662
Факт е, че има широкоскроени хора, дето това критериите са им неприемливи за по-голямата част от обществото. Има си хора, за които тройките са си нормално нещо, има суингъри, хора с отворени връзки и какво ли още не.
Но средностатистически, ако човек започне по някакъв, какъвто и да е начин, да гледа настрани за секс, то явно основната връзка куца или човекът има някакви негови си проблеми, че не може да си държи уредът на спокойствие в гащите. Като бившият на Andit, който вече е бил тежък категория. Само не мога да разбера ти какво си правила с такъв, в смисъл, защо, за Бога?? Най-малкото, ако се остави настрани изневярата, то това крещи как на пичът ти не си му достатъчна и предпочита да си е там онлайн с фантазиите, отколкото с теб. То не срив на психика, ми не знам какво ще получиш. И не, проблемът не си ти, а че идиотът има кой знае какви детски травми, че нормален секс с нормална жена не му достигат. За рекорда - била съм и аз там, отвратително е…

# 106
  • Мнения: 40
Факт е, че има широкоскроени хора, дето това критериите са им неприемливи за по-голямата част от обществото. Има си хора, за които тройките са си нормално нещо, има суингъри, хора с отворени връзки и какво ли още не.
Но средностатистически, ако човек започне по някакъв, какъвто и да е начин, да гледа настрани за секс, то явно основната връзка куца или човекът има някакви негови си проблеми, че не може да си държи уредът на спокойствие в гащите. Като бившият на Andit, който вече е бил тежък категория. Само не мога да разбера ти какво си правила с такъв, в смисъл, защо, за Бога?? Най-малкото, ако се остави настрани изневярата, то това крещи как на пичът ти не си му достатъчна и предпочита да си е там онлайн с фантазиите, отколкото с теб. То не срив на психика, ми не знам какво ще получиш. И не, проблемът не си ти, а че идиотът има кой знае какви детски травми, че нормален секс с нормална жена не му достигат. За рекорда - била съм и аз там, отвратително е…


Ами а,де и аз не знам. Първо , може би сега си давам сметка, че ме е ударил в егото, защото вкъщи нищо не му е липсвало по принцип, че да търси другаде. И второ, защото все си повтарях, че е добър човек и като изключим това, се разбирахме, кротък, даваше ми душевно спокойствие и всичко ДОКАТО НЕ РАЗБРАХ ЗА ОНЛАЙН ГЛУПОСТИТЕ. И давах шанс след шанс, с надежда, че ще се справим, защото виждах, че се старае, но то си е зависимост...  и уж успя,не знам сега как е,не поддържаме контакт вече.

# 107
  • Мнения: 8 217
Минавам само да питам - колко мъже тук биха приели откритието, че жената до тях пуска снимки по сиси и организъм на разни пръчове по приложения? С чатове как би им ги.......аре, че ще ме цензурират.
Ами, същото е.
Мисля че го обяснихме, но явно пак има нужда. Реакцията много зависи от конкретните подробности. Ако се разпращат голи снимки без лицето на случайни пръчове, това си е вид фетиш, както някои двойки ги възбужда дори само възможността някой да ги види и за това се праскат по разни пусти плажове или други обществени места. Ако е такъв случая някак си бих го преглътнал дори да не ми е особено приятно. За щастие след почти 20 години моята си я познавам добре и си пада по други неща, не по това.
Ако снимките се пращат на един конкретен пръч придружени със закани как ще му строши к...., то си е жива изневяра това и другото са само технически подробности.

# 108
  • Мнения: 5 662
Rf22,

Честно казано, за по-нормално бих приела някой да си изпраща дикпиковете на конкретна мацка, отколкото пичът да е със странни фетиши и да си го изпльоска на 100 random девойки във ФБ примерно. Последното ми се вижда тотално сбъркано, пък не знам.

# 109
  • Мнения: 8 217
Колко е нормално или не, не коментирам, просто едното е чисто сексуално желание като фетиш, докато другото вече си има адресант и там нещата във всеки един момент могат да престанат в реален секс. Така че от гледна точка на другия човек във връзката, по- добрият вариант е първия, защото реално не застрашава връзката, докато във втория границата лесно може да бъде премината

# 110
  • Мнения: 5 662
Добре, ама колко такива фетишисти да има… според мен са рядкост.
Масата просто искат да чукнат нещо чуждо.

# 111
  • Мнения: 8 217
Ми явно са много след като дикпиковете са толкова чести. Не вярвам на някой да са му вързали така, едва ли са много жените като видят надървен х... на снимка да изпитат неистово желание да го възкачат... Ама знам ли, не съм много в час с последната мода

# 112
  • Мнения: 5 662
Така, както го представяш си прав.
Не са ми пращали никога такава, просто се чувствам ощетена Joy.
Единствените дикпикове, дето съм получавала са от някакви, които определено си искаха секс и то на живо, но след някакви разговори и други ала-бала, така просто някой да ми пльосне чепа си, не съм виждала никога.
Явно и аз изоставам, ама поне в това отношение нямам желание за наваксване.

# 113
  • Мнения: 4 971
Минавам само да питам - колко мъже тук биха приели откритието, че жената до тях пуска снимки по сиси и организъм на разни пръчове по приложения? С чатове как би им ги.......аре, че ще ме цензурират.
Ами, същото е.

И аз това попитах и двама отговориха, че нямало да им бъде приятно, но щели да го приемат. Нямало да си развалят семейството за едно такова дребно нещо.
Учудих се на толерантността им.

# 114
  • Мнения: 1 716
Може пък на мъжете да не им е толкова важно. Joy
Съдя по моя. Ако аз направя такова нещо хич няма да му стане приятно, ще се чуди как може да съм толкова глупава, но ще го преживее.
Би се разделил с мен само, ако имам чувства към друг мъж.

# 115
  • Мнения: 247
Между другото аз почвам да забелязвам, че все повече жени изневеряват и мъжете си остават с тях,отколкото обратното. Докато до преди години не беше така сякаш.

# 116
  • Мнения: 5 369
Ако беше толкова страшно да си показваш сисите, нямаше да има Златки - и в някакъв контекст е вярно, че са харесвани и търсени

Последна редакция: ср, 03 юни 2026, 09:17 от .Hazel.

# 117
  • Мнения: 374
Разбира се, че не е страшно да показваш сиси/дик пик. Затова и всеки си преценява дали е ок да има такъв партньор до себе си. Аз лично не съм.

# 118
  • Мнения: 30 502
Не забравяйте, че немалко мъже инвестират в гърдите на жените си и не само че нямат нищо против да ги показват, ами и се гордеят даже. Simple Smile

# 119
  • Мнения: 8 217
А защо приравнявате един дикпик или показани цици и други анатомии с изневяра? На един плаж дори да не е нудистки, циците не са нещо невиждано, а пък за нудистките да не говорим, значи ли всички тези са изневеряващи?
Просто критериите са индивидуални, вече го обяснихме многократно.

Общи условия

Активация на акаунт