Преписва(х)те ли?

  • 13 091
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 091
Чета, че сега не ви се налага...Не ходите ли по курсове, обучения, семинари? Там не решавате ли тестове? Не ви ли зависи работата от това, което сте научили? Работа - в смисъл на позиция, заплата, авторитет?
На мен въобще не ми трябва това образование. Завърших Библиотекарския институт, но работя като графичен дизайнер и въобще нямам намерения към библиотекарското поприще Mr. Green Rolling Eyes.
За съжаление мисля, че доста от докторите сега, завършват с царски пищови Confused, е това вече е страшно.
Ню, ако визираш лекарите - много грешиш. писмените изпити са само част от изпитването, а при пациент за поставянето на диагноза царски пищов няма как да се извади.

# 106
  • Мнения: 1 095
Много съм преписвала в училище и на 99% успешно Simple Smile
Само веднъж ме гепиха,ама аз много нагло си бях извадила учебника Simple Smile
Вече не ми се налага да преписвам !

# 107
  • Мнения: 3 268
Имах един съученик, който така се беше улисал в преписването,
че на контролното по математика беше преписал и името ми... Laughing
Хи-хи,симпатяга!Аз в училище не съм преписвала,голяма читанка бях BlushВ университета обаче ми се е случвало.За три дни как да научиш висшата математика или неорганичната химия.То просто не е възможно Confused

# 108
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Висша математика за 3 дни не може. Обаче от всекидневни лекции и упражнения ooooh! учиш я и питаш за още Mr. Green

# 109
  • София
  • Мнения: 3 249
Преписвах, да. Започнах в университета и пак там открих, че тройката е най-изстраданата оценка. В гимназията бях отличничка.
Обаче ме хванаха на един изпит и ме заплашиха с изключване и тогава спрях да го правя. Шубето е голям страх.

# 110
  • Мнения: 3 268
Висша математика за 3 дни не може. Обаче от всекидневни лекции и упражнения ooooh! учиш я и питаш за още Mr. Green
А кой ще купонясва,а? Party

# 111
  • София
  • Мнения: 203
 ООООООООООО, иска ли питане Joy Joy Joy Даже са ме хващали веднъж
 Много беше гадно.............

# 112
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да, винаги когато можех, дори и да знам, пак ако можех - преписвах. От записки, от лекции, от учебници, от съученици, царски, въобще пълна програма. Не са ме хващали. Обаче от гимназията има такива смехотворни случаи със съученици, че още си лягам от смях като си ги спомня.

Веднъж на контролно по гръцки чакаме да ни внесат превода от вън, като предварително аз съм излязла, че ужким ми е паднала лещата, каквато не нося, за да изкарам текста, да го преведат с речник. Влиза една съученичка, която ужким си е забравила нещо в стаята и оставя превода на един лист, от задните редици напред всеки си чака реда да дойде листчето до него да си го интерпретира. Най отпред на катедрата седнал един съученик, и преписва някаква статия от вестника на учителката, който стои на катедрата, защото все пак трябва нещо да пише, докато стигне превода и до него.  Статията е за убийството на Кенеди, а преводът беше нещо за убийството на Сократ. Обаче докато стигне листчето до предния съученик, бие звънеца, и учителката му взима контролното.
Идва следващия път, съученика си мисли, че е пред изключване, а за всеобщо учудване получава похвала за модерната интерпретация на древните случки.

Ей такива щуротии...

# 113
  • Мнения: 1 424
Понякога преписвам  Grinning
Но не ме бива много и за по-сигурно си уча,будала съм си аз  Mr. Green  Blush

# 114
  • Мнения: 2 677
Да, от осми клас почти винаги.  Embarassed И винаги успешно.  Mr. Green
Само по литература не съм преписвала.

# 115
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Помня как в университета имах някакъв изпит, но нещо запецнах (учила недоучила), а и пищови ме беше домързяло да правя. Една колежка от съседна група ми даде нейните, защото седяхме една до друга. Аз изкарах 6, а тя 5, след като беше много добре подготвена и не си ползваше пищовите.

# 116
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Аз съм от виртуозите  Mr. Green Преписвала съм дори при преподаватели, които публично твърдяха, че при тях никой не може да препише. Е, аз го правех. Ей така, за спорт и за тръпка Mr. Green

# 117
  • Мнения: 7 001
Висша математика за 3 дни не може.
Това мъжът ми го установи за 4 път тия дни. Вече му се събраха 12 дни учене Joy

# 118
  • Мнения: 14 503
Висша математика за 3 дни не може. Обаче от всекидневни лекции и упражнения ooooh! учиш я и питаш за още Mr. Green

може - моят мъж я оправи за една нощ Mr. Green
по темата - преписвах по биология и география в гимназията най- нагло от учебника - имах си даже пола за контролните, дънкова с воланчета.
в университета на някои от избираемите дисциплини съм ползвала царски пищови

# 119
  • Мнения: 7 001
Висша математика за 3 дни не може. Обаче от всекидневни лекции и упражнения ooooh! учиш я и питаш за още Mr. Green

може - моят мъж я оправи за една нощ Mr. Green

Значи моят хич не е такъв умник за какъвто се мисли, хахха. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт