Сълзливи истории и щастлив край?

  • 3 313
  • 65
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 348
Харесват ви или ви дразнят? Само мен ли ме докарват до садистични въжделения спрямо хамериканския хепи енд?

Пример:
От Титаник /филма дето/ харесах само последните 20 мин., когато Леонардо умря. А Кейт ми приличаше на руска колхозничка опитваща се да прелъсти непълнолетен.

Изобщо плачете или се нервирате на умилителните любовни истории и щастливата развръзка?

# 1
  • Мнения: 3 423
"Титаник" е адски мегаултратъп филм.
Ако и Лео да се пънеше да го спасява.
Както впрочем и "Бодигард", където
Кевин Костнър играеше лудия пумпал.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 348
народа реве,  че някой си оживял и ура
аз рева, че съм се вързала да ги гледам тези неща
и после всички ми разправят, че не съм наред
ми нихилист съм

# 3
ми донякаде ме правят 6тастлива тези истории, а и ми вдигат адреналина

# 4
  • София
  • Мнения: 8 348
на мен латиноамериканските сериали ми вдигат адреналина
викам като на футболен мач пред телевизора
и гледам по няколко без да се усетя, че са различни, обикновено

# 5
  • Мнения: 14 502
аз съм наивна в това отношение. рева и на пълна промяна даже

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
Такива филми не гледам-дразнят ме!

# 7
  • Мнения: 3 423
Аз рева на "Сделка или не".
Но това го знаете вече, нали.
Много мразя сделките, ама много.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 348
на Пълна промяна и аз рева, че няма да ме вземат

Аз ревах на Смело сърце, ама той свърши кофти и може, и освен това, като го гледах бях пияна първия път. Втория път ревах, за да затвърдя и по навик.

# 9
  • Мнения: 5 228
Не харесвам щастливите краища. Последният самурай така го оакаха с Том Круз, изпълзяващ накрая сред труповете. Направо ми развалиха иначе хубавото впечатление.
Френско кино му е майката. В краен случай - испанско.

# 10
  • Мнения: 68
Мразя такива филми. Обичам да рева на кофти филми, но ако има и кофти край поне ми е оправдано цивренето.
Във филми от сорта на "Титаник" гледам тоалетите, мащабите, прическите.. Сюжета-не, мерси.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 348
аз по филми като Титаник съм толкова заета да се нервирам, че никакъв мащаб не виждам

# 12
  • Мнения: 14 502
на мен титаник много ми хареса навремето. и сега сигурно пак би ми харесал Blush

# 13
  • Мнения: 173
Най-много ревах на Зеления път и Последния самурай.

И сега като имам нужда от прочистване на слъзните канали си пускам Зеления път.

Американските филми със щастлив край ме дразнят, но ми харесва английския хумор. Love actually  е един от най-сладките филми със щастлив край. 

Когато човек гледа такъв филм, остава с едно хубаво чувство в него, като да си хапнеш една препечена баничка с боза.

# 14
  • Мнения: 3 423
Аз ревах на "Отвъд хоризонта" и
на "Мостовете на Медисън".
Всеки си има лична драма все пак.

# 15
  • Мнения: 2 792
 Ларс фон Триер ме докарва до рев, така ме докарва, че после само да мерна "Танцьорка в мрака" (примерно)  Rolling Eyes по някой канал ми се доревава. Бърка ми в сърцето този човек, чак садистичен ми се струва...

# 16
  • Мнения: 68
аз по филми като Титаник съм толкова заета да се нервирам, че никакъв мащаб не виждам


Ти пък. Ставаш и си тръгваш.. Аз така направих на "Троя".  Дори и Брад Пит не ми хареса с ква прическа беше.
А мен сапунките ме кефят- като ми е гадно си пускам някоя кабеларка и гледам н-ти епизод  на "Касандра-Росалинда-Есмералда-други латино диви" и животът вече ми изглежда толкова прост и съвършен.  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 8 348
на това с латинките му се казва тв мазохизъм
прилага се в краен случай и задължително малки дози
следила съм с нездрав и патологичен интерес няколко подобни сериала /кои ли бяха/ и все изпусках последните серии
направо депресия

аааа, как ше изляза. Поемам си цялата доза сълзливост и коментирам с патос.

# 18
  • Мнения: 173
Аз ревах на "Отвъд хоризонта" и
на "Мостовете на Медисън".
Мостовете на медисън и мен ме разрева, а на английски как е отвъд хоризонта, защото ако е с Анджелина Джоли и Клайв Оуен -  Beyond borders, не си ревала напразно, подкрепям те в сълзолеенето.

# 19
  • Мнения: 25 760
Не си падам по ревливите филми и книги, сигурно защото си рева редовно.  Embarassed Но само, ако ги гледам сама. А е ревнал някой друг край мен, а съм се разхилила. Не знам защо, но ми става смешно, когато видя някой друг да реве около мен. На "Слонът, моя приятел" като дете що смях му ударих - цялото маала реве на глас от задните редове...  Joy

# 20
  • Мнения: 3 423
а на английски как е отвъд хоризонта

What Dreams May Come
с Робин Уилиямс

# 21
  • Мнения: 173
А за латинките - помните ли може би първия латино сериал: "От обич". Изгледах го целия, а нямахме кабелна телевизия за последната серия, и нямахме и стайна антена. С прекрасната ми сестра установихме, че като си пъхнем пръста в дупката на антената и се наведем напред, хващаме образ. Така се редувахме до края на серията за да я изгледаме. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 68
. С прекрасната ми сестра установихме, че като си пъхнем пръста в дупката на антената и се наведем напред, хващаме образ. Така се редувахме до края на серията за да я изгледаме. Simple Smile

Антената  нали не е била на покрива на блока?  Laughing

# 23
  • Мнения: 173
. С прекрасната ми сестра установихме, че като си пъхнем пръста в дупката на антената и се наведем напред, хващаме образ. Така се редувахме до края на серията за да я изгледаме. Simple Smile

Антената  нали не е била на покрива на блока?  Laughing

Дупката на гърба на телевизора Simple Smile

Нали го изгледахме!!!

Сълзлива история със щастлив край. Точно по темата. Лек ток ни би. Как да не плачем.

# 24
  • Мнения: 3 423
А за латинките - помните ли може би първия латино сериал: "От обич". Изгледах го целия, а нямахме кабелна телевизия за последната серия, и нямахме и стайна антена. С прекрасната ми сестра установихме, че като си пъхнем пръста в дупката на антената и се наведем напред, хващаме образ. Така се редувахме до края на серията за да я изгледаме. Simple Smile

Първият беше "Робинята Изаура".
Бях в 10 клас. Екскурзия в Пловдив.
1987 година
Изпуснах, дали Леонсио ще я гътне
въпросната Изаура. И досега ме е яд.
Добре, че наваксах с други емоции.

# 25
  • Мнения: 173
Изаура и Леонсио ги помня с това, че заради тях улиците опустяваха. В 7 часа нямаше хора и коли по улиците. Народа гледа в несвяст.

# 26
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не харесвам щастливите краища.
Френско кино му е майката. В краен случай - испанско.

Точно, точно. Даже ще кажа не в краен случай, а френско и испанско кино.
Ограничила съм достъпа си до американската киноиндустрия умишлено.

# 27
  • Мнения: 1 798
а на английски как е отвъд хоризонта

What Dreams May Come
с Робин Уилиямс
Лиске,  ще търся пак филма, тоя Робин Уилямс...Как съм ревала на  и на 'Двестагодишен човек'.

# 28
  • Мнения: 3 423
Да, и аз харесвам френско кино.
Особено с Миу Миу или Жулиет Бинош.
Един от любимите ми филми е Damage.
Не знам как е на български.

# 29
  • Мнения: 68
Я пуснете една тема за сапунените сериали- гледате ли ги, гледали ли сте ги, кво сте гледали и кво помните. Имаха славни години, признавам. Изаура я повтаряха преди няколко години и ми се стори адски тъп и с много  грозни актриси  Crazy, но помня, като го даваха за първи път беше нещо невиждано.

# 30
# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Не съм от ревливите, но на филма "Експериментът" яко ревах...

И на любимата ми книга, колкото и пъти да я препрочитам- все рева на едно и също място. "На западния фронт нищо ново" е тя.

# 32
  • Мнения: 173
Изаура имаше очите на Аланис Морисет.


Имаш ли снимка да сравним?

# 33
  • Мнения: 173
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185445.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176116.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185450.0

Последното ми плакане беше на темите на Мис Бу. От смях.

Нямаше да са с много щастлив край, ако не бях стигнала навреме до тоалетната. Почти пуснах.

# 34
  • Мнения: 173
Лиске, ама аз сега видях, че си дала линк. Колко съм отнесена. Права си! Много си приличат. Може би Изаура е майка на Аланис, а на Леонсио второто му име е Морисет.

# 35
  • Мнения: X
Много рядко плача на филм.Но на "Сезонът на канарчетата",що рев ударих ooooh!.Но той няма щастлив край.Препоръчвам ви този български филм.

# 36
  • Мнения: 25 760
Изаура и Леонсио ги помня с това, че заради тях улиците опустяваха. В 7 часа нямаше хора и коли по улиците. Народа гледа в несвяст.


С моя мъж много го обичаме този сериал!  Heart Eyes
У наше село по това време имаше само 3 свестни кръчми. Вечер в тях игла нямаше къде да падне. Ние с моят - гаджета, къде да ходим вечер, освен по кръчми. А места нямаааа... Обаче! Когато започна сериалът, кръчмите опустяваха. И ние се възползвахме от това, естествено! Кога друг път ще седнеш на която си искаш маса?   Laughing

# 37
  • Мнения: 480
Изаура не я помня аз, малка съм  Blush Само слушам легенди сега.
Иначе най-сълзливите ми филми са "Враг пред портата" и "Списъкът на Шиндлер" - рев, рев, до подуване. Всеки път.

# 38
  • Мнения: 22
     А аз не помня края обикновено - ни на филми, ни на книги /хем като чета една книга, около 50-ина пъти препрочитам последните 2-3 страници/. Чудя се - това болест ли е някаква или безумна  разсеяност Confused

# 39
  • Мнения: 3 423
Боядисай си косата черна.
Светът ще ти се промени.

# 40
  • Мнения: 22
   
Боядисай си косата черна.
Светът ще ти се промени.
 Не помага!  LaughingPeace

# 41
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъъ, първия сериал който гледах беше Андреа Селесте. Иначе обичам романтични комедии, но не и некви ревливи филми. На Титаник не съм ревала. Хю Грант владее.

# 42
  • Мнения: 27 524
Много ми харесват. Плача.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 306
О, много обичам да рева на филми, разреве ли ме, значи е добър филм.
Най-много май на "Смело сърце", на "Били Елиът"...ще  дописвам други ревливи, ако се сетя.

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вече надраснах американското кино ... всичко се прави по някакви клишета и историята задължително завършва щастливо, доброто винаги побеждава , а естетиката е единствено в грима и ефектите ..... ако изгледам 2 филма един след друг, третия мога да го разгадая до 80 % ... и още от началото знам как ще свърши ....

...


# 45
  • Мнения: 206
Изаура и Леонсио ги помня с това, че заради тях улиците опустяваха. В 7 часа нямаше хора и коли по улиците. Народа гледа в несвяст.


Абсолютно вярно. Бях дете, но помня...

А по темата - обичам. Въпрос на вътрешна кондиция. Ако си се забил във вътрешна депресия, гледай френско кино и задълбаването й е гарантирано.

Всъщност, както повечето теми, това е захарен памук. Дъвчеш нещо, гълташ нищо.
По вкус и цвет... Както и по състояния.

# 46
  • Мнения: 2 212
Ревала съм, но не точно на такива с хепи енд - на прима виста се сещам и аз за "Мостовете на Медисън", "Пърл Харбър", "Аз съм Сам", "Мъж на прицел" и още един но му забравих името на бг, на английски е "A walk to remember"...
Иначе такива предварително известни касови филми като Титаник по-трудно ме впечатляват... като излезе Титаник бях 8 клас, всичките ми съученички се удавиха в море от сълзи да оплакват Лео, а на мен сърцето ми не трепна и сълза не можах да пророня...че даже като го гледахме заедно взех да се напъвам да пусна сълзи по някакви методи, че да не ме помислят за коравосърдечна  Crazy

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз рева на Титаник, но това е различно

# 48
  • Мнения: 173
Изаура не я помня аз, малка съм  Blush


Eeeeex, младежта нищо не помни. А как се редяхме за банани и чакахме по 4-5 часа на опашка.
Щастливо ги хапвахме и плачехме като свършат!!!

# 49
  • Мнения: 14 502
Изаура не я помня аз, малка съм  Blush


Eeeeex, младежта нищо не помни. А как се редяхме за банани и чакахме по 4-5 часа на опашка.
Щастливо ги хапвахме и плачехме като свършат!!!


и ги имаше само по нова година. и досега като ям банани имам усещане за нова година. не е лошо Sunglasses липсите и ограниченията можело да създават приятни емоции Grinning

# 50
  • Мнения: 3 423
И аз рева на Титаник, но това е различно

Как да не реве човек на такова разхищение.

# 51
  • Мнения: 4 754
" Титаник " конкретно ме дразни, но обичам сополивите любовни истории. И живота ми низ от романтика.

# 52
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз рева на Титаник, но това е различно

Как да не реве човек на такова разхищение.

 Joy  ... бюджета на Бояна филм за 10 години вероятно

# 53
  • Мнения: 4 138
откакто се появи детето рева на всичко. по таз причина не си прокарваме кабелна Mr. Green
едно време се хилех точно на романтичните филми, в най-сополивите моменти.
титаник е бати бозата. тва девойче прилича на добре охранено прасенце.
леонсио и изаура са класика. както и радка пиратка.

# 54
  • Мнения: 141
Не пропускам да поплача.Особено любими са ми Зеления път и Падналия ангел.
Класика!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Голяма ревла съм - рева и на лош, и на щастлив край. На филми, сериали не гледам.

# 56
  • Мнения: 793
Ревла съм, на филми също много плача  Crazy

# 57
  • Мнения: 22
откакто се появи детето рева на всичко.
 PeaceАз сьщо,особено на истории с дечица

# 58
  • Мнения: 8 999
Аз много обичам да има хепи енд. И изобщо, предпочитам щастливи истории, а не мрачни. Затова ми допадат приказките. Ревах като съдрана като четох "Чичо Томовата колиба", особено когато малката добра бяла господарка Ева умря, а щастливите до този момент роби бяха продадени. От тогава избягвам тъжните сюжети.

# 59
  • Мнения: 920
За Титаник и на мен ми се реве - как може на такава боза да изсипят кофа Оскари. Има един английски - много по-истински.

А Андреа Селесте си спомням, че ми беше много противна - едно такова нагло, нахално хлапе.

# 60
  • Мнения: 4 965
Аз затова гледам само испанско кино (уникални филми правят) и френско (трилърите са им неповторими - Хамериканците пасти да ядат с техните бози).
Особено Алмодовар - от рев, през смях и пак рев.
На "Всичко за майка ми" си изревах очите.

# 61
  • Мнения: 534
Аз ревах и рева на "Анна и кралят"
филма завършва уникално,но много тъжно  smile3518 newsm45

# 62
  • при моите любими
  • Мнения: 2 544
"Всичко за майка ми"
 newsm10  smile3501  newsm74

# 63
  • Мнения: 3 405
Изобщо плачете или се нервирате на умилителните любовни истории и щастливата развръзка?

Зависи от моментното ми настроение. Но по принцип съм от ревлите Cry

# 64
  • Мнения: 3 268
Аз рева на всеки филм,даже на анимацията. ooooh!От хормони ще да е....

# 65
  • Мнения: 183
Откакто убиха Винету в шести клас, вече не рева.

А на "Титаник" ми се дорева...за цигара.

Общи условия

Активация на акаунт