Сълзливи истории и щастлив край?

  • 3 304
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Не съм от ревливите, но на филма "Експериментът" яко ревах...

И на любимата ми книга, колкото и пъти да я препрочитам- все рева на едно и също място. "На западния фронт нищо ново" е тя.

# 32
  • Мнения: 173
Изаура имаше очите на Аланис Морисет.


Имаш ли снимка да сравним?

# 33
  • Мнения: 173
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185445.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=176116.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185450.0

Последното ми плакане беше на темите на Мис Бу. От смях.

Нямаше да са с много щастлив край, ако не бях стигнала навреме до тоалетната. Почти пуснах.

# 34
  • Мнения: 173
Лиске, ама аз сега видях, че си дала линк. Колко съм отнесена. Права си! Много си приличат. Може би Изаура е майка на Аланис, а на Леонсио второто му име е Морисет.

# 35
  • Мнения: X
Много рядко плача на филм.Но на "Сезонът на канарчетата",що рев ударих ooooh!.Но той няма щастлив край.Препоръчвам ви този български филм.

# 36
  • Мнения: 25 710
Изаура и Леонсио ги помня с това, че заради тях улиците опустяваха. В 7 часа нямаше хора и коли по улиците. Народа гледа в несвяст.


С моя мъж много го обичаме този сериал!  Heart Eyes
У наше село по това време имаше само 3 свестни кръчми. Вечер в тях игла нямаше къде да падне. Ние с моят - гаджета, къде да ходим вечер, освен по кръчми. А места нямаааа... Обаче! Когато започна сериалът, кръчмите опустяваха. И ние се възползвахме от това, естествено! Кога друг път ще седнеш на която си искаш маса?   Laughing

# 37
  • Мнения: 480
Изаура не я помня аз, малка съм  Blush Само слушам легенди сега.
Иначе най-сълзливите ми филми са "Враг пред портата" и "Списъкът на Шиндлер" - рев, рев, до подуване. Всеки път.

# 38
  • Мнения: 22
     А аз не помня края обикновено - ни на филми, ни на книги /хем като чета една книга, около 50-ина пъти препрочитам последните 2-3 страници/. Чудя се - това болест ли е някаква или безумна  разсеяност Confused

# 39
  • Мнения: 3 423
Боядисай си косата черна.
Светът ще ти се промени.

# 40
  • Мнения: 22
   
Боядисай си косата черна.
Светът ще ти се промени.
 Не помага!  LaughingPeace

# 41
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъъ, първия сериал който гледах беше Андреа Селесте. Иначе обичам романтични комедии, но не и некви ревливи филми. На Титаник не съм ревала. Хю Грант владее.

# 42
  • Мнения: 27 524
Много ми харесват. Плача.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 306
О, много обичам да рева на филми, разреве ли ме, значи е добър филм.
Най-много май на "Смело сърце", на "Били Елиът"...ще  дописвам други ревливи, ако се сетя.

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вече надраснах американското кино ... всичко се прави по някакви клишета и историята задължително завършва щастливо, доброто винаги побеждава , а естетиката е единствено в грима и ефектите ..... ако изгледам 2 филма един след друг, третия мога да го разгадая до 80 % ... и още от началото знам как ще свърши ....

...


Общи условия

Активация на акаунт