Сълзливи истории и щастлив край?

  • 3 298
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 Ларс фон Триер ме докарва до рев, така ме докарва, че после само да мерна "Танцьорка в мрака" (примерно)  Rolling Eyes по някой канал ми се доревава. Бърка ми в сърцето този човек, чак садистичен ми се струва...

# 16
  • Мнения: 68
аз по филми като Титаник съм толкова заета да се нервирам, че никакъв мащаб не виждам


Ти пък. Ставаш и си тръгваш.. Аз така направих на "Троя".  Дори и Брад Пит не ми хареса с ква прическа беше.
А мен сапунките ме кефят- като ми е гадно си пускам някоя кабеларка и гледам н-ти епизод  на "Касандра-Росалинда-Есмералда-други латино диви" и животът вече ми изглежда толкова прост и съвършен.  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 8 348
на това с латинките му се казва тв мазохизъм
прилага се в краен случай и задължително малки дози
следила съм с нездрав и патологичен интерес няколко подобни сериала /кои ли бяха/ и все изпусках последните серии
направо депресия

аааа, как ше изляза. Поемам си цялата доза сълзливост и коментирам с патос.

# 18
  • Мнения: 173
Аз ревах на "Отвъд хоризонта" и
на "Мостовете на Медисън".
Мостовете на медисън и мен ме разрева, а на английски как е отвъд хоризонта, защото ако е с Анджелина Джоли и Клайв Оуен -  Beyond borders, не си ревала напразно, подкрепям те в сълзолеенето.

# 19
  • Мнения: 25 647
Не си падам по ревливите филми и книги, сигурно защото си рева редовно.  Embarassed Но само, ако ги гледам сама. А е ревнал някой друг край мен, а съм се разхилила. Не знам защо, но ми става смешно, когато видя някой друг да реве около мен. На "Слонът, моя приятел" като дете що смях му ударих - цялото маала реве на глас от задните редове...  Joy

# 20
  • Мнения: 3 423
а на английски как е отвъд хоризонта

What Dreams May Come
с Робин Уилиямс

# 21
  • Мнения: 173
А за латинките - помните ли може би първия латино сериал: "От обич". Изгледах го целия, а нямахме кабелна телевизия за последната серия, и нямахме и стайна антена. С прекрасната ми сестра установихме, че като си пъхнем пръста в дупката на антената и се наведем напред, хващаме образ. Така се редувахме до края на серията за да я изгледаме. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 68
. С прекрасната ми сестра установихме, че като си пъхнем пръста в дупката на антената и се наведем напред, хващаме образ. Така се редувахме до края на серията за да я изгледаме. Simple Smile

Антената  нали не е била на покрива на блока?  Laughing

# 23
  • Мнения: 173
. С прекрасната ми сестра установихме, че като си пъхнем пръста в дупката на антената и се наведем напред, хващаме образ. Така се редувахме до края на серията за да я изгледаме. Simple Smile

Антената  нали не е била на покрива на блока?  Laughing

Дупката на гърба на телевизора Simple Smile

Нали го изгледахме!!!

Сълзлива история със щастлив край. Точно по темата. Лек ток ни би. Как да не плачем.

# 24
  • Мнения: 3 423
А за латинките - помните ли може би първия латино сериал: "От обич". Изгледах го целия, а нямахме кабелна телевизия за последната серия, и нямахме и стайна антена. С прекрасната ми сестра установихме, че като си пъхнем пръста в дупката на антената и се наведем напред, хващаме образ. Така се редувахме до края на серията за да я изгледаме. Simple Smile

Първият беше "Робинята Изаура".
Бях в 10 клас. Екскурзия в Пловдив.
1987 година
Изпуснах, дали Леонсио ще я гътне
въпросната Изаура. И досега ме е яд.
Добре, че наваксах с други емоции.

# 25
  • Мнения: 173
Изаура и Леонсио ги помня с това, че заради тях улиците опустяваха. В 7 часа нямаше хора и коли по улиците. Народа гледа в несвяст.

# 26
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не харесвам щастливите краища.
Френско кино му е майката. В краен случай - испанско.

Точно, точно. Даже ще кажа не в краен случай, а френско и испанско кино.
Ограничила съм достъпа си до американската киноиндустрия умишлено.

# 27
  • Мнения: 1 798
а на английски как е отвъд хоризонта

What Dreams May Come
с Робин Уилиямс
Лиске,  ще търся пак филма, тоя Робин Уилямс...Как съм ревала на  и на 'Двестагодишен човек'.

# 28
  • Мнения: 3 423
Да, и аз харесвам френско кино.
Особено с Миу Миу или Жулиет Бинош.
Един от любимите ми филми е Damage.
Не знам как е на български.

# 29
  • Мнения: 68
Я пуснете една тема за сапунените сериали- гледате ли ги, гледали ли сте ги, кво сте гледали и кво помните. Имаха славни години, признавам. Изаура я повтаряха преди няколко години и ми се стори адски тъп и с много  грозни актриси  Crazy, но помня, като го даваха за първи път беше нещо невиждано.

Общи условия

Активация на акаунт