Habibti ya galby!!!или мами в арабски страни 24-та слънчева темичка!!!

  • 18 267
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 461
Сега релакс и те искаме на линия с още по-висок дух  Hug,

На мен всичко ми е високо: и духа и морала и мързела, имам и висока кексова култура и високи тавани, но не окачени, Мимо. Twisted Evil
Сватич, и ти ли мислиш за измъкване от благородното задължение, което беше поела да сервираш кафето. Twisted Evil Вярно, че ме боли гърлото от вчерашните интервенции, но все пак има пропускливост колкото за едно редичко американо, каквото го предлагаш ти. Mr. Green
И последно, но не по значение, къде е отчета от шопинга? Laughing След като си позволяваш да губиш ценно форумско време и да ни лишаваш от любезното си присъствие за цяла седмица, не смяташ ли, че благородството задължава? Joy И без това не се отчиташ на Фауад, той горкия ми се оплака, че всеки път като те пита откъде имаш това, дежурният ти отговор е:" ма не помниш ли, че го купих миналата година, когато Ноя дойде, нямам никакви дрехи, всичко ми е старо." Mr. Green

Веси и Дидона, всички болести идват от нередовното правене на кекс. Ако искате да отслабнете, наблегнете на кекса, в малки порции, но редовно за засилване на метаболизма. Laughing

Креми , всичко ще си кажеш. Twisted Evil Разбрахме, че двете с Монда въртите кафето, но поне ни кажете името на камилата и до колко е замесена Маленна. Joy

Кате, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Милена,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  + fight, ти си знаеш. Mr. Green

Мария,  newsm18 СНИМ-КИ newsm18

Нойче,забравих! newsm78Страшна си !Кога се снима?Блазе му на Джон,има вкус! smile3501

След кекса е направена снимката. bowuu Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 839

Монда много хубаво заведение имаш Peace Поздравляния  bouquet

Кое му е хубавото ... колко пъти стана вече, отивам, ям едно тирамису, те ми пишат 2 на сметката. Сигански номера  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 13 512

Монда много хубаво заведение имаш Peace Поздравляния  bouquet

Кое му е хубавото ... колко пъти стана вече, отивам, ям едно тирамису, те ми пишат 2 на сметката. Сигански номера  Crossing Arms
Хайде-марш от тук, че  оклепахте и  на тези момичета темата! box bash

# 18
  • София
  • Мнения: 462
Добрютрю  Hug

Креми, супер оформление  Peace

Ноя, браво за маркуча ! Знам си аз, че си добра в гълтането  Wink Няма само в Бг да го правят натурално, а ти с разни ми ти упойки  Wink . И пас секси аватар ! Cool   #Crazy

Миленка, според мен не са 2, а просто си ти е голямо бебето. Не мога да си представя, че няма да ги видят, ако са 2  Confused Така че спокойно си живей и бременей   bouquet  Боже, и 3 дневен траур за този толуп, дето го убиха  newsm78 . Малко инфо по въпроса : http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-05-11&article=188599

Миме, да докладваш как мина рождения ден и какво ти подариха  Wink  Money

Момичета, нашата песен на Евровизеята се класира на финала . Браво ! Много ми харесва ! За пръв път нещо оригинално, като звук и визия . Толкова ме е яд, че не мога да помогна с гласуване. Според мен за пръв път признаха и мнението на зрителската аудитория и не класираха според връзки и влияние ! Стискам им палци !
 

# 19
  • София
  • Мнения: 462
Монда, тези красоти във Варна ли са ? Не се ли шегуваш ?

Къде ?

# 20
  • Мнения: 13 512
Монда, тези красоти във Варна ли са ? Не се ли шегуваш ?

Къде ?
Във Варна, да. Зад Общината- на Сливница 40 Wink

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 10:02 от monda

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет на вси4ки! креми,ако знаеш кой ти уважи снимките и то е стояла и е цъкала и не дава да пиша! Hug познайте утре какво ме 4ака и то на мой гръб, добре,4е го тренирах! ще боядисваме студиото и вси4ко вън, дигане на тежести с препятствия! миене и 4истене, иска ми се да избягам!  отказах да си взема помощница за деня, не оби4ам друг да ми се мота! това ве4е го правих бременна в 6 м, трябва да съм заякнала оттогава! поне още не е50 градуса!
 от в4ера повярвах, 4е съм у африката! къс ръкав и жега! ето това на мене ми идва добре, сауни4ката! вие кексове,ама на хладно ,няма ефект! Crazy
за килата браво на отслабналите! ноя, ти накъде си рожбо? замъл4а за тренера, а фитнесът май ти идва леко вдъхновяващ или криеш резултата да удариш двуетажната торта, нали? Mr. Green
монда, наистина ли е както на снимката заведението, да не в деня на откриването? Laughingотивам, само да стигна до заветната варна!ако искаш камили да докарам кервана?за сметките у варна са ми ясни по заведенията!

# 22
  • Мнения: 1 184
На мен всичко ми е високо: и духа и морала и мързела, имам и висока кексова култура и високи тавани, но не окачени, Мимо. Twisted Evil
Сватич, и ти ли мислиш за измъкване от благородното задължение, което беше поела да сервираш кафето. Twisted Evil Вярно, че ме боли гърлото от вчерашните интервенции, но все пак има пропускливост колкото за едно редичко американо, каквото го предлагаш ти. Mr. Green
И последно, но не по значение, къде е отчета от шопинга? Laughing След като си позволяваш да губиш ценно форумско време и да ни лишаваш от любезното си присъствие за цяла седмица, не смяташ ли, че благородството задължава? Joy И без това не се отчиташ на Фауад, той горкия ми се оплака, че всеки път като те пита откъде имаш това, дежурният ти отговор е:" ма не помниш ли, че го купих миналата година, когато Ноя дойде, нямам никакви дрехи, всичко ми е старо." Mr. Green
Така. Да започна със защитата по ред на номерата  smile3503.
За високите тавани и т.н. исках да вметна нещо, но се притесних от Мария да не ме емне с нейните 180см, с които ме комплексира  Twisted Evil  Hug. А по тоя параграф ти имаш още хляб да ядеш  Joy. Кафенцето ако не ми го харесваш не го пий  Crossing Arms. Редичко американо, но е 0 точки  newsm62. После аз ще ям торта от Любето. А като искаш по-така кафенца защо не ми дойдеш на гости. От кога те чакам и примамвам даже и с донът /един заради диетките  Twisted Evil, но с шоколад  Stuck Out Tongue/. А отчета от шопинга го давам веднага - фалирах, и се обявявам в несъстоятелност smile3518 /сега ще ви досаждам всеки ден  Twisted Evil/. А на Фоуад не се отчитам, че професионалното му изкривяване е да пита само за финансите. Но аз имам и тук вратичка /като негова колежка  Twisted Evil/ и се оправдавам с бюджета за домакинството  smile3533.

дежурният ти отговор е:" ма не помниш ли, че го купих миналата година, когато Ноя дойде, нямам никакви дрехи, всичко ми е старо." Mr. Green
Ха, виждаш ли, сама си го призна. Да видят хората как само се отнасяш с мен  Crossing Arms. Оставила си ме на произвола на съдбата, вместо да дойдеш, за да си купя нещо новичко  Twisted Evil  rotfImbo.

Много се радвам за нашата песен на Евровизията. На мен ми харесва. Жалко само, че ние не можем да гласуваме  Confused.
Марси, успех с ремонтите  Peace. После да отчетеш резултата  Laughing.

# 23
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !
Малката ми , е болна има температура и е много капризна .
Минавам да се отчета на бързо !
Мърси , лека работа включи се като имаш време аз съм на линия !
Момичета пак ревна така , че ви оставям !
До после .

# 24
  • Мнения: 560
Добър ден, момичета!Който бърка вечер кекс,спи до късно!Стана хубав.smile3533Монда,в Тунис и по-точно в Суса,където живея има заведение, което страшно много прилича на твоето. smile3521.В първият момент се обърках. newsm78За сега толкова,после пак. smile3507 Приятен ден на всички!  bouquet
 

# 25
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Монда, може и на лични да ми пишеш къде точно зад общината  newsm78

Момичета, а някой от вас може ли да гласува за Евровизия и нашите хора, откога се каня да ви питам... Mr. Green

# 26
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро!поне за мен е още утро Mr. Green

Сноу, аз подаръка си го получих още на 10-ти в 00.00 часа , но празнуването ще е довечера.
за мен голям подарък беше, че тая сутрин излязоха със Зайед и ме оставиха да се наспя като мечка зимен сън. сега съм се подула и мозъка ми е блокаж Twisted Evil

като включа ще пиша пак. лек ден на всички!

# 27
  • Мнения: 1 655
здравейте1
а монда не е нарочно! чичко гугъл ми го извади на арабик кофи и ми хареса и го сложих!
как не съм знаела този уикенд бяхме във варна с малкия и се моткахме със сестра ми!
оле оак имам помощтник, еи голям компютърджич ще става,сега си подрежда играчките от киндер сюрприз на телевизора и ако може и на главата ще ми се качи!
сега ще ви изчета че само по диагонал минах ами то 1 страничка за 12ч!
ох и вчера единия shift извади малкия и сега едни чупки правя пак

# 28
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Монда, тези красоти във Варна ли са ? Не се ли шегуваш ?

Къде ?
Във Варна, да. Зад Общината- на Сливница 40 Wink

Много ми харесва! Само се чудя миналото лято като идвах във Варна, Любиту що не ме заведе.  Twisted Evil  Сигурно и тя не е знаела.

Лек ден на всички!

# 29
  • Мнения: 3 461

За високите тавани и т.н. исках да вметна нещо, но се притесних от Мария да не ме емне с нейните 180см, с които ме комплексира  Twisted Evil  Hug. А по тоя параграф ти имаш още хляб да ядеш  Joy.


 Joy Ех, това МПС, бе. Joy smile3558

Марси, нали няколко пъти ти казвам, че тренерът не ме вдъхновява както твоя  теб. Mr. Green Целя се аз, ама не в двуетажната торта, а в бански от две части. Joy

Дани, успех на мъжа ти, днес ли ще е на ешафода? Hug

Общи условия

Активация на акаунт