Мога ли да заведа бебето на 6 м. на море

  • 5 613
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз щях да я водя на 20 и няколко дни ,но в наш дом.Отказах се заради някакъв вирус който въруваше тогава.Не мсля че има проблем детето не е толкова малко,зависи амо какви условия ще имате там.

# 46
  • Мнения: 1 428
Може разбира се Flutter
И на плаж също може, но рано сутрин от 8:30ч до 10:00ч Grinning Добре намазано със съответното слънцезащитно кремче. Поло даже и във водата е влизал миналото лято, а нямаше още годинка. Peace

# 47
Не мисля, че има някакъв проблем. Аз също смятам да водя дребосъчето това лято. Относно почистването на гърдите има такива кърпички специално за кърмачки, но май са малко по скъпички, пък и нищо не пречи да се измиеш само с вода, колкото да падне солта от морето Peace

# 48
# 49
  • Мнения: 5 103
Разбира се, че можеш Peace

# 50
Миналата година,когато ходихме с бебо на море беше на 5 месеца.На плаж ходихме сутрин преди 10ч. и следобед след 16ч.Стоеше под чадъра в кошницата,намазан с30 фактор.Случвало ми се е да го накърмя на плажа.Преди това си измивам гърдата с вода.Проблеми не сме имали. Peace

# 51
  • Мнения: 576
На нас също много ни се ходи, но Педито е категорично против до навършване на 1г.

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Може разбира се.Защо да не може?Детето на една приятелка направи 40 дена на морето.
Само че трябва да го мажеш с по-голям фактор и от 10 ч. до 16-17ч. никакъв плаж.

# 53
  • Мнения: 72
Разбира се, че може! Sunglasses

# 54
  • Мнения: 2 242
за можене - разбира се че можеш Mr. Green, и на 2 месеца даже
но лично аз не бих го направила. Зори я водихме на първо море, когато беше на 1.5г

# 55
  • Мнения: 4 156
За морето - не знам. Ние не се престрашихме да го заведем на 4 месеца. Но на 6 е малко по-голямо.
Иначе за кърмене на плажа - защо не. Поне аз бих се избърсала с мокра кърпичка и бих му дала да суче. Нали му "мия" ръцете след като пипа боклуците по земята с мокра кърпичка. Няма как да го предпазя от всичко.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 687
Ние я заведохме на три като беше ,септември месец, беше чудно.
Сума ти пъти съм я кърмила на плажа, и крачетата и топнахме, даже и малко беля с пясък стана, но на детето нищо му нямаше. Тая година живот и здраве не знам обаче как ще я извадя от водата.

# 57
  • Мнения: 795
Аз мисля да я заведа на море след месец-два, не мисля, че ще й навреди, а напротив! Естествено, ще избягваме прякото слънце доколкото можем!

# 58
  • Мнения: 1 321
И ние ще посетим морето това лято.Според мен ако все пак спазваш някаква хигиена и не се излага бебо на пряка слънчева светлина няма да има проблеми.С толкова много козметики и чадъри смятам че морето е дори полезно. Grinning

# 59
  • Мнения: 711
Моят термин е Август, а ще ходим на море и то в Турция с бебето през Октомври - т.е. ще бъде на 2 месеца.
Миналата година бяхме пак в Турция с наши приятели и те бяха с тяхното бебе на 3 месеца там. Нямаха никакви проблеми.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт