Мога ли да заведа бебето на 6 м. на море

  • 5 612
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 423
Мойта дъщеричка я заведохме на море с нас миналата година и беше точно на 6м. въобще не се притеснявай.Даже я топнахме за малко във водата(сега ако имах толкова малко бебе едва ли бих го направила), и нямаше никакъв проблем. Въпроса е не толкова до слънцето то е ясно че няма да го печеш, а в това дали ще и понесе климата!

# 61
  • Мнения: 1 733
Калоян беше на 3 месеца като ходихме на море. После цяло лято ходихме почти всяка седмица (таткото имаше командировки и ние с него). На плажа той си спеше в количката, а ние си се печахме.

# 62
  • Мнения: 690
Аз лично не бих завела 6 м. бебе на плаж - лудост е според мен  #Crazy пък и имайки предвид фактът, че човек може да изгори дори под чадър, въобще не бих го направила  Naughty

# 63
  • Мнения: 2 723
Синът ми беше на 8 месеца като го заведохме на море. КОлкото е по-малко бебето, толкова по-малко проблеми на морето  Peace

# 64
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Не мисля, че морето пречи на едно 6-месечно бебе. Щом ще ходите рано сутрин и късно следобед. Но да я топнеш във водата не е добра идея - като знам нашето море колко е "чисто". Thinking

# 65
  • Мнения: 24
С първото ми дете ходихме на Албена, когато беше на 2 месеца и половина. Разбира се, избирахме винаги прохладни места, бяхме много ограничени по отношение на нашия плаж и почивка - изцяло се съобразявахме с него, но мисля, че това остана незабравим спомен за мен и съпруга ми!! Сега чакаме второ - в самото начало на юни и планираме море през септември... Simple Smile Педиатърката ни подкрепя - въздухът на морето е неоценим за малките! Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт