Ярко слънце вънка грее,Септемврийчето с усмивка пее и се смее

  • 10 915
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 358
Фрида, за белези е Контратубекс, но бързо се разваля- срок на годност две Shockedседмици след отварянето, а и ефектът е съмнителен. Мисля, че като е малка всичко ще се заличи newsm78Бъдете зрави ! Аз отивам да правя кекс от Готварския, че ще водим децата на пикник днес.  Алекс, леко бременеене! И на мен по едно време страшно ми дотежа работата, защото се върнах бързо-бързо след Рангел. И си викам - я, още едно бебе, малко да си почина  LaughingПази се HugИви, то защото си с мъжко HugС момчето ми и аз бях така! Спокойно, има още много време да расте коремчето! Целувки!

# 16
  • Мнения: 1 052
Контратубекс е за белези от шевове-изпъкнали белези. Има крем за вдлъбнати, но моята позната лекарка не се сеща за името. Ако някой знае нека да свирка.
И аз съм изкарала варицела на възрастта на Сара, но имам кратер на лявото слепоочие-лелка в яслата ми отчупила коричката.
Хубав кекс и пикник.

# 17
  • Мнения: 823
АниК, може да е слънчасал наистина Габи, ако е било твърде топло. Ама ви завиждам за хубавото време! Последната седмица, докато бях в П-в - стууууд... Казват ми познати ''Еее, сега в Лондон пече страшно слънце, жегаааа''. Прибирам се аз в лондонско и какво ти слънце?! Едни дъждове, едни ветрове откакто съм си дошла... Якето не съм съблякала  Tired Ние имахме подобно преживяване единствения може-би наистина много топъл ден докато бях в П-в. Тео беше нервен, с много зачервени бузки, аз пък се чувствах все едно бърз влак е минал през мен. Бях по потник тогава и успях и познай какъв ''хубав'' тен да хвана. Поне бързо изчезна:) Ама то като невидяла бях и цял ден по слънцето се скитах  Grinning

Мдаа, Мечо, аз също очаквах да сме по-напред в класацията... Гърция ни даде макс 12 точки (мерсим, за което), а Македония си ги даде на Турция многото точки... Сърдя им се  Crossing Arms Тук беше много интерсно да се гледа. Коментаторът от ТВ-то едва си казваше приказката от яд, че за Великобритания никой не гласува.  hahaha Ми как да гласуват хората, то на малцина би им харесала тяхната песна. Ужасна беше! Те си платили да ходят направо на финали, та затуй бяха, иначе в никой случай нямаше да стигнат. Постоянно се подмятаха коментари, че балканските държави са се наговорили за кой да гласуват и мноооого гадни забележцици пускаше, но... това не помогна на кралството! Само 2 държави гласуваха изобщо за тях  Joy

Пипи, честит рожден ден на племенника! Да ви радва много и здрав да расте  Hug

Фрида, много неприятно, че боледува така детенце, но може би е по-добре, че сега е изкарала шарката.

Поли, света обиколихте, снимчица почти не видяхме. Почти, щото малко ни показа Simple Smile Как сте? Губиш се напоследък. Надявам се да сте пак на път и това да е причината. Нали и в нов апартамент каза, че се местите. Да не се пренасяте вече?

Лек ден момичета, ви желая! Отивам да смятам пак... Ох, що не може знания с фуния да се наливат  Mr. Green Цунки от мен!   bouquet

# 18
  • Мнения: 5 393
Момичета, смятам, че вече е време да помислим за дата на следващата ни среща Wink (кръчмарска, без децата)

Давайте идеи. Почивните дни в края на месеца предполагам отпадат, сигурно ще пътувате нанякъде със семействата си.(аз ще съм си тук Sad) Може пък първо и една среща с децата за 1ви Юни да организираме и после да е нашата-не знам, дайте да помислим и да решим. Аз само пускам мухата Mr. Green.

# 19
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Привет,
Пепи- и аз като теб бях много развълнувана снощи...мен  много ме е яд на норвежците...толкова смс- и пращахме и знам, че доста хора са гласували за нашата песен и ..нищо  #Cussing out..получих потвърждения, че съобщенията са ми получени с благодарност, че съм гласувала в 4 през нощта  Tired #2gunfire........абсолютни идиоти. А иначе бях в прединфарктно състояние....А за Украинската пасен-Верка Сердучка е супер известен травестит в целия бивш съветски свят и затова толкова напред стигнаха / аз дори като бях в Киев и диск си донесох  с песни...негови... и не само  Laughing/ Но пък за сърбите много се кефя ,защото песента ми харесваше. Wink
кеми- много хубави снимки си спретнала...бива си те и теб  Hug
иви- аз си знаех ,че си страхотна бременна....и ако искаш за успокоение- на мен в 5 месец ми пожелаваха леко раждане и като им кажех кога ми е термина и настъпваше конфузна ситуация  Joy Joy Joy Joy Joy
Мариска- къде сте бре...върнахте ли се от Берлин-я  Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 823
Къде сте всички? Аз съм м/у 4 стени затворена и смятам ли смятам и вече главата ми пуши. На всичко отгоре тъкмо реша, че съм супер и видя някоя задача дето не мога да я измисля как да стане  Tired Реве ми се и ме е шубе много. Sad Влизам във форума да се поразсея, но никой почти не писал Sad

Марис, айде връщайте се и пускай малко снимки  Praynig

Мечо, много си хубава на аватарчето  Heart Eyes И Иво е много сладък на новите снимчици в подписа ти   bouquet

Деси, сръбската песен си заслужи 1-вото място определено. Много им се радвахме на тях и ние. Песента им и аз я харесах Twisted Evil Иначе си мислех за вас много снощи и за Марис също Simple Smile

Днес си гледах филмчето от раждането... Мило ми стана...

Чао засега  Hug

# 21
  • Мнения: 3 595
Много късно тази Евровизия  Crossing Arms не успях да я догледам и заспах малко след нашите  Embarassed 5-то пак е добре и аз харесах сръбската песен. Честито да им е  Mr. Green

Фрида
контрактубекса нищо не свърши за Елито  #Cussing out дано намерите по-добро, ако е така пиши, че тя има дупка на носа и ми е много гадно защото ще се вижда цял живот  Rolling Eyes

Мечо, а на теб ти пожелавам да се наспиш някой ден  Hug Дано и малкия да спи като кака си, че аз в 6:30 никога не бих могла да се будя  ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 595
Чудя се аз какви линкове разисквате  ooooh! накрая вдянах  Mr. Green

Алекс, Елито спи на висока възглавничка, колкото нашите, но по-малка като ширина и дължина. Общо взето тя не спи на нея, а я ползва да си я гушка.

# 23
  • Мнения: 393
Добър ви вечер, мацета Laughing
Деата, много ти благодаря за милите думи Heart Eyes Между другото, гледам големите ни деца са на почти една и съща възраст. Та как се справяш с ината и правенето наопаки newsm78Направо ме побърква това момче понякога Sad
Пепа, искрено ти съчувствам за задачите HugАз на тези от 5 клас се затруднявам, така че... можеш да си представиш как съм изкарала 5 по висша матем bowuuНо сега пак нищо не вдявам Mr. Green
Марис и аз да си кажа ,че ми се губиш Grinning И Пипиоле не се находи Mr. GreenДайте снимки поне да плакнем окото Wink
Евровизия и аз не я дочаках, но се радвам за нашето скромно 5 място Laughing
Софиянки пак се готвите за кръчмарски изпълнения,завиждааам Twisted Evil
Мечо, много кофти с това ранно ставане и Митко от няколко дни все в 7 се куква ooooh!Ще пробвам днес да затъмня всички прозорци със щорите и да видим дали няма да го поизлъжа, че то от 6,30ч пече слънцето навън и те мислят, че е време за ставане Crossing Arms
Ох, така ми стана тежко от ядене и сега ми се доспа ужасно,лека нощ ви пожелавам HugСладки сънища Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3 595
Добро утро!



Аз кукнах преди час, но останалия народ спи и забих да свърша още малко работа  Mr. Green Лек ден на всички!

# 25
  • Мнения: 5 393
Добро утро!
Иви мерси за кафенцето Hug
Ето и от мен 

Кеми- и аз се надявам, че сега в края на месеца като се преместим Иво ще почне пак да спи поне до 7 и 30.Спалнята ни в нашия си апартамент е сенчеста, има много дървета, а и ще сложа щори.В момента сме на 7мия етаж, пече яко, има щори само на прозореца, но не и на балконската врата.
Иви-и аз заспах на Евровизия веднага след като чух нашата песен Crazy Laughing
Пепа- Embarassed благодаря. Стискам палци за изпитите-сигурна съм,че ще се справиш повече от добре. Peace Peace PeaceЩе видиш  bouquet
Лек ден на всички- newsm51

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Добър ден и от мен!
Иве, май ще пробвам и аз да й сложа по-голяма възглавница, тя е мекичка, тъй че не смятам че е проблем.
Мони май бие всички рекорди по ранно ставане - днес се събуди в 6, лежа 1 час в леглото. Но й е простено, защото от 15 ч е на ехо-кардиограф, и трябва да се е наспала дотогава, ще я сложат по-рано да спи, и ще се оправи режима. Дано мине добре прегледа, татко й ще я води, че аз повече се притеснявам, а и тя се гевези повече когато аз съм там.

Хайде лек ден на всички!  Laughing

# 27
  • Мнения: 398
ЗДравейте милички  Hug
И аз не пишех поради боледуване на всеки един по ред на номерата - в крайна сметка таткото ни направи и хипертонична криза миналата седмица и ни се събраха 2 бързи помощи наведнъж #Crazy
Пипи - честита 1-ва годинка на племеничето   bouquet  bouquet  bouquet
Деска все си мислех че нашата песен има основание да бъде и по напред, но не ми е ясно с гласуването какво точно се случва. Да ти кажа че често дават рекламата на МАкси по тв-та и ми става много мило като го видя - все едно се връщам във времето когато бяха толкова още бебета. Heart Eyes
Иначе Пепи си расте още не са ни излезе последните кътници и кучешки зъби. В момента съм го сложила да се къпе  Embarassed само да мирясам малко и да свърша нещо  Embarassed ако мойе да се къпе сутрин, обед и вечер няма да се обиди - любимо му е . Калина е на градина и затова и остава време за тук Simple Smile
А и най-накрая и моя цикъл се отчете и като сметнах че всъщност го е нямало 2г. и половина  newsm78
Дано да мога да чета скоро и да поразгледам снимките ви!
Иви - специални целувки на коремчето  Hug
Алекс дано всичко е ок!
Бъдете здрави и хубав ден!

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 09:09 от evica

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Привет,
кеми- какво да ти кажа, то Марти си е добър по принцип и слуша , но явно започва да го тресе пубертета и се нерви много и  се омързелява  hahaha.Пък и се дразни на презадоволените норвежци, че всичко си имали и не е нужно да се стараят за да получат нещо  Wink
евче- и аз като видя рекламата и не мога да си представя, че миналата година по това време Макси е бил такова мишле  Whistling...А за вашите случки направо нямам думи..Какви са тия болести , кризи, бързи помощи  #Crazy #Crazy..Да се оправяте ей  Hug
алекс - и Макси е с висока възглавничка, но по -често май си я гушка откалкото да спи на нея. Thinking
пепи- странно , но и аз си мислих за теб по време на Евровизията. Представях си, че сте се сбрали компания и гласувате  Crazy

# 29
  • Мнения: 1 052
Иви-сега говорих с педито за крем и тя каза Медаказол.

Общи условия

Активация на акаунт