Ярко слънце вънка грее,Септемврийчето с усмивка пее и се смее

  • 10 922
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 595
Фрида а каза ли колко време след варицелата би имало смисъл да се маже?

Евица миличка дано сте добре Heart Eyes Честит цикъл давайте следващото за още 2,5 г  Mr. Green

Деси и аз всеки път много се умилявам като видя рекламата. Иво вече си знае и казва наш'то бебе нали  Mr. Green

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Хей, здравейте!
Аз днес съм в принудително майчинство  Laughing Обаче едновременно да се работи и да се гледа дете не става  Stop Единствената работа, която успях да свърша беше, докато Габи спа. Иначе е по-бърз във вдигането на телефона и воденето на записки от мен, а ако поискам да му взема тел.или химикал, надава старешен крясък  Mr. Green Изобщо е веселба. Хората отсреща се чудят с какъв зверилник разговарят  Mr. Green Да ми става по-бързо колата и да заминаваме за Банско  Praynig - той на ясла, аз-в офиса, че сега е пълна импровизация от къщи  ooooh!
Някакви зъби се опитват да ничат и пак кашля и се сополиви  Crazy
Аз заспах на Евровизията  Embarassed Добре, че се информирам от вас  Hug
Много болести тази година бе хора Sad

# 32
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здравейте и от нас!
Благодарим за поздравленията за годинката на племенника!Снимки -макар и малко  Mr. Green-  ще пусна по-късно!

Тие имахме малко ядове с тъпите ни съседи тези дни, но ще разказвам друг път, има малко писано по въпроса тук, но не ми се коментира, въпросът е безумен...

Фрида, домъчняло ни беше за теб,добре дошла отново при нас! Съжалявам за болестите, за жалост някои от белезите от варицелата не се оправят с нищо, приеми го като чар. Иначе Кантрактубекса дава отлични резултати, но трябва дълго и постоянно мазане- свидетел съм как белези от жестоко охлузване до кокал от падане с мотор се оправиха, но аз от нахапването на кучето преди две години нямам голям успех, защото не съм постоянна.
Повечето се махат от самосебе си, морсака вода и слънцето са чудесен лек за целта!


ИСКАМ СРЕЩАААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!
Много ми е домъчняло за вас  Hug, особено за дълго непоявявалите се, така че когато решите , но да е през юни, че нали се сещате какво яйце ми се пече на гъза сега.... Мряла- живяла, там съм! Peace

Ани, разбирам те с Габчо, по офисите и банките като ходим Тея е точно като фурия- пипа шкафове, бута телефони, пише по бланките.... ooooh! А да водиш делови разговор с викащо дете до ухото.....  #Crazy

Деси ,добре дошла в лагера на майките на пубита- тежко ти, само това ще ти кажа... и най- добрите деца стават ужасни в тази възраст- нервни, затворени, чувствителни... аз избутах едно, ама като знам ,че ме чакат още две..... Crazy

Чакам новини за срещата, това ще ме крепи през следващите седмици! Hug

# 33
  • Мнения: 1 052
Иви не ми каза.
Аник, и аз съм със Сара. Вчера докарахме кошарата тук, и тя си седеше, после една колежка я забавлява а сега спи в кабинета на шефа (той е в командировка). Е, мисля, че им събрахме очите.
Мерси Пипи, и аз съм се затъжила за вас, и аз искам среща.

# 34
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,

Съжалявам за болничките и ги милвам!
Аз вече изпушвам, тъй да знаете Tired
Яни пак има сополки и вече не мога да разбера, алергия ли е, опит да се разболее ли, слънчасах ли го що ли.Кисел, та кисел Sad Сама съм - мъж в странско, санирам, съседи са се лепнали като мухи на мед - това може ли да се оправи, а това, ми моля те, ми то като се е опнало скеле да го ползваме лууууднаааааааааах.Отново аз оправям нещата, ане скъпия.Ей, за т'ва се ядосвах миналите дни #Cussing out
Тичам по заверки, контролните продължават, сесията е от другия понеделник, а аз вече съм изцедена като мършава котка  #Silly
Пипи67 Честита Първа годинка на племенника - Много е ВАжнА тази първа годинка Grinning
aniK Какво да ти кажа, освен бързо да се оправя   car003 и да си влиза всичко в релси за да не изпушиш и ти!
Deysi Какво стана днес при доктора, какво каза?
Мен много ме е яд за евровизията, някак си ми се струва, че не ни дооцениха Crossing Arms И какво страшни съседи имаме НемА Що въобще не са гласували за нас!

И аз искам срещичка, освен с   lalalala Drunk cook да има този път и танци newsm68 newsm44

Хайде до после отивам да ги наглеждам майсторите!

Хубав ден и много усмивки!

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 15:25 от s_sunny

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 237
Ох, олекна ми, мишлето ми е добре Praynig На ехографа нищо обезпокоително не се е видяло на сърцето, а шума бил физиологичен и се надраствал. Профилактичен преглед след една година.

# 36
  • Мнения: 823
Ехей, радвам се, че сте писали толкова днес  Hug

АниК, много ме развесели с разказа си как работите с Габи двамата  Heart Eyes Големи сладури сте!   bouquet

Съни, как се справяш не знам. Нямаше ли начин да започнете със санирането след като ти мине сесията поне? Въобще ли няма кой да ти помогне? Милата, не ти е лесно така  hug

Деси, аз няма как да гледам по ТВ-то рекламата на Тео бебе, ама си я пускам от сайта понякога. Мило ми е много!  Heart Eyes

Алекс, хубаво е, че детенце е добре  Hug И много лошо гледа от аватара  Joy  love001

Да си кажа, че изпита мина добре. Ще видим като ми изпратят резултата дали е така Simple Smile Сега трябва да захапвам счетоводство. Чете ми се художествена литература вече.

И да ви почерпя за РД-то на брат ми. Сатава на цели 29 години днес Simple Smile

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Пепа, ще ми развалиш НВД-то с тези картинки  Mr. Green Да е жив и здрав брат ти !!!   bouquet
Alex, радвам се, че всичко е наред със сърчицето  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Sunny, ти ще се справиш  Peace
Фрида, Габи израстна в офиса. Той затова и късно проходи, защото вс в кошарата стоеше  Mr. Green
Пипи, вие наистина кошмар преживявате с тези съседи  #Crazy

# 38
  • Мнения: 919
Здравейте момичета,
Чета от тук от там, ама много неща са се случили - какво разбрах, какво не... Embarassed
Евровизия не съм гледала, че Они заспа в хотела и не можехме да пуснем телевизора. Хубаво е, че сме толкова напред  Peace
На почивката беше страхотно. До колкото може да се каже почивка. С малко дете не е баш почивка, но поне е забавно. Пекохме се на басейна   Nature Sunny, Они пощуря от кеф и не искаше да излезе от водата  sport027 Хасково е страхотна дестинация за родители с малки деца, защото целия град е осеян с разкошни детски площадки. Честно си казвам, че в София не мога да посоча нито една подобна. За съжаление... А мама не пропусна солариумите, арома масаж преди отпътуване - както си му е реда  4470
Следващата дестинация е оффроуд преход с джипки 4те дни около 24 май. Това сме го правили миналата година за 9 дни и беше страхотно. Сега ще видим. Малкото джудже остава при баба си Mr. Green
За срещата през юни и на мен ми се ходи. Изберете дата пък аз ще се нап'на.

Целувки на всички - малки и големи newsm51

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 22:17 от pipiole

# 39
  • Мнения: 3 595
Пипи моята първа бременност премина по подобен начин, но поне не се е стигало до нападане от тяхна страна. Но едно е бременността и детето да приема тези шумове за нещо нормално, друго е стреса, който са му нанесли! Хубаво правите, че ще го заведете на психолог и че ги съдите!

Фрида много благодаря  Heart Eyes

Алекс безкрайно се радвам, че Мони е добре. Елито и казва Они като я види на снимките  Hug

Съни само докато прочетох ме заболя главата, а честно нямам идея как се оправяш! Дано по-бързо мине  Praynig

Пепи
браво за изпита, сигурна съм че си го минала перфектно!  Heart Eyes Честит РД на брат ти! Да ти е жив и здрав!

Пипиоле
давай снимки Mr. Green

Момичета днес такова нещо преживах, че още не съм на себе си  Cry Тръгнахме д асе прибираме от градината и Елито вече едва гледа и и се спи...взе пак да се тръшка и аз на няколко метра от нея се приближавам да я взема, за да се замъкнем по-бързо до колата. И от другия край на алеята профучава полицейска кола, която не само, че не намали, ами и в последния момент мина на метър от Елито. Ако беше мръднала две крачки щяха да минат през нея. Нито спряха, нито нищо заминаха...И това полицейска кола. Как тичах с корема до нея и колко плаках само аз си знам. На входа на градината питахме къде да подадем оплакване...препратиха ни към районното и от там ни казаха, че нищо не могат да направят...Колата била на общинска полиция, утре да идем да подадем жалба до шефовете им. В цялата суматоха поне номера съм видяла и запомнила...Имало било инцидент, дай заради един инцидент да прегазят малко човече! След половин час, докато стигнем до районното всички знаеха за случая и съм сигурна, че нищо няма да направят! Знам, че важното е, че сме добре, но още не мога да се успокоя... Cry Сядам да пиша жалбата, не че ще има кой знае какъв ефект, но смятам да я подам.

# 40
  • Мнения: 528
понеже са много снимки ще ви пусна утре за закусна не съм ви забравила,но два дена ги качвам ипонеже ги качвам от две местаот два диска и е ад.А докато напиша коментарите още повече.
Утре някъде към 8 и нещо ще се включа.Роси

# 41
  • Мнения: 823
Хайде, Роси, чакаме снимките  Hug

Иви, думи нямам просто! Sad Представям си колко си се изплашила! И точно така, подай жалба, ако и да смяташ, че нищо няма да напрвят. Дано поне се замислят и да ги накара жалбата ти да бъдат по-внимателни на пътя!

Пипи, прочетох за преживелиците... съчувствам ви много! Разбрах докато си бях в П-в какво е да ти чукат по цял ден заради ремонти. Страшно неприятно, но още по-зле, когато не се съобразяват с часовете! Майка ми се пренесоха в нов апартамент, но тъй като кооперацията е нова, още не са се нанесли и всички съседи. Сега започват една част от тях да правят ремонти и точно над тях е дно дупчене с бормашина, чукане... ужас!!! И на всичко отгоре къмто обяд все се сещаха да работят, но поне не започват от ранни зори.

АниК, специално за теб, да не нарушавамe диетата  Grinning

# 42
  • Мнения: 3 595
Ех Пепе то поне на пътя да беше, а то на една малка алея в Морската градина. На пътя поне човек си пази детето, ама на алеите се оставят да тичат  Rolling Eyes Написах си аз жалбата чакам ги да станат моите и отивам да я подам.

# 43
  • Мнения: 5 393
Добро утро!




Иви- ужасно преживяване ooooh!Добре, че нищо лошо не е станало и сте се разминали с уплаха само(което също не е малко, но е малкия дявол)Много ви прегръщам и се надявам жалбата да има ефект.Поне да ги стресне .

Пипиолееее-добре дошла!Радвам се, че сте изкарали добре.Е, наистина с малко дете не е същата почивка, която е била преди, но наистина е много забавно и весело да гледаш мъниците как се кефят и опитват нови неща Heart Eyes Чакаме снимки.

Росиии-и твоите снимки ги чакам.Честито  ти християнче-да ти е жива и здрава,послушна и добра Heart Eyes Hug

Пепа-ЧРД на патерица на брат ти!Да е жив и здрав, много успехи и любов.

Лек ден на всички. newsm51 lovekiss lovekiss lovekiss

# 44
  • Мнения: 528
Алекс ние от както направи годинка спи на възглавница като наште и си слага ръчичките отдолу спи точно като баща сизавърта се на 180 градуса чува се дум и ляга на другата надупена.Ние също сме болни и един арабин ни прегледа от до детенце и даже викна главната кардиоложка да чуе какъв е този шум на сърчицето.Тя каза че на децата до 3 години е защото те растът и потеже това е мускул който също расте затова е така.
Съни не се ядосвай за глупости ,защоо след някой и друга година ще имаш повече бели косми по косата от колкото черни,а косата ти е прекрасна не си струва да я похабяваш.ТЕ всички сме така.Прибират се мъжете искат да сме ошетали newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm55  food002 newsm71 4470 да са красиви и да седнат до тях и да кажат как си мило и т.н без да ги гледаме на кръв.Като ги гледаш и те казват по цял ден се трепем за вас с малкия и искам малко уважение като се прибера.Какво толкова си свършила та си капнала.Сефте.
Мечо ама аз пия само 3в 1 или кафе без захар.Ще напълнея от тази красота.Все пак два бала ме чакат.
Фрида добре си дошла от ново.Зълва мие козметичка и ще я питам за мехлем за белези.На времето ми беше казала един но го забравих и ще ти пиша.
Що никой не пиша да не ми гледате снимките hahaha hahaha
Ето и снимките довечера ще пиша повече
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131277

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 09:20 от mama rosi

Общи условия

Активация на акаунт