препоръчайте ми детски обувки

  • 9 581
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 163
тези на "Капчица", по-евтини са от КолевиКолев, но също са ортопедични, кожени, със свод.В РУМ на Младост2 има.

# 16
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
В кой магазин в Рум-а горе ли на 2 ет. Къде по-точно?

# 17
  • в стаята
  • Мнения: 469
minimen също имат страхотни сандалки с петичка, както и други фирми.

Честно казано вчера доста обикалях магазините, но не съм видяла такива. Има хубави, но почти затворени обувчици, а те не стават за лятото. Някоя мама от Варна да каже къде мога да намеря. Praynig

http://www.minimen.com.tr/images/20-24/images/36.jpg
http://www.minimen.com.tr/images/20-24_25-30_31-36/images/46.jpg


тези ги гледах миналата седмица имаше и др подобни, имаше и с покрити пръсчета, също имаше и на фишър прайз мн сладки...


Наистина са много хубави, разгледах сайта, но за съжаление не съм виждала тази марка по магазините във Варна.

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 18:07 от isi

# 18
  • София
  • Мнения: 1 163
В кой магазин в Рум-а горе ли на 2 ет. Къде по-точно?
долу на първия етаж, по 31лв бяха. Но като цяло  ако не си харесаш, има доста други магазини с обувчици  там.

# 19
  • Мнения: 5 228
Bical са бразилски обувки, качествени са и на нормални цени. Ако бяха по 80 лв., вместо по 25, щяхте да се избиете да ги "препоръчвате".

# 20
  • София
  • Мнения: 44 115
Bical са бразилски обувки, качествени са и на нормални цени. Ако бяха по 80 лв., вместо по 25, щяхте да се избиете да ги "препоръчвате".
   


на бикал имаме чорапките с подметка - отвратително миришаг та дъвка и запарват,а картинките им се развищиха на 3 ден, за 18 лв за чорап очаквах повече....

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Bical са бразилски обувки, качествени са и на нормални цени. Ако бяха по 80 лв., вместо по 25, щяхте да се избиете да ги "препоръчвате".
Абсолютно  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
ами то по тази логика и КиК трябва да са мн добри обувки - нали са по 40-60 лв. Но за мен не струват.Не само цената е определяща, но просто по-високата цена съпътсва по-доброто качество при детските обувки, а по принцип за малко стоки важи това правило.

# 23
  • Мнения: 1 101
какви други са добре за прохождащо бебе освен К&К?
Geox  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 68
Bical са бразилски обувки, качествени са и на нормални цени. Ако бяха по 80 лв., вместо по 25, щяхте да се избиете да ги "препоръчвате".
Напълно съм съгласна,не винаги много скъпото е супер качествено.Едно време майка ми не ме е обувала с нито една от изброените марки и пак съм проходила и краката са ми съвсем нормални

# 25
  • София
  • Мнения: 44 115
Bical са бразилски обувки, качествени са и на нормални цени. Ако бяха по 80 лв., вместо по 25, щяхте да се избиете да ги "препоръчвате".
Напълно съм съгласна,не винаги много скъпото е супер качествено.Едно време майка ми не ме е обувала с нито една от изброените марки и пак съм проходила и краката са ми съвсем нормални

е3 то просто тогава освен че внос сигурно е нямало почти и изброените марки надали са съществували, а и едно време българските неща са били доста по-качествени отколкото сега...надали някой ще възрази за това.

# 26
  • Мнения: 917
Bical са бразилски обувки, качествени са и на нормални цени. Ако бяха по 80 лв., вместо по 25, щяхте да се избиете да ги "препоръчвате".
на мен много ми харесват, но в Бургас открих само в един магазин и то само едни модел, а ми трябват такива дето имат отпред кожичка на пръстчетата, щото сме много малки още за голи пръсти. все още се спъваме, падаме и ще се нараним. иначе ми хареса на сайта, а тези който видях са със страшно мекички подметки и много красиви. дано да получат тук и другите модели, то какво ли има в Бургас - само китайски и К и К. другото което ми хареса е че се закопчават с токичка, а аз търся точно такива, защото мойта мадама има навика да ги събува и изхвърля от количката. мисля че са много готини, дано да получат повече модели тук

# 27
  • Мнения: 639
Къде в Пловдив продават обувки на Bical
На Chippo тук под 18лв не съм видяла.За мен са много добре за прохождане,но аз не съм привърженик на твърди фортове и др.неща,които пречат на децата да ходят,но това е др.тема

# 28
  • Мнения: 359
а откъде купувате сандалките "RICHTER"?

# 29
  • Мнения: 686
А тези Bical къде се продават в София? И има ли за по-големи - ние сме 26 номер.

Общи условия

Активация на акаунт