Седмици броим с нетърпение, СЕПТЕМВРИЙЧЕ чакаме с вълнение!

  • 11 759
  • 263
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
И аз съм тук вече... гепете! Hug

Аоо, Ади метро ли ще атакуваш след 17.05. Sunglasses...и аз съм го замислила тоя томер за едни еспадрлки... та току виж сме се засякли. Grinning  И ако купите кошарката или друго бебешорско ... снимкииииии  Flutter

Ние с Лиди се просветихме за днес... ама мнооого сме учени бреййй  Laughing ...суринта отиването с маршрутката си беше същинско приключение, че то задръстванията като нас - прогресивно затлъстяват да им се не види Twisted Evil

У нас довечера ще да е пица - калифорнийска +таратор.  chef

# 76
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Бързо ме светвайте ква промоция ще да има на Метрото Flutter Flutter И аз сакам такава кошара -самод ето се възпирам че си имаме друга чисто нова дървена Rolling Eyes Rolling Eyes .Ама може да измуфтя мамето ако е евтинка да я купе и да я скрива бързо Mr. Green Mr. Green

# 77
  • Мнения: 9
Моренче, позна за метро  newsm10

Ми като съм гледала на други места са по 120-140 лв от този тип, та реших че няма смисъл да ги давам тез пари. Тъй де, що да не купя нещо друго за детенце с тях. А и на мен метро ми е на близо 500м от работата, та ми е удобно и после през Горубляне се прибираме към Младост, че то големи задръствания иначе и да висим с колата в тая жега... nono
Ако ходиш в горублянското метро може и да се засечем wavey
Дано успеем да купим кошарата, пък за снимки не се косете - ще ИМА smile3521

Ние май довечера ще си хапнем остатъка от вчера - печени пилешки бутчета с картофено пюре и салатка smile3521

# 78
  • Мнения: 9
ani-bani има промоция на детска кошарка на две нива, сгъваема на Бертони, с ДДС е 95,99лв. или 96,99лв ( както писах и по-рано напоследък паметта ми изневерява Embarassed , пък върнах каталозите ). Удобни са, защото можеш да ги мъкнеш навсякъде без да се притесняваш къде ще сложиш бебето да спи или да си играе smile3521
За съжаление не може да се пуска линк към страничка - тия от метро са големи гадняри, не може да се разглежда ако нямаш карта smile3516

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
 ooooh! Аз пък не съобразих за метро... ние ходим в Люлинското.

Ани тукА скивай каталозите ама още не са пуснали новите... ай сега ША ти изплющя една снимка на бебешката страница от новия каталог.

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 13:15 от Morena

# 80
 Здравейте мамита.  Hug Минавам и аз да Ви поздравя и гледам много готини сте по снимките, направо сладурки.  newsm03
  Анири направо не говори за стрии, че ако знайш на мен к'во гадно ми се случи, уж все мажа и аз с масло на Икаров и преди няколко дни лягам си и сичко си е шест на сутринта ставам и по едно време кво да видя  smile3511 на едната ми гърда се нацепила кожата, ама яко стрии, Ви казвам добре че повечето са отстрани и има съвсем малко от пред, че много не бият на очи, ама си се виждат.  newsm45
 Бахти и гадното, както казва Ани - бани и то как пък само едната, другата нищо и няма, не че ще ми хареса и тя да се нацепи де, ама си мисля, че няма да и се размине и на нея.  #Crazy Пък и как да не се нацепят като са станали тройни.  bombs
 Феми и аз знам, че не е хубаво да се печем, мила. Има опасност от поява на петна май, някаква си т.нар. "маска на бремеността", слънцето вредяло доста, аз мисля да ползвам мазило с много висок фактор и да стоя под чадъра, въпреки, че едвам ще ме свърта.
 Мацки, дайте идеи как да се сдобия с един 30 дневен болничен, че сичко си ми е наред /и слава Богу/, ама в жегите вече много тежко ми е да се търкалям до работа, че не знам как ще я карам. Пък нали само по 7дни дават и те много малко, пък работата ми пълен отврат, нали Весич.
 Малий къв дълъг пост изпрасках. Айде целувки от мен до после.   love001

# 81
  • Мнения: 295
Здравейте и от мен:)

Явно жегата всички ни мъчи...и ще става още по-зле  Cry

В моя офис е доста хладно(естествена хладина)и съм се затворла и не мърдам никъде...чак довечера ше си покажа носа навън.

Аз реших да не рискувам с море тази година,но много ми се плува...по-скоро на река ми се ходи,докторката ми каза че можело да се плува до 9тич месец спокойно..ама като занм теч басейни кви са чисти....

Моя мъж ми вика че много нервна съм станала....той има късмет че почти цялата ми бременност ще я прекара в чужбина...Че както фуча Laughing
Викам му:Ами те и другите бременни са нервни и той вика:Ти да нне видио нещшо от другите WinkИ тъй пак ме затапи:)

Айде лек ден)

# 82
  • Мнения: 690
мдааа, не е лоша кошарката
Моренка, абе преди можеше да се сваля целия каталог в Adobe Reader, пък сега нещо не го виждам като опция  Thinking

# 83
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
мммм кошарката е огин ви казвам  Hug  Flutter Flutter
Много фешън Mr. Green Моренка мерси че МЪ Изплющя със снимката Joy Joy Joy Joy Останах много доволна от Изплющяването hahaha Joy Joy Joy

Аз да запитам един въпросец към вече мамите  на по големи дечковци -понеже имам чистак нова кошарка много убавка с много приятни цветове дървена естествено.И се чудя-коя е по удобна за новородено бебе-дървена или тази  олекотената ако мога така да я нарека.

Питам от гледан точка на следните фактори
1. дървената си е дървена Crazy  Crazy няма да духа на детенцето от никъде
2.стабилна е и няма да ми се мръдне по паркета докато се мъча я да наместя нещо я да оправя нещо
3. и ние понеже нямаме къде да я сложим ще я сложим до прозореца-добрече е уплътнено .Та мисълта ми че в моя случай май ще е по удобно с дървената.

Аз щото много ги харесвам тез олекотените Hug Hug и за тва Mr. Green Mr. Green Mr. Green питам да не си давам излишно парите  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 17
Здравейте, мамчета. само сядам да ви поздравя, че отдавна не съм влизала във форума - нито мога да прочета нещо, нито да напиша, вече изобо не съм в час, но с това лежане няма как. Весела явно ви е казала, че вече чакаме мома - сложили сте ни розовата панделка. Четохте ли новия брой(50) на моето бебе и аз  една статия за захранването направо ме втрещи- нашите д-ри нали препоръчват захранване рано - сок още от 2-рия месец и полека -лека всичките храни, но тази тяхна теория не се приема от ЗСО, където препоръчват до 6-ти месец единствено кърма, дори и без вода, какво мислите по въпроса? То кога ли ще ви чета, но да напиша, че доста ме впечатли тази статия, поне вие да си я обсъдите.
Засега мога да се похваля, че все още бебо си е на мястото и дано остане там до септември, че направо ще ме пощури това мъниче с ранните си напъни да излиза, та засега това е мацки от мен, позакрепиха ме, но трябва да ходя да пазя леглото, ще се мъча да ви изчета малко по - нататък. Целувки от мен.

# 85
  • Мнения: 2 825
Привет и от испанска земя  Hug И при нас температурите високи, ама нали сме на морето и подухва един приятен ветрец, че не се усещат толкова жегите  Sunglasses, но градусите са си около 40  Sunglasses

Катрин, съболезнования, мила  Flowers Rose Flowers Rose Една голяма прегръдка от мен  Hug и много да се пазиш.

Феми, честита годишнина на патерица   bouquet  bouquet  bouquet Много любов и щастие ви желая  Hug

Ани, аз съм твърдо за дървена кошарка. Мисля си да купим и една олекотена за всекидневната, като порасне малко да мога да го слагам при нас, да не се чувства изолирано милото, а по-късно да го ползваме като кошара за игра. Но за нощния сън определено смятам дървена  Peace
Аз се покъсах от работа вчера  Tired да се връща вече милото, че хич не е лесно  Blush ако ме чуе, ще каже, че той постоянно е на този огън, ама все пак аз си имам оправдание в момента  Wink за 3 дена смъкнах 1 кг, което не е чак толкова зле, ама снощи като се прибрах и докато бях под душа такива контракции ме почнаха, че едвам се занесох до леглото  Sad след 15 мин лежане всичко мина и си заспах сладко, сладко, че сънувах и бъдещата принцеса  Flutter поне така си мисля, де   Laughing
Дано всичко е наред с малката ми коконка  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 518
Павлина, добре, че пишеш от време на време Hug - иначе ще си изкараме акъла без време какво става с липсващите съфорумки ooooh!
Ани, и на мен ми е много хорошо вкъщи на хладно, ама почна да дава странични отклонения като няма с кого да комуникирам Laughing - говоря си сама Shocked
Относно бамята - много е лесно и просто - запържва се пресен лук или зрял ако няма пресен/ зрелия 2-3 глави по големички/, добавя се лъжица-две брашно, червен пипер и се разрежда с гореща вода докато стане умерено гъстичко...Към така получения сос добавям бамята /моята е полусварена и замразена/ и като разбъркам слагам сол на вкус HugМного е вкусно PartyПо същия начин може да се направи и зелен боб и бакла и т.н
Рецептата е от бързите, защото не обичам да се моткам като муха без глава из кухнята ooooh!

# 87
  • Мнения: 690
Павлина, нашите педита наистина препоръчват ранно захранване - макар със сокове и плодово пюре. СЗО обаче не може да отрича водата до 6 месец. Аз може би ще комбинирам - кърмене + вода /ако иска/, а сокове от 4-5 месец или поне така си мисля де  Mr. Green да кажат мамите с повече опит  Peace
Ани, дървена кошара - твърдо. Според мен не можеш да сравняваш удобството на матрака за гръбчето /при дървената/ със сгъваемата  Peace Сгъваемите кошари според мен са по-скоро за пътуване - даже не знам и за игра стават ли въобще и дали можеш да затвориш вътре пълзящото мъниче, което пък съвсем няма да издържи   Mr. Green

# 88
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
абе и аз така си мисял че по добро от дървеното нема Mr. Green
както е казано да чука на дърво Joy Joy Joy

beerbaby -скъпааа ,кой ти каза че можело да ти дадат само 7 дена Naughty
Не е вярно тва-отиваш при лекарката си казваш и че работата ти е натоварена и не се чувстваш добре сега в жегите  и ще и кажеш че искаш болничен направо бе.
какво толкова, няма да ти даде ли???

Мен ме съмнява да не ти даде-тя ще пусне болничния на лекарска комисия и готово.Можеш спокойно до края на бременноста да излезеш болничен  Hug Hug Hug Аз нали съм така bowuu

Аз по принцип си имам причини за болничен де ама повечето лекари не отказват да дадат.Щото все пак не си е работа в тея жеги да пръхтиш и да се измъчваш на работа Sick

# 89
ооооооо дебеланки!!!
днес ходих на преглед и реших да ви докладвам за развитието при нас.
снощи пак имах контракции и днес при прегледа се оказа 4е бебето е седалищно застанало и за това съм така. изписаха ми да се търкалям като бурена пода през ден, защото не е в края на бременността и не е необходимо да е всеки ден. освен това магнери4 и папаверин 3 пъти по 1 на ден. аз предната бременност не съм имала такива моменти но все пак ми бяха изписали магнери4 явно е нормално за последните месеци.
ми това за сега отивам да се търкалям Party

Общи условия

Активация на акаунт