месеца си отминава Майско слънце ни оставя!!!!

  • 9 810
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 654
До 37,5 под мишницата се смята за нормална температура, а до 38 С обикновено не се дава нищо.

# 241
  • Мнения: 16
Здравейте булки,

Поздравления за новообебилите се мами! Да са им живи и здрави малките душички!


Ние с Калоянчо растем и хубавеем  Simple Smile Пу-пу!
Многo сте писали, докато изчета и тя взела, че темата стигнала почти до края...
Чета, че някои от бебоците ядат по 100-тина гр. от изкуственото мляко!!! Ужас! Това не е ли много?? Ние се кърмим и поради това ми представлява голяма трудност да разбера колко изяждаме. Но чат-пат като откаже бебока да цока от мен и се изцеждам, та ето днес ядохме от бутилка и изяде малко повече от 60 милилитра. Чудя се достатъчно ли е това или не?

# 242
  • Мнения: 482
Здравйте отново и от мен Simple Smile
За статистиката - Даяна се роди 3 400 и 49 см.
Изписаха ни в петък - скатах се бързо бързо след 5 нощи в болницата Simple Smile като ми преброиха и първата преди операцията Simple Smile
Сега се добрах най-накраят до компютър с пуснат интернет Simple Smile и ще ви чета
Добре дошли на всички бебоци Simple Smile да са много здрави и да папкат Simple Smile
та по повод папкането и последният постинг - към 100 гр май трябва да папкат към 1месец. Ние не знаем колко ядем, щото се кърмим, но ако сме на изцедена кърма - не повече от 50-60 гр.

p.s. до кога боли раната от секциото?

# 243
  • Мнения: 3 096
110-120 ml дават дозата за 1-месечно бебе. но в болницата хванах 3-дневното си бебе, че единият път изсука 100 мл  #Crazy е, след 4 часа изльока едва 20. така че явно с кърмените бебета нещата наистина стоят другояче. сега хабр си нямамколко изсуква. смуче на често, лакомо, много се дави и гледам, че кати си дръпне главата от мен хвърчат фонтани на 20-30 санта напред; иначе като време стои на гърда не повече от 6-7 минути. утре сме при педи и ще кажа колко е наддало прасето за 15 дни. очаквам да е много - напраска страшни бузи  Mr. Green

операцията вече твърдо не ме боли; помня, че на около 10-12 ден вече се обръщах без блка в леглото. значи и тогава не ме е боляло.

знам, че нищо не се дава при Т до 38, но аз поне не мога да преодолея псих. бариера, че детето е с някаква Т и за себе си още с петра реших, че 37.3-4 ще е моят праг. ако можете да се въздържите от панадола - чудесно ще е, но аз не мога   Confused

не знам дали ми вярвате, но камен днес е спал дълбоко отпуснат едва 3 пъти по около час. в другото време мята ръце и краци, проплаква в полусън или директно си се дере. м,ного ми е мъчно за детенцето Cry

# 244
  • Мнения: 3 096
току-що получих следния смс:
ДНЕС В 10.40 В ШЕЙНОВО СЕ РОДИ БЕБЕ СЕМИРА С МЕРКИ 3350 И 50 СМ. СИЛВИЯ М

ДА СА ЗДРАВИ МАМА И ДЪЩЕРЯ! И ДА БЪДАТ ОБИЧАНИ И ГЛЕЗЕНИ ОТ ЩАСТЛИВИЯ ТАТКО!

# 245
  • Мнения: 533
Честито бебе СЕМИРА на мамаСИЛВИЯ М!Да и е жива и здрава.И късметлийка.Днес и аз си повисях в Шейново и имаше стачка,вс.лекари стачкуваха,късмет да има детенце!

# 246
  • Мнения: 65
Почти точно на термина или по-точно 15 минути преди да свърши 16-ти със секцио във Вита се роди бебе Кристиян.
3500 г. и 51 сантиметра.
Тъй като е 3 сутринта и и на таткото му се спи, повече подробности ще има после...

# 247
  • Мнения: 533
Точно и аз сядах да честитя!Много щастие в дома на малкия Криси.Да са здрави и все така усмихнати мама и тати.Да се гордеят с рожбата си! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 248
  • Мнения: 68
Добре дошли на на бебе Семира и бебе Кристиян! Много щастливи да растат и много да радвам мама и тати!!!На семействата честито!!!
ще пия едно кафенце за здравето на всички родени и все още неродени моми и момци от форумчето ни!!!Който иска да заповяда Coffee Coffee Coffee
Аз вчера пак бях на тонове, ок са и продължавам да чакам! някой беше попитал за тоновете...аз ходя или в ЖК там ме слушат с една слушалка срещу без пари...а иначе няколко пъти бях и в шейново и ако ти правят запис на тонове са 10 лв. там те включват към един апарат, които освен тоновете ти дава и маточните контракции дават ти и разпечатка после...и това за около 20 мин. може и повече ако е разсеяна акушерката и те е забравила!  newsm47
Ина_Ана стискам палци всичко да е наред при теб и може да се засечем в шейново тия дни нали и аз съм за там. ако не родя до понеделник в понеделник ще го предизвикваме!
хайде лек и успешен ден на всички и дано някой ни зарадват и днес с нови бебенца! caisa, ти например? smile3503

# 249
  • Мнения: 3 096
naj-seтне и балонеса да се обеби. да са здрави мама и бебе и да имат леки колики.

а някой да знае с приказка какво става? след инфото за райдането май нищо друго не се знае за нея.
и янчето ми бяга по тъча нещо  newsm78

мама21 - опитай с капки бейби кучало - италиански. ок. 7-8 кинта шишенцето и чай блевит - ок 8-9 кинта. капките се дават само следобед и вечер, а чаят - между храненията. през деня даваш стандартните си капки /саб, еспумизан или каквото/. не знам дали е пот новите капки и дали е случайност, но тази нощ спахме от 10 до 8, като имахме 2 крмения в 1 и в 5 часа и само час друсане от 5 до 6. дори петра се буди само 3 пъти. така се живее...

# 250
  • Мнения: 152
Честито Balonesa!!! Да е здрав Кристиян, да слуша и да папка.

Аз съм будна от 6.30. Ники се наяде и си спи  кротко. Мама и тате закусиха, пийнахме кафе и изпратих таткото на работа. Успях да попрочета пропуснатото от темата и успях да кача снимки в албума ни. Слънчев ден от мен, ние в събота ще направим първата разходка с количката newsm68

# 251
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте момичета, ако сте си мислили, че днес няма да ме видите във форума- лъжа е- ОЩЕ СЪМ ТУК. Но до утре- искам или не, а аз искам, но ме е страх, ще се ходи в болницата, така, че и днес ще ви досаждам с моите помънквания. #Cussing out

# 252
  • Мнения: 87
Добро утро и от мен  Simple Smile

Честито на новите мами - АнСофи, Рончето, Силвия и Балонеска   bouquet   bouquet   bouquet. Да растат здрави и послушни дечицата им  Heart Eyes

Ина, щом докторката ти е преценила по-добре да си те наблюдава, отколкото да се притесняваш  Peace

За тапата - няма как да се сбърка, и аз 2 дни се чудих тя ли е или не и от вчера вече съм сигурна, че падна. От прегледа онзи ден съм с 1см разкритие, почти изгладена и почти центрирана шийка, та и аз мога да намина към Шейново тези дни   Simple Smile Но каква е тази стачка, някой знае ли повече   Shocked

На преносващите или наближаващите термина - скорошно обебване пожелавам  Peace

И честит Спасовден, ако има празнуващи   bouquet

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 09:30 от Дания

# 253
  • Мнения: 362
 добро утро!

честито на SILVIA M i Balonesa!!!!!!!!!!Да са живи и здрави малките слънца,да растат весели и игриви!!!!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet
радвам се че желанието на Balonesa да се похвали в тази тема се сбъдна.

 ох аз нещо издивявам,снощи имах силни болки в корема на няколко пъти но после всичко утихна,много ми се схващат краката нощем,и изобщо нищо не ми се прави  Sad

стискам палци на раждащите днес  Praynig

# 254
  • Мнения: 536
Честито на Балонеса! Да е жив и здрав малкият юнак и да не усети колики! Много, много се радвам за Балонеса!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт