месеца си отминава Майско слънце ни оставя!!!!

  • 9 774
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 536
SilviaM, честито и на теб! Да ти е живо и здраво слънчицето и много да те радва!  bouquet

# 256
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
майче аз тъкмо говорех на майка ми че теб чакам да видя имало ли е мир снощи щото и на мен ми ги препоръчаха но проблема е че в почти всички аптеки в нашия страхотен град-не са чували за тях  #Cussing out.....май само на едно място ги има и днес ще ми вземат.И чая ще взема че от Хипа-нищоооо и бейбинос-а го давам  сутринта ама пак така.
Баща ми снощи предложи да му дадем граздови капки и гарантирал спокойствие цяла нощ  Mr. Green.

SilviaM  Балонеса да са ви живи и здрави бебоците и само да се смеят без да плачат   bouquet

# 257
  • Мнения: 832
Честити бебоци Семира и Калоян на щастливите мами Силвия М и Балонеса! Живи и здрави, много радост да им носят.   bouquet

аз се връщам от преглед, направиха ми запис на тоновете, разкритие почти никакво 2см, с паднала тапа, контракции от дъжд на вятър...обаче шийката изгладена, бебето много ниско долу. Прогнозите на доки са до 2 дни...ама да видим, чакаме си реда

Qnush - браво бе, ти много си изчакала щом си влязла с 8 см разкритие, истински герой...Днес една мама първескиня с контракции на 1,5 ч грозно грозно я изгониха от приемния кабинет. При теб на колко минути ти бяха контракциите? Щото при мен са на често за 1 ч, после нищо...и така няколко пъти на ден, без болки, просто втърдяване

# 258
  • Мнения: 81
Силвия М и Балонеса, честити ви бебоци!!!   bouquet Да са ви живи и здрави и много да ви радват!

# 259
  • Мнения: 371
аз се връщам от преглед, направиха ми запис на тоновете, разкритие почти никакво 2см, с паднала тапа, контракции от дъжд на вятър...обаче шийката изгладена, бебето много ниско долу. Прогнозите на доки са до 2 дни...ама да видим, чакаме си реда
xai, мисля си че с тази изгладена шийка и паднала тапа ще ги превариш двата дни, успех тижелая и леко да минава Peace

ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ, НЕКА ИМ РАСТАТ ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ БЕБЕШОЦИТЕ И МНОГО УСМИВКИ ДА ИМ НОСЯТ!  bouquet

Моя малък мъж засега е послушко, пу-пу!
Вече иска повече внимание, ръчички, гушкане, но като цяло е супер кротък, засега още нямаме колики и дано ни се разминат Praynig

На раждащите днес-УСПЕХ и всичко да минава възможно най-леко! Praynig

Хайде лек ден на всички, че ме чакат задачки Wink

# 260
Поздрави на всички родили майчета, а на тези, на които това предстои-успешно и безпроблемно раждане!!! Да се запиша и аз- на 10.05 се появи моята бебка- Йоана в "Св. София", тежи 3 кг и е дълга 51 см.

# 261
  • Мнения: 832
Честита девойка Йоана на мама ВалДам! Много да ви радва.

# 262
  • Мнения: 96
Здравейте и от нас двамата със Супер Любо,

ЧЕСТИТО НА ОБЕБИЛИТЕ СЕ - СИлвия М, Балонесааааа/ ти си го пожела и ...ето....само защо секцио...пиши после какво е станало и защо се е наложило/ ВАЛ ДАМ.........мноооого здраве на вас и бебешоцитеSimple Smile

Мерси на всички за линковете за тва приложение пусто.

Майче поздравления че сте успели да поспите, въпреки че дори както го описваш за мене не е спане.....малкия - 2 пъти, един час дондуркане, Петранчето - 3 пъти......ужасия, аз за две промрънквания и докато кърмя заспивам пък не знам....абе ти си майка героиня.

На чакащите - отново ..... дано да е днесSimple Smile

# 263
  • Мнения: 152
Qnush - браво бе, ти много си изчакала щом си влязла с 8 см разкритие, истински герой...Днес една мама първескиня с контракции на 1,5 ч грозно грозно я изгониха от приемния кабинет. При теб на колко минути ти бяха контракциите? Щото при мен са на често за 1 ч, после нищо...и така няколко пъти на ден, без болки, просто втърдяване
xai- контракците ми започнаха в 2 часа през нощта, а отидох в 12ч на обяд.Чаках толкова дълго, защото моята докторка каза да ходя в болницата когато контракциите станат на 5 минути, а аз като отидох бяха на 7,8 минути, а разкритието беше голямо. Но е индивидуално, защото имаше една родилка, която пищеше от болка на 4 см разкритие и със система не ставаше по-голямо, та и правеха спешно секцио. А сутринта имаше една, която раждаше в колата и лекарите се чудеха дали да я носят до родилна зала или не. А пък за цингетата да не говоря- влизат и раждат за 30минути, изпреварват ни всиките. Успех и до 1,2 дни чакаме вести за теб и бебчо.

# 264
  • Мнения: 6 029
Добър ден! И аз съм си тук... сега се върнах от лекар.. правиха ми запис.. гледаха ме на видеозон. водя почти няма. плацента презряла. трябва да излиза човека. ама цъ. ако до понеделник не съм родила - в 9.00 с торбичката в шейново... дано се роди до тогава.... изкуквам вече.

# 265
  • Мнения: 136
Ехаа, честито на SilviaM,  Балонеса и ВалДам:)
Да са им живи и здрави и послушни слънчицата:)
Да докладвам и аз. Ние колики нямаме. Всъщнпст имахем само 1-2 дни след изписването. Обаче ме притесняват други неща. Ходихме на консултация на 15тия ден след раждането и бяхме наддали едва 300г, а аз праща от кърма. Обаче имахме тежка жълтеница и той май от нея много успан беше и каталясал и затова малко е наддал. сега ни мина и нямам търпение да видя дали сме наддали и колко. бузи и някакви пухкавинки не забелязвам.
Други дертове са ми повръщането (много рядко успявам да го уригна и повръща завалийката..вчера таман 2-3 пъти чак)
И също така от известно време хълцаме честичко. Нощес 45мин се тормози милия и нищо не помага...
Аха, да и кожата ни се лющи. Мия го с Мустелата гел да коса и тяло, после на свивките мажа с преварен зехтин, а тялото с лосиона на Мустела..ама па си се лющим де...
Отивам да чистя че нещо все не ми стига времето за всичко. Все ми се струват малки паузите м/у хранене, смяна на памперс, уригване..
Успех на бременните майки и спокоен ден на обебилите се:)

# 266
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТО НА НОВООБЕБИЛИТЕ СЕ МАМИ - SILVIAM, BALONESA I ВАЛДАМ  bouquet
За секциото - аз съм 13 дни след секцио и почти не усещам операцията, още на 7 - 8 ден отшумя болката и сега не се сещам за операцията!
Ние също нямаме колики все още и сме кротки, ядем по 90 - 100 гр АМ и сме много точни - на всеки 3 часа сме будни и гладни:)
Ние се храним предимно легнали настрани в кошарата, на мен така ми е най - удобно и не повръща. Ако я храня на ръце минава доста време докато се оригне и така повръщаше. А за хълцането - моята бебка и в корема ми хълцаше често и сега си хълца! Лек ден на всички!!

# 267
  • Мнения: 14
Здравейте майчета!
На всички нови мами -ЧЕСТИТО! А на тези който им предстой леко и безпроблемно.
На 11.05-се пяви нашето момиченце Белла-3150кг-50см. Вече сме си в къщи и свикваме с новата обстановкаили по скоро как да опазим бебка от каката.
Лек и усмихнат ден на всички!

# 268
  • Мнения: 136
Ха честито и на rumbai:)
Момичета, да ви питам нещо малко срамно... за родилите по нормален физиологичен начин: има ли някоя като мен, дето още се напикава..така де..мускулите ми още не действат нормално и изпускам по малко ако не ходя често...ники не ми смогва вече - на мартин на памперси, на мен на превръзки:) майтап...Simple Smile

# 269
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Здравейте  HugВлизам да се отчета-2в1 сме още  ConfusedБолките ми се усилват,но още са много далеч от контракциите.Цяла вечер не съм спала-сън не ме лови вече  Close и сега излезам на разходка,дано тя ми помогне да си гушкам по-скоро мъничето  Hug

Общи условия

Активация на акаунт