Отговори
# 750
  • Мнения: 1 792

Мили мои приятелки искате ли да ви кажа как се чувствам.
първо много ме е страх-да не е кратко щастието ми както миналия път
после-много ми е болно защото знам че всички вие сте страхотни хора и че всяка една от вас го заслужава и защото знам заедно с голямата ви радост как са ви се свили сърчицата от мъка че този месец не е вашия.
но се моля за всяка една от вас да не чака още много.скоро да дойде и нейния месец скоро да дойде и нейния момент.всеки един миг ще се моля за себе си-всичко да е  наре и за вас скоро да се сбъдне мечтата ви.защото ви обичам всички до една.благодаря ви за прекрасните пожелания които ми написахте и тук и на лични пожелавам на всяка да и се върне тъпкано всичко(с поне 2) Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 751
  • Мнения: 163
Мушмуроче, ти доста почака тази радост. Не ми се свива сърцето, като разбера, че някоя от вас е видяла чертичките. Свива ми се, като чуя, че родители пребиват децата си или че имат вече пет-шест, за които не се грижат или за изоставени дечица. От цялото си сърце се радвам за всяко от момичетата тук.
Още веднъж - стискам палци да е наред всичко (цапнах едно мартини за ваше здраве, въпреки диетката)  Hug

# 752
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ей, Мушиииии, ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО  ЧЕСТИТО!!! Божеее, и аз цял ден съм напред-назад, обаче сега като влязох във форумаааааа, ще ми се пръсне сърцето от радост! Супер много се радвам за теб, мила! Пожелавам ти много лека и безпроблемна бременност и най-сладкото бебунче през Януари!
Искам да ти кажа да мислиш положително и да си избиеш лошите мисли от бременната кратуна! Колкото до това, че всички тук заслужават това щастие - няма никакво съмнение в това и аз съм сигурна, че това много скоро ще стане реалност! Hug Hug Hug

# 753
  • Мнения: 389
Честито Мушмороче   bouquet, много се радвам за теб, това е супер новина  smile3501 newsm44
Лека бременност и здраво бебче ти желая!

# 754
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утроооо, дами!!!
Днес така ме боли главата, на всичкото отгоре двойно-първо защото се цапардосах в прозореца, второ защото изсмуках цели три бири снощи, но като съм свикнала да ставам рано-рано поне да ви почерпя, че аз имам нужда от двойна доза кафенце тази сутрин, а също така и от нещо освежаващо!!!

Мушинце-много мили думи, скъпа!!! Благодаря ти за пожеланията  и молитвите, защото Господ наистина има и той не подминава никого....Аз вярвам, че и нас съвсем скоро ще ощастливи!!! А за прегледа не се притеснявай-след толкова чакане, всичко трябва да бъде наред!!! Ще родиш здраво бебче, а може и две! Hug

# 755
  • Мнения: 1 792
аз тази сутрин как се прицайах.забравила съм навита алармата на телефона и в 7:30 аре кукуряк,ана Кате ми ти що не спиш мари булка Thinking

# 756
  • София
  • Мнения: 1 248
Щото съм много ранобудна-и мене ме яд, че не мога да спя до късно поне събота и неделя, ама какво да правя като съм свикнала да ставам в 6 часа!!!

# 757
  • Мнения: 1 792
луда луда луда Crazy Crazy Crazy
аз пък дрема та май шще се връщам в леглото Tired

# 758
  • София
  • Мнения: 1 248
Бе то и аз тва мисля да направя, че милото още спи, но ся ще го изръчкам че по мойте изчисления трябва да  luvbed Mr. Green

# 759
  • София
  • Мнения: 3 789
Мушмурочкова, много ти благодаря за хубавите силни и окуражителни думи!
Моля се всичко с теб да бъде наред, да протече нормално и на финала след 8-9 месеца да гушкаш твоето сладко и така желано бебе newsm32
Всеки има право да бъде щастлив! И силно се надявам мечтите ни съвсем скоро да се превърнат в реалност! newsm17
Ти каза ли вече на мъжа ти? newsm03 Разказвай! smile3521
Катето, мерси миличка за кафето, и аз тази сутрин пак се оцъклих рано-рано и си направих една силна двойна Лаваца, за да ме тонизира!

Банда, хубав ден на всички!  bouquet
Ще видим и ние скоро двете чертички! EFP
Не се съмнявайте в това, smile3521
че ще викаме "УРА!!!" newsm44
 newsm18  bigdance2 newsm18  bigdance2 dance newsm18 dance newsm18

# 760
  • Мнения: 1 765
Добро утро!...Дочаках я тази най-чакана новина в дневния ред..... newsm44 newsm44 newsm44

ЧЕСТИТО, МУШМУЛКЕ!!!!  newsm51 newsm51 newsm51

Хайде, живот и здраве, след лека и безпроблема бременност да честитим и появата на това толкова чакано бебоче!!!  Hug Hug Hug

Върнахте ли се по креватите, аз нещо вампирясвам и не ми се спи...направих конската доза кафе и ще си го пия с форума...

# 761
  • София
  • Мнения: 3 789
Комикс, и аз съм в кревата, но съм си сложила лапатопа върху тумбака и наглеждам какво се случва тук! bowuu
Нещата трябва да бъдат под контрол, тъй да се каже!  chef
Ама много спите всички, ей!
Някой няма ли да пусне една питателна закусчица Thinking, ама да е подходяща и за диетопазещите, че започнаха да ми къркорат чревцата!

# 762
  • Мнения: 354
Добро утро! Голямо честито за най - веселото и позитивно момиче на форума! Мушмуроче, желая ти най -леката бременност инай - хубавото бебче след 8-9 месеца. Гледай смело напред!   bouquet

# 763
  • София
  • Мнения: 1 248
Вили, ето ти закусчица!!!

# 764
  • Мнения: 1 765
Вили, добро решение, но ако му се разщракам на главата на мъжо, ще ме изгони с все лаптопи, кафета и форуми....

Дали да питам един много глупав въпрос...чудя се при наличие на мижаво зацапване дали да правя тест... newsm12...ще взема да направя утре сутрин един ей така за успокоение и да изгоня надеждите...( стига да не ми е текнало както трябва )...преди да се събудя сънувах, че се обаждам на мъжо да му кажа, че съм бременна smile3506

Кате, мммм....чудна е!

Пуууу, най-накрая успях да си сложа лентичка...

Общи условия

Активация на акаунт