Отговори
# 30
  • Мнения: 337
здравейте и аз да се запиша(то май само успявам това да направя написледак)

ДАН за люспичките-загряваш олио бебешко или зехтин ,магеш след баня и оставяш така 2 часа и после с четка с естествен косъм сресваш.Това от педиатърка от училището за бременни.

и аз се чудя дали да давам вода като стане жега,тук е още 20 градуса,той о сега кто съм предлагала я плюе newsm78 а мисля че като е жаден дава сигнали за глад,слагам го да цока ,цоква 5 пъти и се дърпа.

Напоследък запона да яде по малко или по бързо незнам,прди цокаше по 15-20 мин(интензивно,не е от мързеливите) а сега по 5 до 10 мин.Ние се шегуваме,че е минал на диета,щото го базика ме все ,че е шошо(не е лъжа) Mr. Green

пъпчиците-позатихнаха от както го мажа със слънцезащитен крем,при него се появиха като почнахме да излизаме,взех на мустела 50ти фактор,казаха на 3часа на вън да се маже пак.
 Hugна всички бебоци и мамчета

# 31
  • Мнения: 907
Еллица, да ти е жива и здрава  сладката Раличка, леле, 3 месеца, толкова много ми се струват Simple Smile
Да е жива и здрава и малката Виктория на мама VJG!
Честити втори месечинки и на юнаците Дими и Светльо! Дейна, Уичи, да са много здрави и послушни!
Разгледах "двумесечния" албум - бебоците ви стават все по-големи сладури Simple Smile
Цунки-Гунки от нас!

# 32
  • Мнения: 492
Ох, и аз днес имам да се оплаквам:
1. И аз и татито сме с болки в гърлото. Кака Мила няма оплаквания и се моля да не хване децата  Praynig
2. Калина има от два дни люспички по главата, но това не е всичко - днес цялата й кожа /абсолютно навсякъде/ е много суха, грапава и се бели все едно е изгоряла от слънцето, а не е  newsm78
Не знам какво да правя и по двата въпроса. Моля, помагайте !!!

Дейна, дано се оправите бързо  Praynig
Бимба, дано прескочи малката  Praynig
Муци, дано бързо минат всички проблеми  Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 515
Първо честито на всички месечинки днес!  bouquet
Ноктите ги режа като спи,иначе много буйства!
За слънцезащитен крем аз си взех на Виши 40 фактор,днес ще я мажа за първе път пък дано действа.
Вода правя всеки ден ама почти не пие.Пие доста чай,още й правя този от копър на Хип.

И аз да се похваля малката тази нощ спа близо 8часа,от 20:30ч до 4:30ч и съм много щастлива.

# 34
  • Мнения: 750
Благодаря gertrudka, mila_pa Praynig
bimba
давам му Stodal, homeogene и 6 капсули на осцилококциум, но нищо не става  Cry
Сутринта му взеха кръв и сега отивам за резултатите, ако не са добри почваме антибиотик Cry,
стискайте ми палци, това е последна възможност да оттървем този гаден антибиотик.

# 35
  • Мнения: 1 232
Благодаря gertrudka, mila_pa Praynig
bimba
давам му Stodal, homeogene и 6 капсули на осцилококциум, но нищо не става  Cry
Сутринта му взеха кръв и сега отивам за резултатите, ако не са добри почваме антибиотик Cry,
стискайте ми палци, това е последна възможност да оттървем този гаден антибиотик.
уф много гадно дано отървете антибиотика,настръхва ми косата като си помисля....

# 36
  • Мнения: 386
Deina, стискам палци резултатите да са ОК и да се разминете без антибиотик.

Честито на всички месечинки днес!

# 37
  • Мнения: 1 232
bimba помогни ми с инфо- с хладилна чантичка ли да прибера Пентаксима от Аптеката? Никой нищо не казва, а моята педиатърка до сега е била само Тетраксим и не е много наясно или ако е- то не е споделяла.
Дени с хладилн чанта или термос  с лед,ние нашата я занесохме направо на педката да се избегне двойното разнасяне и изваждане от хладилник

# 38
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Тя нашата педка е една, ама всичките тук в града са такива. Имам хладилна чанта за лекарства, която ми остана от баща ми- лека му пръст- ще я ползвам. Мерси.

# 39
  • Мнения: 1 232
Тя нашата педка е една, ама всичките тук в града са такива. Имам хладилна чанта за лекарства, която ми остана от баща ми- лека му пръст- ще я ползвам. Мерси.
уф тука масово не са и чували за пентаксим да ти кажа,в аптеките ме изумиха нацяло ми как може да не си четат специализирана литератур,като питах най-напред за Пентаксим все едно за марсианци ги бях питала мани.Гогата голямо ангелче на аватара ти Heart Eyes

# 40
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Мерси bimba

# 41
  • Мнения: 93
Еллица, извинявай, че ползвам твоята почерпка, но не знам как да сложа друга! Simple Smile Жива и здрава да е Раличка и много, много щастливи моменти с цялото семейство!  smile3525

Малко със закъснение да почерпим и ние. Вики става на 3 месеца!  newsm44
Ей, растат ни децата!  Peace

# 42
  • Мнения: 413
Момичета,ами тя мойта,като си лапа ръцете,дали да и мажа и тях със слънцезащитен крем ConfusedИначе не я показвам директно на слънцето

# 43
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честито  VJG !!!!!

# 44
  • Мнения: 492
Deina, стискам палци да са добри резултатите  Praynig И пиши какво става с вас, че те мисля

Общи условия

Активация на акаунт