Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 15

  • 17 733
  • 306
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 109
Кроко, честито, да си жива и здрава. Ние май с в един месец - днес Алекс става на 18, а след  5 дена и аз остарявам с някоя и друга година  Mr. Green
Ето това е от мен.
Невенски, честита лентичка.
А вие Монтреалките добри купончета си уреждате.
Не е ли време и ние да се съберем, още повече че ягодите вече са готови  Grinning

# 241
  • Мнения: 327
Кроко я сподели каква точно е тази торта - с какво е поръсена???????

С нещо като оризон


Честито на Алекс на Век де - много приятни емоции на празника!
Векче, къде я снимахте тази красота?  Heart Eyes

# 242
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Кроко я сподели каква точно е тази торта - с какво е поръсена???????

С нещо като оризон
Ха ха ха какво единомислие - аз вчера си напазарувах .... 3 килограма оризон - нещо като почитател съм му Simple Smile

# 243
  • Мнения: 1 199
Честит рожден ден на децата на Кроко и Век!
Момичета, много ме е срам, ама като ви четох  обясненията за парка, разбрах че нищо не знам Embarassed Съвсем се обърках, аз си знам само един път - от метрото, тръгвам по една алея надясно, минавам малко тоалетните и там наблизо има една градинка. Ако може някой да поеме организаторската щафета специално за мястото, че го закъсах. Или примерно да се разберем за изхода на метрото до паркинига (аз знам само един паркинг Embarassed), ама там няма пейки и е добре горе-долу да дойдем в един час. Пък веднъж като си установим местенце, за следващите срещи ще е лесно. Сега отивам да ви чета личните съобщения.

# 244
  • Canada
  • Мнения: 231
Rosemontia, къде ще са ти prenatal курсовете ?  Може ли  малко инфо  Blush
И аз не знам как да ти отговоря  Laughing Днес съм в St. Mary's, утре - в Jewish. Организира ги Barbara Jones - 514-482-5108. 6 лекции, по веднъж седмично. Моите за тази седмица са наблъскани, защото тя така ми предложи, предвид термина, да мога да мина целия цикъл спокойно. (То пак Божа работа, де  Wink)
Само на английски ли са ? Ако е така, няма да разбера всичко  Laughing
Специално за теб попитах за курсове на френски, Барбара каза, че е най-добре да се обърнеш към CLSC. Обясни ми, че тъй като CLSC организират курсове предимно на френски, тя не може да си запълва бройката хора и организира само на английски. Това е. Дано съм била полезна.  Hug А всъщност лекциите се оказаха 7, но аз съм пропуснала тази за кърменето, а следващата е след термина ми, затова и жената ми е казала за 6. Това обаче не ме притеснява, тъй като имам такава лекция от болницата.

Честити рождени дни на рождениците!   bouquet

Момичета, много ме е срам, ама като ви четох  обясненията за парка, разбрах че нищо не знам Embarassed
Ха-ха, аз пък като те чета и се успокоявам, че не съм само аз неразбралата.  Laughing
По всяка вероятност аз ще съм сама. Кажете точно място и ако може да го обясните добре Embarassed или който знае мястото да ми даде тел.си номер, тъй като този парк ми е пълна мъгла.
До скоро!

# 245
  • Мнения: 319
Май само аз съм имала предвид тая част от парка, която е малко отдалечена от метрото. Ама щом ви е удобно до метрото, няма проблем. Пък и не знаех, че има детска площадка там (нали още не ни трябва). Ако искате, към 10.00ч да се съберем на изхода на метрото. Ще изчакаме 10-15 минути, и тръгваме да дирим масичка.
Розмонтия, звънни ми довечера в нас, може да измислим нещо да отидем заедно Wink

# 246
  • Мнения: 1 199
В 10-10.15 на изхода на метрото ми се вижда добра идея Simple Smile

# 247
  • Мнения: 398
Ле-ле Мон'реаски БГ мами, каква стройна организация подготвяте. Не ми остава нищо друго освен да допълня - ЧАКАМЕ СНИМКИ - че да не дойда аз лично да ви снимам hahaha

Аз днес съм в отпуска - цяла сутрин се мотам по болници. Сутринта за закуска ме почнаха с онова сокче - сладко оранжевото. После в 10 ч. кръв, в 11 - ваксина срещу антитела и в 13 ч. среща на ехографа с бебето. Казаха че е ОК и пак потвърдиха за момче. Но не го видяхме много добре, че беше леко в гръб. Бременелки - а вие имате ли вече имена - че ние хабер си нямаме още. Срам Embarassed

Кроко, тортата е много готина - спусни рецептата.  Peace Век, честито ти пораснало 18-годинки бебе - да ти е жив и здрав и само радост да ти носи.  Hug

# 248
  • Мнения: 3 932
Ми аз май ще съм от позакъснелите, щот събота ми е ден за телефон до Бг-то, пък и докато се натуткаме...но като се дотътрим ще звънна на някой да ми каже къде сте. Засега разполагам с тел. на Пчеличкиния мъж и с неговото име...Роси, ако имаш мобилен, прати ми номера и ти за всеки случай...

Аре със здраве и до утре.

П4ели4ка, името ми е Ивелина (Ива)  bowuu и мерси за поясненията, всъщност аз точно това и направих, просто исках да си сверя часовника с някой др.



# 249
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Мерси, Rosemontia !   bouquet

# 250
  • Мнения: 2 093
Честит рожден ден Кроко на патерица newsm51. Надявам се че си изкарала празника страхотно, както се полага на такьв важен повод.Нека тази година да е само добра и успешна за теб.


Невенски ти си сьбитието на тази седмица. Сега знам защо се беше загубила, била си заета на друг фронт preggoМного се зарадвах за теб. Пожелавам ти много лека и безпроблеменна бременност и не се преуморявай.

Век ващо семейство сте големи пьтешественици и все ходите на такива живописни места. Напрово ви завиждам. Аз сьм още навита за ягоди, но не знам как ще се организираме, нали сме хора без превозно средство.

Попонке Не мога да се сетя в коя седмица си, но мислих че си по назад. Този тест за захар не се ли прави след 20 седмицата. Да вземеш да си сложиш една лентичка, че аз сьм обьркана. Какви са тези антитела, който ти бият.

# 251
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Век, де Честито пълнолетие на Алекс!
Да е много щастлив, влюбен, усмихнат и много късмет да го съпътства в живота.

# 252
  • Canada
  • Мнения: 231
Бременелки - а вие имате ли вече имена - че ние хабер си нямаме още. Срам Embarassed
И аз се присъединявам към срама  Embarassed, нямаме име още  Embarassed По-трудно ми се струва за момче...

# 253
  • Мнения: 417
За момчешкото име - спкойно, ние го нямахме до 2 дни преди раждането. Като опря ножа до кокала се измисли, но да не кажа колко сайтове изчетохме и нито едно име не ни харесваше. Момчетата са много по-сложна задача

# 254
  • Мнения: 42
здравейте всички!
От доста време не съм се обаждала. Първо си бяхме малко в БГ, а после работата ме погълна. Вече чакам с нетърпение да изляза по майчинство и да се посветя на пазаруване на бебка Wink))

На всички пътуващи за БГ - лек път и приятен престой там, внимавайте с идиотите по улиците, станали са ужасно много и ужасно агресивни. На мен честно казано ми стана доста мъчно в БГ, но това е друга тема.

Мили настоящи мами, бихте ли ме посъветвали относно добра количка и седалка за автомобил? Нашето съкровище ще се роди през септември, така че предполагам трябва да търсим зимен (високопроходим) вариант Simple Smile Марка, модел, вашият опит какво показва, има ли неща, на които задължително да държа и без които ще мога да мина спокойно?

Благодаря и много усмивки ви пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт