Раздадохме мартенички и във варненските домове!

  • 7 353
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: Gvendolin
Цитат на: lavender
Цитат на: catnadeen
ЧБМ, мили майки!

Много се радвам, че има хора, които не само пишат, но и провят жестове на милосърдие! Успех и дано и ние в София се организираме!


ami,to redovno se organiziarame tuk,no otchitame kato "minus",che ne puskam einfoto i tuk,a samo v dira,koeto niama da se povtori veche.


С най-голямо удоволствие и благодарност ще почерпим от опита Ви. Simple Smile
Имаме нужда от съвети, защото сме новаци, но големи мераклии. Simple Smile Simple Smile Simple Smile



da,vinagi.
osven tova darja vrazka s Klamerche i znam kakvo e polojenieto.

pitaite momicheta.Magnoliamm(taka e v dira) sashto vliza tuk,az i tia organizirame osnovno deinostta v Sofia.

Uspeh i mnogo tarpenie vi jelaem!

# 31
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Едно голямо браво и от мен! Само това да се чува, че има хора които мислят и за децета без родители.  People Angel

# 32
  • София
  • Мнения: 708
браво и от мен..защо ли винаги се възхищавам, а не правя нищо по въпроса..взимам си бележка..поздрав най-сърдечен..

# 33
  • Мнения: 1 399
Цитат на: Миленка
браво и от мен..защо ли винаги се възхищавам, а не правя нищо по въпроса..взимам си бележка..поздрав най-сърдечен..
Миленка, прочитайки това което си написала в новия форум (струва ми се, че и друг пък съм чела твои постинги, но май си сменила ника си Wink ), ти си направила най-много от всички ни - дала си дом и любов на едно дете Grinning Flowers Rose   Да са ти живи и здрави и двечките и поздрави от Варна Grinning !

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дощя ми се да съм била с вас, на обиколка из домовете, но е много тъжно. Пък и бебе не мога да оставя за по-дълго време, че трудно се справят с нея понякога.
Предлагам да се съберем в скоро време да обсъдим какво ще се купува и къде ще се носи, евентуално да се накупят матриали на едро от нейде. Неделен ден би бил удачен за сбирка? Да се наприказваме? Че предния път се шашках от хлапетия, но нали тряба да свиквам.. Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 187
Радвам се, че се включват още и още майчета с големи сърца! Като отминат празниците ще си спретнем една среща.

# 36
  • Мнения: 390
Вижте какво ми пратиха. Мисля, че е добра идея.
http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=12&open_article=1162
Другото което ми хрумна и което е лесно изпълнимо е да направим снимки на децата (особено по - големите). Много от нас имаме апарати, а на децата едва ли  им правят често такива снимки за спомен. След време може да не могат на децата си и една снимка от детството да покажат.
Така мисля аз, може и да греша.

# 37
  • Мнения: 3 927
Който не влиза в Майките, не е рабрал нищо Confused

Айде да си направим един Варненски под-форум Wink , толкова сме много.....
Всяка от нас ако откликне с нещо дори дребно на пръв поглед ще можем да стоплим малките детски души....

Браво майчета!
Аз ще помился с какво мога да съм полезна....

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: Taneto
Който не влиза в Майките, не е рабрал нищо Confused

Айде да си направим един Варненски под-форум Wink , толкова сме много.....
Всяка от нас ако откликне с нещо дори дребно на пръв поглед ще можем да стоплим малките детски души....

Браво майчета!
Аз ще помился с какво мога да съм полезна....


bravo na varnenskite maiki,pozdravlenia momicheta.
Sofiiskite obache tuk sa pod vsiakakva kritika Sad

# 39
  • Мнения: 1 187
Направо ми напълнихте сърцето мили майчета... Не съм очаквала толкова много от вас да откликнат на този мил жест за тези дечица. Не че не знаех, че форума е пълен със страхотни момичета с огромни сърца. Прочетох статията за "Мъже със сърца" - Браво и на тях! Прекланям се пред всеки човек, направил нещо, дори и дребно, но от сърце, за тези наши дечица.

# 40
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пиша по-скоро, за да оцвета темата в оранжево, защото съм напълно съгласна с всичко предложено досега.
Само си признавам, че от последния път прилепих някакъв гаден вирус, който още ме влачи.
Следя с интерес и каквото предложение за среща и инициативи направите, ще пратя, съпруга ми, който също е много "ЗА" да отговаря от мое име, защото не ща още вируси Laughing
Е, трябва да го убедя, че повече от 5 жени на едно място не е племе човеко-мъжоядци, но .... Laughing Вие нямате ли такива проблеми?

# 41
  • Мнения: 1 187
Доста неприятно е това с грипа... Деспина също се оплака, че малката от вечерта след срещата е с течащо носле и температура.  Confused Много го мразя това грипно време. Но се надявам пак да се видим с теб, когато времето се постопли и вирусите поутихнат. Пази се повече, пий чайчета и стой на топло. Надявам се скоро да се похвалиш, че си в отлично здраве и дори някоя сряда да наминеш на курса в АГ-то.
Целувки за големия тумбак!

# 42
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Момичета,съжалявам че чак сега научавам зч страхотната ви инициатива Embarassed .Моля да ме имте в предвид и мен като се организира нива акция,ще се радвам да помогна с каквото мога

# 43
  • Мнения: 1 187
Цитат на: djidjislava
Момичета,съжалявам че чак сега научавам зч страхотната ви инициатива Embarassed .Моля да ме имте в предвид и мен като се организира нива акция,ще се радвам да помогна с каквото мога


Не се притесняваш, нищо не си пропуснала! Ние сме едва на старта и тепърва предстоят срещи с дечицата. Надявам се, да успеем да се организираме и периодично да им помагаме с каквото можем. Колкото повече момичета се включат, толкова повече детски усмивки ще има. Simple Smile Другия път като се организираме, ще пусна лично съобщение на всяко майче, изявило желание да се включи в това добро дело.  Wink Изпращам ви хиляди топли усмивки!

# 44
Здравейте!

Благодаря за линка към темата.
Случайно попаднах във вашия форум, споделяйки в чата с една мама за инициативата "Мъже със сърце", към която се включих. Общото на тази инициатива с цeлта, която тук сте си поставили е да помогнем, както можем на децата от Домовете...
Ще пусна тук дуплика на една лична бележка до мен и смятам, че авторката й няма да ми се обиди Simple Smile
 Аз също съм новак в това начинание. Единственото, което направих при контакта ми с Домовете е, че връчих официално писмо адресирано до Директорите и прието не пряко от тях в Дом"Гаврош" и Дом"Княгиня Надежда". Писмото е с официален автор - инициаторите на проекта "Мъже със сърце".

Павлина, каза: Предлагам вместо сладичко да им вземем плодове.
Подкрепям предложението на Павлина плодовете да бъдат приоритетни пред сладичкото!

DiVA, относно прекарването на нет - не е лоша идея по принцип, но е добре да бъде обсъдена на живо! Аз живея на 200 метра от дом "Надежда". Ползвам услугите на bulstar.net !

При организиране на среща, свързана с обсъждане на начини по които да помогнем на децата , моля включете и мен! Покрай инициативата "Мъже със сърце" се запознах с не един и двама готови да откликнат на подобни акции!
 По неофициални данни мога да кажа, че на 16.април в София в едно училище ще се проведе благотворителен търг - разпродажба на отеснели детски дрешки на символични цени за деца на самотни родители; ще има вход на цена от един лев; средствата и непродадените дрехи ще бъдат дарени на два Дома за сираци в София!
 Информацията ще бъде официално оповестена във http://www.az-jenata.com/ - незнам кога!

Поздрави и светли дни за всички!

Общи условия

Активация на акаунт