скоро май ще отшуми, с още малко бебета ще ни дари :-)

  • 12 430
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 26
Да се отчета и аз - на 14 май родих бебе Катерина - 3.650 кг.,  51 см., вече сме вкъщи и свикваме една с друга. Честито на всички майчета   bouquet, а на тези които чакат - повече търпение и леко раждане.

# 256
  • Мнения: 120
здравейте и от мен.честито на всички обебели се мами .И моето бебче се появи вече на бял свят:тя се казва МИРЕЛА,роди се на 15.05.,3170кг.,50см,чувстваме се добре .Късмет на всички!

# 257
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Честита дъщеричка, Дари! Честито и на теб, Марина! smile3525

# 258
  • Мнения: 390
Здравейте на всички мами - бъдещи и настоящи!

Честити нови бебоци...живи и здрави да са ...ако може и коликите да им се разминат! Лелееееееее то туй не е шега работа. А най-гадното е, че гледаш как се мъчи. Милите човечета. Ние я караме на сешоар, но върши работа за много малко време. А си мислех,че е гладен и му купих и АМ...ужас!!!

Хубави мигове и спокойни нощи от мен

# 259
  • Мнения: 154
Честито на всички Мами и бебчета.
Само да съобщя, чена 21.май.2007 Бодил роди прекрасна прекрасна дъщеричка на име Мая.
3500 грама, 50 см и с мнооого коса Simple Smile
И бебето и майката са много добре.
  261uu smile3535  261uu

ПС аз съм щастливия татко и не се чувствам много добре след вчерашното черпене Simple Smile Wine Glass

# 260
  • София
  • Мнения: 1 877
Еха... Това се казва дъжд от новини Hug!

На всички мами да са им живи и здрави бебчетата, много да ги слушкат и радват Heart Eyes!

# 261
  • Варна
  • Мнения: 506
Известявам: Дени 28 тази сутрин в 9.25 роди бебе Виктория - 50 см, 3300, със секцио. И двете са добре, но все още са разделени. newsm51

# 262
  • Мнения: 371
малеееее, колко много бебета  Shocked
От сутринта не съм влизала и то какво станало, не дъжд а буря направо Mr. Green

ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА, НА НОВИТЕ МАМИ, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО РАДОСТ И КЪСМЕТ  bouquet

# 263
  • Мнения: 81
Честито на всички новородили майчета! Да са им живи и здрави бебчетата и да им носят много радост в семейството! smile3525

Нямаше ме два дни и не мога да смогна да ви изчета! А и толкова хубави новини! Заради бурите нямах нет, но сега ще наваксам.  При мен иначе няма нищо ново. Чакам и вече нямам търпение. Вчера и днес имам малко повече контракции и преболявания ниско долу, но не едновременно, а ту едното, ту другото. Да видим до кога ще изкарам.

# 264
  • Мнения: 3 089
честито на всички нови мами. да са здрави и те, и бебетата им, и семействата им! повече не мога да пиша, защото съм супер изморена. петра е с дръсък и повръщане + Т, а камен открива и той сополения сезон. освен това се налага да нарежа салата за свекитата. аре, лека, тихга и кротка нощ.

# 265
  • Мнения: 371
Aман бе майче и твойте свекита са трепач!
Баш на ГОСТИ!
Ама гости е първите 2 часа, после...
те вашите да не векуват там???

# 266
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТО НА ДАРИ, МАРИНА, БОДИЛ И ДЕНИ ( дано не пропускам някого ) ЗА ПОЯВАТА НА МАЛКИТЕ ЧОВЕЧЕТА, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ БЕБОЦИ!!!!
Ама такъв дъжд от бебенца вали наистина!!!!  bouquet
Много се радвам, че всичко е наред и всички мами и бебоци са добре!! А коликите и другите екстри, нека да ги има, това да ни е проблема Peace

# 267
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Здравейте майски майчета  Hug
След двуседмично очакване днес, вторник, звездичка гушна синчето си Ерик. Явно много му е харесало при мама, щом толкова се бави  Laughing Младежът бил с размери 4580, 59 см  Crazy

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 01:14 от м_е_р_и

# 268
  • България
  • Мнения: 3 621
Честито на звездичка

# 269
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте майски майчета  Hug
След двуседмично очакване днес, вторник, звездичка гушна синчето си Ерик. Явно много му е харесало при мама, щом толкова се бави  Laughing Младежът бил с размери 4580, 59 см  Crazy
Ехаааа, браво на големия човек!!! Честито на звездичка, да й е жтв т здрав и много да я слушка и радва Hug.

Общи условия

Активация на акаунт