Тибетска гъба

  • 133 321
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
Za vtori put popadam na tazi guba - predi niakolko godini y zanesoh na bashata mi i toi y pieshe - beshe ugasno dovolen- tcial givot e bil s visoko kruvno i tova beshe neshtoto koeto mu go regulira. Osven tova stradashe ot psoriazis - neznam dali znaete no tova e zaboliavane koeto se oblekchava no ne se lekuva - mageiki se s tova mliako obrivite zavehvaha - neznam - kazvam tova koeto sum vidiala.

# 16
  • София
  • Мнения: 154
А някой има ли такава гъба за раздаване?

# 17
  • София
  • Мнения: 97
Аз имам за даване - тя расте много бързо, особено в тези жеги. Виждам, че си от София, така че ми пиши на лични и ще се разберем.
Аз пък съм много доволна от гъбата. Вече цяла година всеки ден квася по един литър мляко и го пием цялото семейство - на децата също им харесва. Не ми е тежало, защото квасенето, не е чак толкова трудно, а го предпочитам сто пъти пред изкуствените кисели млека в магазините, в които вече почти няма жива закваска. Освен това в тази гъба има няколко вида полезни бактерии, а не само една както е българското кисело мляко. А корените и на нашето кисело мляко и на кефира са едни същи може да се каже. Естествено не можеш да очакваш кой знае какви резултати ако по принцип не се храниш здравословно, тогава просто няма няма смисъл.

# 18
  • Мнения: 5 001
Цитат
Аз имах такава преди няколко месеца и я подарих,че ми омръзна все да я поддържам с това прясно мляко...Пък тя трябва да си почива 1-2 месеца в хладилника през извастен период,че иначе се ядосва и прави "кефира" много резлив и нали се сещате как трябва да виси човек в едното място.....Кефира трябва да е сладък иначе ти разстройва .......деня

Как трябва да си почива в хладилника? Ще дадеш ли повече инфо, моля.
Месец след като се започне пиенето не кефира,гъбата се слага пак в мляко и се слага на най-ниското място в хладилника а около 2-3 седмици.Аз съм държала и месец.Без подменяш вече млякото.Тя си почива през това време.После се премива с чиста вода и пак се слага в новата порция мляко и пак наново всеки ден се сменя....Дано да стана ясно...

# 19
здравейте искам да питам дали тази гъба съдържа акохол

# 20
Аз сам лекар и от практи4ния си опит мога да ви кажа следното:
1. Всички  кис.млека пообряват функцията на стомашно-чревния тракт.
2. Регулират чревната микрофлора.
3. Имат хранителен ефект.

ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е ВТОРИЧНО И НЕ НА ВСЕКИ  ДЕЙСТВА ПО ЕДИН И СЪЩ НАЧИН.

P.s. аз го зимах около  две седмици-нямах някакви подобрения или  влошения. Имам гингивит не ми подейства.Тащата вика 4е отслабвала от него.Това за рака и бълг. к. мляко го има съюия ефект като тиб. гъба ама има около 250 000 онкоболни в бг.Много са пресилени нещата.Може да има някакъв ефект,но не е универсален за всички.
 

# 21
Здравейте. Търся тибетска гъба в Шумен или в региона. Ако някой може да ми даде да пише на ЛС или да пише тук във форума.

# 22
Аз съм от Разград и мога да ти дам от гъбата !!! ако все още не си я намерила !!!
Пиши ми на - animari.2006@abv.bg  Simple Smile

# 23
ето още информация по темата. има алкохолно съдържание, но то е наистина минимално. http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D1%84%D0%B8%D1%80

# 24
  • Мнения: 731
Здравейте. Търся тибетска гъба в Пазарджик или в региона. Ако някой може да ми даде да пише на ЛС или да пише тук във форума.

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте. и аз търся тибетска гъба в Добрич или в региона. Ако някой може да ми даде да пише на ЛС или да пише тук във форума.

# 26
  • Мнения: 233
И аз ще съм много благодарна ако някой ми даде и на мен.От Бургас съм но не пречи и по пощата да ми се прати.

# 27
  • Мнения: 274
 office@1001taini.com оттук си поръча една приятелка доставката бе безплатна 10 лева струва дано има ефект

# 28
Бе недоверие , недоверие, ама моя приятелка майка и я излекува от язва на стомаха с упорито пиене точно на кефир.Никой не знае, обаче пък от бъпгарина по-критикар нема! А нема и по-непостоянен.То си има схеми на пиене и лекува.

# 29
  • Мнения: 1
yjasno mn iskam takawa gabaaa...!!!! ako nqkoi ima i moje da mi dade sawsem manichko ili da me opati ot kade moga da si kypq ili da si namerq .. adski mn shte sam wi blagodarna!!!!!! pishete mi na e-mail : gigi_5@abv.bg ....... molq wi pomognete mi!  Cry Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт