Тибетска гъба

  • 133 326
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 731
yjasno mn iskam takawa gabaaa...!!!! ako nqkoi ima i moje da mi dade sawsem manichko ili da me opati ot kade moga da si kypq ili da si namerq .. adski mn shte sam wi blagodarna!!!!!! pishete mi na e-mail : gigi_5@abv.bg ....... molq wi pomognete mi!  Cry Cry Cry Cry

От тук може да купиш  Peace

# 31
Подарявам тибетска гъба. Тел:0878\359031 и 0878\359032 скайп liubo__80

# 32
  • София
  • Мнения: 3 789
Ако беше толкова лековита и чудотворна- досега всички аптеки щяха да са фалирали Crossing Arms И нямаше да има болести...и пред лек. кабинети нямаше да има опашки........
медиен трик Whistling

# 33
  • Мнения: 4 916
Ако беше толкова лековита и чудотворна- досега всички аптеки щяха да са фалирали Crossing Arms И нямаше да има болести...и пред лек. кабинети нямаше да има опашки........
медиен трик Whistling

Никакъв медиен трик  Laughing
Обикновеното самовнушение върши чудеса.

# 34
  • Мнения: 5 539
Има ли някой от Бургас да ми подари кефирна гъба?

# 35
  • Мнения: 53
Няма проблеми, пийте си хаповете !!!! То аптеките за това не са фалирали, щото всички искаме са ди серем на здравето и после с едно чудотворно хапче да се оправим. Не защото нищо освен тях не върши работа. В края на краищата щом има реклама, която казва, че вместо мляко трябва да се пука Данонино и Киндер, значи има кретени от мъжки и женски пол, които да верват и да си тъпчат с Данонино децата.  Нека! И фармацефтите, и докторите, хляб трябва да ядат!!!!!  А, да не забравяме врачките! И уринотерапевтите! Онзи ден видях книга "Пийте урина за здраве и дълголетие" . Първо се ужасих, защото и за тая книга важи правилото за кретените, но след това се засмях - представих си аналогично заглавие на книга за лайнотерапия, която , според мене, е само въпрос на време да се измисли.
Казвам го не по повод гъбата, нея аз разглеждам просто като източник на вкусна напитка, добра за стомаха (например след тежко алкохолна вечер или след някое традиционно българско преяждане -  Коледа, Нова година и т.н.). Мен лично кефирът само от киселини ме отърва, и ми успокои жлъчката. Само тия болежки имах, за да му предложа.   

ПОДАРЯВАМ кефирена гъба. Много порастна, а ми е жал да я хвърлам. Единствено условие е човекът да е от Пловдив, или да дойде да си я вземе от Пловдив. Жена ми от добросърдечност или от лековерие, не знам от кое повече, изпрати на няколко дами, уж много навити и сериозни, по пощата, и след месец си имахме разправии с пощаджиите, заради непотърсените, съответно гръмнали, вмирисани и протекли пакети. Тъй че - само лично!

# 36
  • Мнения: 274
Аз също мога да подаря кефирна гъба на някой от Варна или региона.

# 37
  • Мнения: 1 232
Тибетската гъба чисти червата и стомаха. Така подобрява целия организъм. Това съм го пробвала и гарантирам, че е така.

# 38
  • Мнения: 133
И аз я отглеждах половин година,преди 5 години някъде.
Много е важно гъбата да се промива добре, след като е заквасила млякото.
Едно шише от кола или подобно, дупчи се капачката да стане като душче и така се къпе гъбата.
Също така гъбата трябва да почива 10 дни (обаче забравих на колко време),през които си седи в хладилника, но се промива всеки ден да не прокисне .
Също имам спомени, че трябва да се зарежда всеки ден в точен час.
За пиещите в никакъв случай  да не се употребява алкохол, много страшно щяло да стане Crazy
Адска разправия е.
Ефект? Добре се чувствах, но и тогава нямах сериозни болежки за лекуване.

Иначе за подаряване чак не знам, по-скоро осиновяване, то като почнеш да я отглеждаш и се привързваш към нея, като се размножеше ми беше жал да я хвърля в тоалетната и карах някой, да го прави вместо мен. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 5 539
Скоро ще имам за даване на някой от Бургас, ако има желаещи.
Между другото, сега през лятото много бързо ми заквасва. Направо за няколко часа е готово. По 2-3 реколти кефир на ден вадя Laughing

# 40
speshno tarsia takava gaba v regiona na varna,taka che ste sam mn blagodaren,ako niakoi moje da mi dade takava gaba,dori srestu zaplastane.predvaritelno blagodaria

# 41
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Аз мога да ти заделя и дам,но другата седмица.За тази вече обещах на един раковоболен.Пиши на лични.

# 42
  • Мнения: 4 138
аз пък имам гъба комбуха. гледа се в подсладен чай..........
иланг-иланг, хайде да се менкаме Wink
http://mk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D1%83%D1%85%D0%B0

# 43
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Нямаш проблем.Кога ще минаваш през Варна?

# 44
  • Мнения: 4 138
aвгуст или септември, може и по човек да я пратя. разбрахме се Hug

Общи условия

Активация на акаунт