Fare la mamma in Italia - 54

  • 11 370
  • 269
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 049

Уффф не знам какво да правя с моя мъж.Уж той ме нави да ходя в БГ лятото,та да с по4ина,а сега колкото пове4е наближава толкова по_мъ4но му става.Не знаел как 6те издържи без бебка,как нямало да я гу6ка сутрин  Sad
В4ера дори се разплака  Rolling Eyes
Та и на мен ми се изпари желанието да ходя като го гледам такъв тъжен  ooooh!
Все едно говорим за моят съпруг, когато беше на 9 месеца Крис, реших да отида в България за 3 седмици, пътувах със самолет и свики за пазач, всеки ден звънеше  #Crazy newsm78
Вторият ми опит да пътуваме сами е преди 3 години пак със самолет, но този път без свеки, но определено мисля, че  няма скоро да се случи да пробвам отново Crossing Arms ooooh! Tired
Гери, Честит Рожден Ден

# 61
  • Мнения: 1 100
Бимбе, наШият татко реагира 4удесно Hug Естествено, 4е Ще му липсва бебинка и Ще му е мъ4но, но става въпрос само за три седмици, после Ще дойде и той. Вие за колко време Ще сте без татко там? (апропо кога тръгвате Thinking)
То се подразбира, 4е не е лесно да се разделят с малките съкровиЩа дори и за ден, но пък е за хубаво. Мъжът ми е доволен, 4е Ще и се порадват през това време баба и, близки и приятели. ИзобЩо не го прави на въпрос.

Но не вси4ки реагират добре явно...я виж Зай4енце какво казва...Така или ина4е аз никога не бих се отказала от възможността да си ходя в бг с детето: да не съм затворни4ка тук Rolling Eyes  Crazy

# 62
  • Мнения: 1 049
Проблема при нас е, че нашия тати пътува и като се върне и завари къщата празна много тежко му идва, а и аз работя и  повече от 2 седмици отпуск мога само да сънувам  Tired
Честито на Лени и Лейди за именния ден много целувки   bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 2 427
Здваейте мацки,Честит Рожден Ден на Гери!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам и много щастие любов и вече тази година да я сполети неземното щастие да намери реализация на италианска земя!
Честито и на именниците!  bouquet  bouquet
Аз днес съм тотално смазана от излизането в събота.Явно връщането по малките часове не е вече за мен,няма скоро отново да го направя.А уж вчера спах Tired...
Така ми е толкова трудно да гледам ефективно детко.На обяд ще легна пак с него! Crossing Arms
Дано малко ми мине.
И ние ще си ходим сами за 2 седмици,но аз мисля(както винаги Peace)по същият начин по който мисли Дениз,така че сори!Все някак си ще издържи,ако пък не може-да дойде с нас,никой не го спира.От друга страна и той ще си почине(от мен),ще излезе вечер с приятелите си,от септември не е излизал вечер!
Разбирам го че ще му липсва бебето ,но и мен много работи ми липсват,а и толкова исках да дойде с нас,ама той семпре ла солита фразе-лаворо та лаворо Tired...

# 64
  • Мнения: 3 388
Честито на имениците и от мен!   bouquet Да сте здрави и щастливи!

... и стига с това двойно н, аамаха  Crossing Arms

Ние в събота ходихме на Лаго ди Комо и някои от любимите ми места там  Heart Eyes По-късно ще ви пусна снимки  Crazy
А от вчера си имаме легълце за бебо на Фоппапедрети, остана да го сглобим този уикенд, когато ще идва да помага свекъра, а и ще монтират с мъжо дзанзариерите / остана да ги купим този петък - 200 еври за да се предпазим от комарите  #Cussing out/. Тази събота сме решили да отидем да купим и една мебел за балкона, че откога се каним, а сега има промоционе на Босси  Wink От вчера пък си имаме и един куп нови бебешки придобивки от моята приятелка Патриция- пиумини жълти на мечета на Trudi с пълен комплект чаршафчета, възглавнички, калъфки, чувалче за спане на бебо, матраче и супер модерно столче за попате /от сега  Grinning/. Другата ми дружка  Сюзан пък ни е донесла страхотно костюмче от Щатите, та съвсем интернационално  стана нашето човече   Heart Eyes

Моят мъж пък вчера пак реши да сме вземали 2  фиести, но няма да стане, щото аз моята кола почти съм я избрала вече и е японска  Flutter

Ние мислим живот и здраве догодина да сме лятото около месец най-много и после таткото да дойде при нас. Планираме и свекитата да дойдат, пък имаме и мног приятели тук, които са навити да ни дойдат на гости.  Работата е там, че моето вилно място е празно все още и ще трябва всички да се събираме на вилата на нашите  Laughing  Така или иначе те вече я нагаждат с хубав райграс, а догодина ще сложим люлки, беседки и таквиа неща, смао да сме живи и здрави! Бимбе, айде другото лято сме заедно там с децата  Crazy Hug

# 65
  • Мнения: 1 100
Честито на имениците и от мен!   bouquet Да сте здрави и щастливи!

... и стига с това двойно н, аамаха  Crossing Arms


Аааа Сон4е, "именник" си е баШ с двойно Н, ниЩо 4е "имен ден" е с едно Naughty Изкл. от правилото, в ре4ниците е с две "Именник" Peace

# 66
  • Мнения: 3 388
Честито на имениците и от мен!   bouquet Да сте здрави и щастливи!

... и стига с това двойно н, аамаха  Crossing Arms


Аааа Сон4е, "именник" си е баШ с двойно Н, ниЩо 4е "имен ден" е с едно Naughty Изкл. от правилото, в ре4ниците е с две "Именник" Peace

Ама рожденици никак дори!  Naughty Peace

# 67
  • Мнения: 708
Ходих за бонбониерите...затворено,понеделник сутрин не работят  #Cussing out
Три години плътно живея в ИТ и о6те не мога да им свикна с работното време  #Crazy

Абе и на6ия татко е много доволен,4е бебка 6те се види с баба и дядо,дори сам ме насър4и да тръгна толкова рано,но му е мъ4но.Никога не ме е спирал да си ходя в БГ,дори той самия само за лятото в БГ говори.От една страна много се радвам,4е е толкова привързан към бебка и толкова много се отдава на нея,но от друга ми е мъ4но,4е той страда  Confused
Както и да е,ние тръгваме на 10.06,а на края на месеца се разбрахме той да дойде за 1 седмица.После пристига август и заминаваме вси4ки заедно на море.Абе сигурна съм,4е 6те свикне,ама в на4алото изглежда стра6но.Аз го разбирам де,мен ако ме отдели6 и за ден от беба 6те лудна.

  bouquet

# 68
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Бимбе, да гледаш от самолета да си махаме като се разминем,.....аз на 10.06 летя в обратната посока.. Hug
Много е хубаво че имаш такъв мъж....

# 69
  • Мнения: 438
Вчера Фло реши да се покаже полезен и реши да измие шшетата на бебето.

 ooooh! Уф, като прочетох това се сетих че преди 2h сложих разни неща да се изваряват. Е, някой го е изkлючил, ама почти без вода са останали  Blush

Та всъщност искам да ви питам - може ли някой да ми препоръча място в северна Италия за море с деца. Непремено да има пясъчен плаж Grinning Мислех си за Garda - Lazise само там имало пясък, ама като че ли предпочитам да си е баш море. За поне 2 седмици става въпрос, та и нещо интересно да има наоколо - детски атракции, култури и пр. че обичаме да ходим наоколо, а не само да лежим на плажа.


Здрасти,
Веднага те приветствам да идваш при мен в Киоджа. Море, плаж, пълно е със семейства с деца, има паркове увеселителни, дълга плажна улица с паркове, сладоледаджийници, кафенета, ресторантцхета....абе с две думи курорт. Морето не е много чисто, прилича на нашето. Хубавото е, че Киоджа е градът в който незнам поради каква причина е пълно с двойки с малки деца и идват още много такива на ваканция. Ако си заинтересувана може да потърсиш малко инфо в нета.
Другото хубаво е, че Венеция ти е на 30 км, също и други хубави градове като Падова например....
Дано да съм ти била полезна

# 70
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте пак!
Честито и от мен на Ленито и Лейди! Да си носят със здраве красивите именца и да са много щастливи Елени!
Честит рожден ден на синчето на Гери01! Да и здрав и послушен и да радва мама и тате! Ама Гери01 защо не се вясва тук от един "билюк" време?
Миии колко е порастнала моята любимка Алеее!
Ах, колко ли е гот да се срещате и изкарвате известно време заедно, мами севернячки!
Влади, или периодично повтаряш излизането или астененца, май първото е по-здравословно за духът и тялото, малко нощен живот, различен от тоя домашния с поппатите, БЕ!
Аз имам чувството, че ще съм като изтървана в Бг! А не се реших да се делим от татито, сега май мисля, че сгреших, за повече време, първо сама, после с него последните седмици остава май най-добрият вариант, като Дениска и мъжлето и. И майката с беба да си постои в Бг споко и без грижи и около мъж, и после заедно да хайманят, щом пристигне и той в Бг. Аз и преди, като бях сама така процедирах дълги години. Свободата и мързела, безгрижните престои в родния дом и хайманенетата с друзья из родния град са ЖИЗНЕНО НЕОБХОДИМИ! Нямам търпение! Искам да дишам! Тук се задушавам вече цяла година! #2gunfire

# 71
  • Мнения: 5 476
Ама рожденици никак дори!  Naughty Peace

  Соня,мерси за урока по граматика,мисля че най-малкото се иска тактичност ,за да не ми го изнасяш на рождения ден. Peace
Да не говорим,че с червен химикал може да се поправя почти под всеки постинг ,написан във форума. Wink
Май не се бяхме събрали тук ,за да се поучаваме. newsm78
 
Миликс,Гери не пише ,защото последните седмици беше доста заета,но пък чете. Wink
 Юни месец  заминава с децата за 3 месеца в Бг. Peace

 

# 72
  • Мнения: 3 388
Охх, Гери, писах по принцип, за едната от масовите ни грешки тук, когато става въпрос за имен или рожден ден. Въобще не съм гледала кой как го е писал точно днес, а пък твоя пост с въпросната думичка дори не го бях видяла  Tired
Поднасям публична скуза  Crazy Hug

# 73
  • Мнения: 2 427
Ай стига вече с тези правописни грешки иначе ще стана зла!Като ви е такова хоББи да поправяте другите що не си намерите работа в някое начално училище,представям си колко ще ви е забавно,ебаси дребнавщината!То като поправи някой във форума става велик че  открил грешката,(направо ми е смешно.И жално.).Пък другите с правописните греши като мен,ауууу какви неукиииии,малее шо не ги върнат в първи клас.Не съм решила,не съм ви показала колко такава неука като мен знае два пъти повече от гоЗпожите.
Тука много "другарки "се навъдихме,взе че не остана място за учениците! Close

# 74
  • Мнения: 2 427
Хора от днес най-официално съм на диета!Кофи & сигаретс!
В събота на партито всички приятели ми обърнаха внимание на шкембенцето.Почвам сериозно коремните преси и глада!Все си мислех че изглеждам ооо'кей и че нямам чак такова шкембе,но след като и любители на закръглените женски форми ми направиха забележка,окончателно се предадох!

Общи условия

Активация на акаунт