Fare la mamma in Italia - 54

  • 11 384
  • 269
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 438
Здравейте сега на всички !!!

Гери, извинявай че не те поздравих, но сега прочитайки всичко разбирам че имаш рожден ден.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА !!!  newsm59  Много радост в семейството ти и голям късмет.

Честит имен ден на Лени и Лейди. Да сте живи и здрави, много щастие и късмет.

Линди, ми като дете си сега...много си се променила..на какво ли се дължи.. Heart Eyes

Бимбе, при смесени бракове е така..и гледайте да се щадите, защото ето какво се получава, на теб сега ти е криво и не ти се пътува. Ти подготви ли кръщенето вече

Сонче, честити придобивки. Вълнуваш ли се като ги гледаш...

Владе, голяма вечер е било значи. Ееее...как си мечтая и аз за една такава..но в БГ с моите си приятели. Незнам обаче дали някога вече би било същото като преди...сега само детето ми е в главата.  Ти обурудва ли се с нови шишета  Grinning

Родителите ми вече са тук...супер. Много сме доволни всички.

Мацки, аз към 10ти юли заминавам за БГ и се връщам края на юли. Който през това време е в София и има желание да се срещнем може да ме уведоми. Ще ми бъде много пшриятно.

Отивам да обядвам. До после.
Целувки и весел ден.

# 76
  • Мнения: 3 388
Охх, голяма жега е от днес тук! Добре, че у нас е хладничко следобяд и се издържа.

Ани, страхотно, че вашите са вече тук. Аз нашите не съм ги виждала от толкова време ......

Бебо и покупките ме правят щастлива сега и ме карат да се вълнувам много и да се моля всичко да бъде наред ...

И аз много често си мисля за парти с моите приятели в Бг. Лошото е, че никога вече няма да бъде същото- повечето са с деца вече или пък са бременни, а още по-голяма част не са в Бг. Нещата се променят, а и ние с тях. Никога няма да бъде същото, но пък ще бъде различно и от тази гледна точка в много отношения по-хубаво  Crazy
Тук имам малко, но наистина добри приятелки- от тези, които са ми най-близко две италианки и две наистина скъпи дружки  и много искрени, на които мога да се доверя за всичко- едната е от Бразилия, а другата американка. Другите са ми далеч и по-често се чуваме, отколкото срещаме, за съжаление ...

От шишетата на Кико или Авент сте по - доволни? Аз съм решила стъклени шишета  и силиконови биби.

До после, че да взема и да поработя малко.

# 77
  • Мнения: 3 388
http://travel.webshots.com/album/559125119dkksQK?start=12

Ето и обещаните снимки от събота  Crazy

# 78
  • Мнения: 2 427
Бимбе и тук да го напиша,ногу сте големиии,малэе...
И теодор е дълъг,но Алессия най вероятно защото е с коса създава впечатление на поне едногодишно дете:).Май ще я вземаме за снаха,зестрата е без значение Wink,важното лубов да има Mr. Green!
Ани,моите приятели тук са приятели на Фло.Естествено ,не мога да разчитам на тях както на малкото ми приятели в България,но за купона нямат равни на себе си Party.
Купих нови шишета в събота,стъклени,така мога да ги правя каквото си искам без да страдам от угризения че блъскам организма на бебе с токсини.Като се счупят,голяма работа,ще купим нови.

# 79
  • Мнения: 907
Честито на Джорджа  и на именичките!

Гледам всички сте се запътили към БГ. А на мен някой ще ми обърне ли внимание  newsm78. Предполагам все някой е бил на море и в Италия Wink. Търся хубаво местенце по крайбрежието в Северна Италия с пясъчен плаж. Аз знам 1, ама не ми се повтаря, ако искатe мога да ви го кажа  Simple Smile.

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 15:06 от MegiX

# 80
  • Мнения: 6 167
Лейди, честит имен ден! пиши по-често!!!

Момичета, благодаря за топлите поздрави, аз съвсем бях изключила, че днес е св. Константин и Елена.
приятно е да имаш празник, дори мисля, да получа и подарък до края на деня!
Благодаря за линка за пазаруване, ще го разгледам подробно  Laughing

За правописа и аз понякога правя грешки, дано не правя твърде груби. Определено понякога някои грешки на потребителки ми идват вповече и ги поправям. какво да правя - не мога да се контролирам. Аз не се обиждам от забележки за правописа, напротив, научих някои сложни думи как се пишат  Laughing

Влади, ние плащаме всичко чрез банката, освен това плащаме скай за година напред. Добрата новина е, че ритнитопковците май излизат в почивка скоро. Кеф.Лошата е, че почват разни яхти и тн...

Гери, на мен тази карта грам не ми харесва. Много неясна история... Дали да не направя една нова с ботуш и тн... newsm78

# 81
  • Мнения: 6 167
Честито на Джорджа  и на именичките!

Гледам всички сте се запътили към БГ. А на мен някой ще ми обърне ли внимание  newsm78. Предполагам все някой е бил на море и в Италия Wink. Търся хубаво местенце по крайбрежието в Северна Италия с пясъчен плаж. Аз знам 1, ама не ми се повтаря, ако искат мога да ви го кажа  Simple Smile.

MegiX, аз не ти отговарям, защото морето за мен е Римини, Милано Маритима, Червия.
Мисля, че е все пак в Централна Ит. Има широка ивица, пясък за няколко малки пустини, а също и развлекателен парк Мирабиландия, който е страхотен и децата ще са повече от щастливи.
Аз живея на няколко км. от крайбрежието и не ми се е налагало да плащам хотели и тн, затова не мога да съм и мн.полезна. Peace

# 82
  • Мнения: 907

MegiX, аз не ти отговарям, защото морето за мен е Римини, Милано Маритима, Червия.
Мисля, че е все пак в Централна Ит. Има широка ивица, пясък за няколко малки пустини, а също и развлекателен парк Мирабиландия, който е страхотен и децата ще са повече от щастливи.
Аз живея на няколко км. от крайбрежието и не ми се е налагало да плащам хотели и тн, затова не мога да съм и мн.полезна. Peace


Мерси, и това е нещо. Римини знам че не е за деца, щото е шумно и пълно с тинейджери (ние сме я минали тази възраст и физически и духовно Wink). Проблемът е че не мога да се ориентирам като кажат, че има плаж, ты като и дори камънак да е, пак го водят плаж, а аз не искам да си чупя краката и тези на децата. Ще ги видя другите места къде са. По принцип ще ходим с влак, затова колкото по-близо до CH, толкова по-добре.

# 83
  • Мнения: 2 427
Меги,здрасти!Ами според мен всички местенца в Лигурия стават за почивка с дете.Аз ако съм на вас,натоварвам домочадието в колата и тръгвам ,където най-ми хареса - оставам.Ние с Фло преди да забременея правихме точно така,решаваме,тръгваме и се спираме като ни хареса,така или иначе всичко ти е по път.Движиш се само напред по курортните градчета.Преди няколко години бяхме в едно малко градче Финале Лигуре с една приятелка.Не беше зле,напротив,беше доста приятно Peace,а и цените бяха сравнително добри.Другите съм ги позабравила като имена...
Ан Джи Ар ти каза че при нея също е хубаво,не знам дали я чете.

# 84
  • Мнения: 2 427
Финале имат много хубав пясък,центъра е много добър,ние бяхме взели един хотел на пъпа на центъра за 40 еври на ден + закуска,беше много чисто и приятно.

# 85
  • Мнения: 907
Меги,здрасти!Ами според мен всички местенца в Лигурия стават за почивка с дете.Аз ако съм на вас,натоварвам домочадието в колата и тръгвам ,където най-ми хареса - оставам.Ние с Фло преди да забременея правихме точно така,решаваме,тръгваме и се спираме като ни хареса,така или иначе всичко ти е по път.Движиш се само напред по курортните градчета.Преди няколко години бяхме в едно малко градче Финале Лигуре с една приятелка.Не беше зле,напротив,беше доста приятно Peace,а и цените бяха сравнително добри.Другите съм ги позабравила като имена...
Ан Джи Ар ти каза че при нея също е хубаво,не знам дали я чете.

Това е много хубаво като идея и ние така сме правили, но ключовата дума е ПРЕДИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ  Sunglasses. Даже с 1 дете не ми се рискува пък какво остава с 3. Трябва да знам къде отивам, да ме чакат, да имат 2 детски креватчета и място за всички ни, заkуска, магазини наблизо, че и лекар говорещ някакъв световен език (може и руски Wink). А и да оставим това, че нямаме кола. Аз мога да взема под наем, де, но там на място и да правим мъъънинки тигели. Все пак ще сме с бебе на 3 мес.
Май съм пропуснала нещо, чета по диагонал, че ми крещаяха до скоро 2 бебета на главата Wink, отивам да видя какво е писала Анджи.

Дессита, мен пък Лидото на Венеция много ми хареса - зад нас е Венеция, всяка вечер сме в града, а пред нас  плажа на Адриатика - хотелът беше на самия плаж. Не мога да кажа че беше мръсно поне не се виждаше с просто око  Sunglasses. Карахме и колело покрай плажа.

# 86
  • Мнения: 5 476
MegiX,и аз мисля ,че по-спокойно е в Лигурия.  Peace
Детето ми е голямо ,но зълва ми ходи често там.
Ние бяхме за нова година в Луано ,изобщо както е казала Влади там са едно след друго градчетата ,така че може да си изберете. Peace

 ето ти един сайт,да разгледаш
http://www.turismoinliguria.it/lirgw/turismo/ep/preHome.do

 Лени,ако направиш ти картата ,пак няма свобода на действие. Rolling Eyes Аз съм ти пратила акаунта на администратора,затова ти изглежда сложно.После който се записва само се адд/ва на картата.Пише си местоположението,ако иска мейл и снимка.
  Не знам ,мисля че щом немските мами се справят не е толкова сложно.
  Ако не,да си оставим само списъка,така поне лесно се коригира. Peace

# 87
  • Мнения: 2 427
Добре де Деске,като сте се жените вие,ок,въпреки че можем и мирно да си я поделим,единия мъж ,другиа лубовник.Горкия Тедо,където и да почука-все заето... Rolling Eyes
Меги Ь,аз мисля че Финале би те устроило напълно,спокойно е,има дълга крайбрежна алея-парк,имаше и някакви въртележки за малките,където да ви съдерат бюджета дребитата,ресторанти около морето,има и един много хубав бар на плажа с джаз на живо.Друг,с хубава веранда ,точно над плажа...спокойствие с две думи.
Плажа е с пясък,има и кабини,където да оставиш багажа,шезлонги,има и някакви забавления на плажа за деца,изобщо хубаво е.А,някои от хотелчетата си имат и собствен плаж.
Ходи и влак до там(ние поне с влак отидохме)

# 88
  • Мнения: 708
айде преспах бебка  Laughing

за морето....бих препоръ4ала Мизано.На адриати4еско море е и се намира то4но след Римини,но за разлика от него е много по_спокойно.Плажът е страхотен,пясакът е невероятно ситен.Ние бяхме там преди 3 години и много ни хареса.Бе6е пълно със семейства с малки деца.В на6ия хотел дори има6е бебе на 15 дни  Shocked Rolling Eyes

Бих се върнала с удоволствие  Rolling Eyes

Ох да Влади,Алесия е много дълга.Всеки който я види не вярва 4е няма и 6 месеца.Мен оба4е не ме радва особено този факт,понеже не ми харесват много високите жени,та дано се спре преди 1,80  Mr. Green

 Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 907
ОК, мерси много, значи ще се съсредоточа на Лигурия и това Финале Grinning или пък Мизано уж трябва да е по-близо.

Общи условия

Активация на акаунт