САЧ

  • 45 865
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 624
Ами моя е глинен и го купих от Метро и то за 5,39лв.Мисля че е добра цената.


mchj-можеш ли да кажеш колко е голям сача?Аз също гледах в магазини за керамика малки-3.50лв и големи-5.50лв,предполагам,че твоят ще да е от втория вид.!Върху него беше залепена лепенка как да се приготвя храната и избрани рецепти.

# 31
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Най-после и аз си купих сач, взех и на сестра ми. Така че тези дни очаквайте резултатите. Laughing

# 32
  • Мнения: 791
 Аз  си нямам и на идея какво представлява сач-а  Embarassed   Embarassed   Embarassed  Може ли снимка?

# 33
  • Мнения: 3 478
Мдааа, и на мен ще ми е от полза такава. Заинтригувахте ме много с този сач.

# 34
  • Мнения: 9 132
Сач (но пълен)  Laughing



Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 16:16 от pep-4o

# 35
  • Мнения: 696
Да ви кажа,снощи готвих на сача във фурната Grinning
...

Тъкмо щях да питам става ли във фурна - направо или върху решетка? А когато е на котлон пуши ли много?

# 36
  • под тепетата
  • Мнения: 9 413
Моят сач е направо в пенсионна възраст -купувала съм го от централни хали (когато работиха), това ще рече поне 15г. За разлика от вашите е чугунен, с дълга дървена дръжка и доста тежи. Служи ми вярно и си го обичам  Wink  , но за фурна не става. ( заради дръжката)

# 37
  • Мнения: 9 132
Биляна, и аз имах от чугунените сачове, но разликата във вкуса на приготвеното на него и на глинен сач е голяма.  Дори като си счупих първия глинен си взех нов, пак такъв, а чугунения стои някъде на тавана почти неизползван.

# 38
  • Мнения: 791
pep-4o благодаря за снимката   bouquet
Чак ми замириса
Четох че в Метро ги има, ама керамични ли са? И на какви парички са? А съм голям фен на керамичните съдове за готвене, в тях всяка манжа е различна!

# 39
  • Мнения: 9 132
Има ги, керамични са и големи, но не запомних цената.

# 40
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Цената в Метро е 5 лв и някакви стотинки. Ето нашата вкусотия. Снимката стана размазана, но сачът е невероятен. Утре ще пробвам катмите.

# 41
  • Мнения: 3 478
Въх, въх и вкусотии сте показали. Наистина не бях виждала такова чудо до сега. Благодаря за фотото  Mr. Green.

# 42
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ето и на сестра ми сача, нейнийте снимки са стъпка по стъпка и са качествени:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=155940

И тя е регистрирана тук- lina6.3, но още не е публикувала снимки, та затова ги пускам аз.

# 43
  • Мнения: 460
е-е-е-е момичета страшни сте!!! Partyаз в петък си купих!!!давайте рецептите за кътми и пърленки -бързо-о-о-о-о--о!!
може и да има тук ,ама аз като видях темета и се развихрих!направо -кеф!!! Hug

# 44
  • Мнения: 460
Ето и на сестра ми сача, нейнийте снимки са стъпка по стъпка и са качествени:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=155940

И тя е регистрирана тук- lina6.3, но още не е публикувала снимки, та затова ги пускам аз.
джема изстекоха ми лигите!! Crazy нали стават за керамичен котлон?давай рецептите!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт