ДПС с най-много гласове в евроизборите засега

  • 10 767
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Галъп дава подредба
ГЕРБ
БСП
ДПС
Атака
НДСВ

Да видим коя агенция е права, но на първите три и тук са много близки резултатите

Дано.  newsm17

# 16
  • Мнения: 1 416
Като не гласувате - така ще е...  Confused Хак да ни е!

# 17
  • Мнения: 2 013
Много съжалявам, че дедо Тошо не успя да ги изтрепе гадните турчиля.ето сега  сложиха ни го.Ако имаме правителство  на място, ще повтори изборите, все пак това са избори за БЪЛГАРСКИ евродепутати. Ей бясна съм, така се случи, че живях малко сред тях гнусни гадни и нагаждащи се хора. А лидера им е образец.

Подкрепям. И аз съм страшно ядосана. Абе кво ядосана, направо съм побесняла  newsm61 Това е много гнусно. Абе нямам думи толкова ме е яд.

Е, това е доста крайно. Не забравяйте, че парламентът гласува закон "за уседналост", според който нито един човек, който не е живял в последните 3 месеца в България или в страна от ЕС няма право да гласува. Т.е. в случая не може да се обвиняват изселниците.
Просто хората с турско самосъзнание подкрепят твърдо Доган. А може би и част от циганите.
Те обаче са точно толкова български граждани, колкото и тук пишещите.

# 18
  • Мнения: 575
Нямам коментар Sick Яд ме е, че сме такова заспало общество  #2gunfire
Някой знае ли колко годишен е мандата на евродепутатите ?

# 19
  • Мнения: 677
1.Турци
2.Комунисти
3.Бойковисти
4.Воленсидеровци
5.Царисти

Баси купона Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 837
Защо не изчакате крайните резултати, пък тогава да плискате плюнки и злоба. Много вероятно е разтоварването ви в момента да е напразно.
Кому е нужно?

# 21
  • Мнения: 4 447
29,4% активност според агенция "Сова Харис"

26,3% ДПС
25,1% БСП
25% ГЕРБ
16,1% Атака
7,1% НДСВ

Много интересно...
Аз не гласувах. А вие?

САМО СЛУХ Е! И ДАНО НЕ Е ВЯРНО,ЧЕ ,.... #Cussing out ЩЕ СЕ ГРЪМНА ДЕТО НЕ МОЖАХ ДА ГЛАСУЕВАМ

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Гласувах ... не за ДПС, но и да спечелят няма да тъжа.... но ще е изненада за Европа ..... няма да могат да ни обвиняват в дискриминация вече ... ако изпратим в Европарламента хората от ДПС

# 23
  • Мнения: 1 233
Мандата на евродепутатите е 4 години, ако не се лъжа...

# 24
  • Мнения: 2 013
Нямам коментар Sick Яд ме е, че сме такова заспало общество  #2gunfire
Някой знае ли колко годишен е мандата на евродепутатите ?

По принцип 5 г., но тези избори се явяват междинни, защото скоро ни приеха в ЕС  - ще има нови избори през 2009 г. за целия съюз.

# 25
  • Мнения: 2 309
Незнам българина дали е комплексар,ама е голяма шматка ooooh!
Има да ни наричат гяури... ooooh!
Всички под строй от Кърджали,Две Могили,Бъзън,Гъзън...
Не съм расистка,но съм патриотка!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
както в нашия, така и в Европейския парламент очаквам да се изредят всички партии...така че няма лошо

# 27
  • Мнения: 511
Яд, неяд ние сме си виновни!И аз не гласувах, посипвам си главата със сол!
Другите, следващи избори чакам аз!
Но от всичко най- ме издразни Емел Етем, не мога да я дишам, такава усмивка си беше лепнала, а хората във Владая кучета ги яли!Мразя ги всичките! #Cussing out

# 28
  • София
  • Мнения: 221
Е, това е доста крайно. Не забравяйте, че парламентът гласува закон "за уседналост", според който нито един човек, който не е живял в последните 3 месеца в България или в страна от ЕС няма право да гласува. Т.е. в случая не може да се обвиняват изселниците.
Просто хората с турско самосъзнание подкрепят твърдо Доган. А може би и част от циганите.
Те обаче са точно толкова български граждани, колкото и тук пишещите.

[/quote
Много съжалявам, че дедо Тошо не успя да ги изтрепе гадните турчиля.ето сега  сложиха ни го.Ако имаме правителство  на място, ще повтори изборите, все пак това са избори за БЪЛГАРСКИ евродепутати. Ей бясна съм, така се случи, че живях малко сред тях гнусни гадни и нагаждащи се хора. А лидера им е образец.

Подкрепям. И аз съм страшно ядосана. Абе кво ядосана, направо съм побесняла  newsm61 Това е много гнусно. Абе нямам думи толкова ме е яд.

Е, това е доста крайно. Не забравяйте, че парламентът гласува закон "за уседналост", според който нито един човек, който не е живял в последните 3 месеца в България или в страна от ЕС няма право да гласува. Т.е. в случая не може да се обвиняват изселниците.
Просто хората с турско самосъзнание подкрепят твърдо Доган. А може би и част от циганите.
Те обаче са точно толкова български граждани, колкото и тук пишещите.

Много съжалявам, че дедо Тошо не успя да ги изтрепе гадните турчиля.ето сега  сложиха ни го.Ако имаме правителство  на място, ще повтори изборите, все пак това са избори за БЪЛГАРСКИ евродепутати. Ей бясна съм, така се случи, че живях малко сред тях гнусни гадни и нагаждащи се хора. А лидера им е образец.

Подкрепям. И аз съм страшно ядосана. Абе кво ядосана, направо съм побесняла  newsm61 Това е много гнусно. Абе нямам думи толкова ме е яд.

Е, това е доста крайно. Не забравяйте, че парламентът гласува закон "за уседналост", според който нито един човек, който не е живял в последните 3 месеца в България или в страна от ЕС няма право да гласува. Т.е. в случая не може да се обвиняват изселниците.
Просто хората с турско самосъзнание подкрепят твърдо Доган. А може би и част от циганите.
Те обаче са точно толкова български граждани, колкото и тук пишещите.

Мдааа ако скоро си ходила в Родопите, щеше да ти направи впечатление на къде са им насочени сателитките към майка Турция, естествено.

# 29
  • Мнения: 677
Дмарийче, намали кафетата, моля те  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт