Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 86
Абе имаше една от Татковци бе.Все си мисля, че така се казваше newsm78
имаше една анонимна...дето като гост влизаше...и дето фанала мъжа си с аверката да се пецкат у хола им...а тя симулирала , че заспала била...
ако е за нея :
1-во не я знам как съ казва
и
2-ро на нея исках да й напълня бузите...сърцето си нямаше да й дам!
Wink

# 2 146
  • Мнения: 667
Има ли от тук списващите някой, който работи към МОБИЛТЕЛ, а?  newsm78
Че да му тегля една, не за друго....  Whistling
Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Shocked Глей я па тая кво се хили!!!  ooooh!
Аз съм им бясна!!!  #2gunfire

На товарителницата ли те качиха душко Joy Joy Joy

# 2 147
  • Мнения: 86
що си им ядосамна ма любима...?! Кък моа да съм ти полезен кажи...ся съм ноу любвеобвилен...

# 2 148
# 2 149
  • Мнения: 667
Абе имаше една от Татковци бе.Все си мисля, че така се казваше newsm78
имаше една анонимна...дето като гост влизаше...и дето фанала мъжа си с аверката да се пецкат у хола им...а тя симулирала , че заспала била...
ако е за нея :
1-во не я знам как съ казва
и
2-ро нея исках да й напълня бузите...сърцето си ням,аше да й дам!
Wink


Точно така...на тъпи п**** нЕма се даваш вътрешно... Naughty



# 2 150
  • Мнения: 7 467
Оууууууууууууууу Леоууууууууууууууууууу  Hug Hug :hug

Мине, как си душо?  Hug
 Лека нощ, гледам си нарамила възглавницата  Laughing

# 2 151
  • Мнения: 7 710
Има ли от тук списващите някой, който работи към МОБИЛТЕЛ, а?  newsm78
Че да му тегля една, не за друго....  Whistling
Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Shocked Глей я па тая кво се хили!!!  ooooh!
Аз съм им бясна!!!  #2gunfire

На товарителницата ли те качиха душко Joy Joy Joy
И там- да, преживях го,
ама това- днес, дето ми се случи вече прелива чашата....  #Cussing out
Утре ще ида да се разпраям...  Crossing Arms

# 2 152
# 2 153
  • Мнения: 667
Има ли от тук списващите някой, който работи към МОБИЛТЕЛ, а?  newsm78
Че да му тегля една, не за друго....  Whistling
Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Shocked Глей я па тая кво се хили!!!  ooooh!
Аз съм им бясна!!!  #2gunfire

На товарителницата ли те качиха душко Joy Joy Joy
И там- да, преживях го,
ама това- днес, дето ми се случи вече прелива чашата....  #Cussing out
Утре ще ида да се разпраям...  Crossing Arms

УБИЙЙЙЙЙЙ ГИИИИИИ Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green

# 2 154
  • Мнения: 10 752
Има ли от тук списващите някой, който работи към МОБИЛТЕЛ, а?  newsm78
Че да му тегля една, не за друго....  Whistling
ако си забиеш палеца в ануса ми - утре си пускам сивито в ем тел...

Добро утро  Mr. Green Какво изпуснах  newsm78 Mr. Green
Нищо.
Обичам те. Heart Eyes

как тъй нищо ма оуууу ... мен сърцето ми плениха , а тя вика - нищо било....
а аз душевен гуру те нарекох... хм
Абе и на мен са ми пленили сърцето, ама нещо почнаха да ме изхвърлят през борда Cry

# 2 155
# 2 156
  • Мнения: 10 752
Оууууууууууууууу Леоууууууууууууууууууу  Hug Hug :hug

Мине, как си душо?  Hug
 Лека нощ, гледам си нарамила възглавницата  Laughing
И мен ли не виде WhistlingДаже ти се обясних в либоф Crossing Arms

# 2 157
  • София
  • Мнения: 900
Айдеееееееееееее
отивам да нанкам  newsm46 smile3524 smile3524 smile3524

# 2 158
  • Мнения: 86
Абе и на мен са ми пленили сърцето, ама нещо почнаха да ме изхвърлят през борда Cry
баси , тя тая мома може и мен да ме изхвърли..., ама за ся не живея с таз мисъл...
това ме подсети за още няколко поетични реда:

Избрани ний бяхме със тебе
в животa нелек и суров,
за тебе да бъда потребен,
за мен ти да бъдеш Любов.

# 2 159
  • Мнения: 10 752
Абе и на мен са ми пленили сърцето, ама нещо почнаха да ме изхвърлят през борда Cry
баси , тя тая мома може и мен да ме изхвърли..., ама за ся не живея с таз мисъл...
това ме подсети за още няколко поетични реда:

Избрани ний бяхме със тебе
в животa нелек и суров,
за тебе да бъда потребен,
за мен ти да бъдеш Любов.

Днес ти ме попита
дали те обичам,
дали ще те искам,
дали ти се вричам.

Запитай звездите
и те ще потрепнат.
Запитай листата
и те ще прошепнат,

че аз те мечтая,
във нощ те сънувам,
в реалност желая,
и в сън теб бълнувам.

Общи условия

Активация на акаунт